USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

700 артоб'єктів, понад 300 українських митців: Музей Корсаків повертає основну експозицію, але доповнену та оновлену

7 Березня 2024 22:42
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на відкриття оновленої основної експозиції «Генеза сучасного українського мистецтва».

Презентація відбудеться 9 березня о 18:00. Вхід вільний, інформують у МСУМК.

Історія експозиції «Генеза» Музею Корсаків бере свій початок з 2018 року. Протягом цього часу вона зазнавала постійних поповнень та трансформацій. 24 лютого 2022 року експозицію МСУМК евакуювали з метою збереження та захисту у зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну. Завдяки довготривалій роботі команди музею експозиція знову доступна для відвідувачів.

В оновленій експозиції представлено близько 700 артоб'єктів понад 300 українських митців: живопис, графіка, скульптура, інсталяція, відеоарт, діджитал-об'єкти.

Читати ще: Спроба зафіксувати архетип: у Луцьку відкрилася дебютна виставка-дослідження глибин душі. Фоторепортаж

Проєкт «Генеза сучасного українського мистецтва» демонструє його витоки через тяглість та діалоги художників різних поколінь. Показує світовій спільноті актуальні мистецькі пошуки сучасних українських художників. Адже для кожного з українських регіонів характерні свої традиції, своє минуле, свої ракурси бачення національних перспектив та культурно-художні стереотипи.

Експозиція підкреслює вагомість впливу локального історико-культурного та художнього досвіду на формування сучасного українського мистецтва. Аналіз його розвитку в Україні неможливий без урахування регіональних відмін­ностей, без зіставлення різних практик, особливостей місцевого контексту. На виставці представлені Західний, Дніпровський, Одеський, Закарпатський, Київський, Харківський та Південно-східний мистецькі осередки.

Також оновлена «Генеза» вмістила в себе залу діджитал-арту.

«Відкриття оновленої експозиції «Генеза сучасного українського мистецтва» стане знаковою подією для українського культурного життя. Це не лише можливість побачити шедеври українського мистецтва, але й шанс осмислити історичний контекст та виклики, з якими стикається українське суспільство сьогодення», – кажуть організатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus