USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«70% – це «човники» та транзитні авто», – Порошенко про черги на Ягодині

24 Травня 2017 16:36
Однією з причин виникнення чималих черг на пункті пропуску «Ягодин», що на Волині, є регулярний рух торгашів та автомобілів на іноземній реєстрації, на яких пересуваються українці.

Про це йшлося під час наради в стінах Волинської ОДА за участю президента України Петра Порошенка.

В рамках робочого візиту на Волинь президент відвідав пункт пропуску, де помітив значні черги автомобілів. З його слів, така ситуація є неприпустимою, особливо враховуючи те, що вже в червні цього року українці отримають змогу пересуватись Європою без візи.

«Я вважаю неприйнятним, коли на «Ягодині» 160 автомобілів стоїть у черзі. А інколи і 700 авто, по 2-3 доби стоять люди. Такого не має бути», - висловився президент.

Також він зауважив, що більшість автомобілів в черзі – це так звані «торгаші» та особи, які мають автомобілі на іноземній реєстрації.

«70% черг – це «чулноки» та автомобілі, які їдуть транзитом. Лише 30% - ті, хто спокійно перетинає кордон», - зазначив Петро Порошенко та закликав міністрів та силовиків забезпечити нормальні та гідні умови для перетину кордону громадянами.

Цю інформацію підтвердив під час наради і голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко. З його слів, більшість автотранспорту, який стоїть в черзі, - це так звані «транзитники», які перетинають кордон кожні 5 або 10 днів.



ЧИТАТИ ЩЕ: ІВАХІВ І МАРТИНЯК ЗАПІЗНИЛИСЬ НА ПРОМОВУ ПОРОШЕНКА

Нагадаємо, під час робочої поїздки на Волинь 24 травня Петро Порошенко побував на пункті пропуску "Ягодин" та на відкритті насіннєвого заводу в селі П'ятидні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
остап Показати IP 24 Травня 2017 16:46
То забезпечте людей достойною зарплатнею тут та прийміть нормальні закони по розмитненню авто!!! І ніхто не буде пертись за кордон.
лучани до остап Показати IP 24 Травня 2017 17:18
Для чого авто тому,хто мало заробляє? Розмитнення авто з 2009 року зробили дешевим.
євроза"ранцям до лучани Показати IP 25 Травня 2017 08:30
ДЕШЕВИМ ?!!!!!!!! поїдь у Польщу, Румунію, Словаччину, Угорщину і поцікався, скільки там коштує розмитнення авто і чи є там дебільні обмеження по року випуску.
Анонім Показати IP 24 Травня 2017 17:57
"Торгаші" такі ж люди як і усі інші. І вони цим заробляють собі гроші на життя. А зробили їх такими Ви, владці. Створіть робочі місця, дайте гідну зарплату і все зникне само по собі. У Європу тільки з метою туризму. А базікати не мішки тягати.
Микола до Анонім Показати IP 24 Травня 2017 19:45
То офіційно зареєструйте підприємця, платіть податки, і ТОРГУЙТЕ, а не так що не копійки не платите, а воні, що вам всі щось винні на всю країну. Прибиральниця з своєї заробітної плати сплачує податки, а ви Хитрозроблені чим кращі за таких людей?!!!
меколі до Микола Показати IP 25 Травня 2017 08:33
а що, в державі є економічні умови для здійснення підприємницької діяльності ? створи підприємця, попрацюй з рік , а тоді будеш язиком телепати
Микола до меколі Показати IP 25 Травня 2017 16:17
А у Вашому розумінні "нормальні економічні умови", це взагалі не платити податків?!!! То Ви поїдьте в Польщу, розпочніть бізнес, і попробуйте не доплатити хоча б злотий їх "нормальних" податків, от тоді побачите що з вами буде!!!!
Микола до меколі Показати IP 25 Травня 2017 16:21
Підприємця маю з 1992 року, фірму з 2000 року, ще питання є, ТІЛІПАЛО?!!!!
Лучанка Показати IP 24 Травня 2017 18:24
І як? Щось буде зроблено для вирішення цієї проблеми?
Анонім до Лучанка Показати IP 25 Травня 2017 08:33
ЗАПРЄТІТЬ, ОТОБРАТЬ І ПОДЄЛІТЬ . іншого влада не вміє
Це точно Показати IP 24 Травня 2017 18:24
А це той шо по центрі сидить і промови палкі проголошує не є хіба ТОРГАШЕМ!!!!!!!
дідо Показати IP 24 Травня 2017 19:01
Д*б*ли підніміть ціну на алкоголь і цигарки 60 % черги зникне але вам в Києв курєри менше будуть возити хабарів
Abram Показати IP 24 Травня 2017 19:07
Хай постоїть на таможні по 20 годин, і тоді він може свої мозгі включить, а не він радіє за Євросоюз, в *опу йому а не Євросоюз і безвізовий режим!!!
Анонім до Abram Показати IP 25 Травня 2017 08:35
а їм до с"аки. вони в тих чергах не стоять