USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Мінську домовилися про перемир'я і відвід військ. ОНОВЛЕНО

12 Лютого 2015 09:24
Переговори щодо мирного врегулювання на Донбасі в Мінську завершилися о 8:50. Зустріч канцлера Німеччини Анґели Меркель, президентів Франції Франсуа Олланда, України Петра Порошенка та Росії Володимира Путіна тривала майже 14 годин.

Нагадаємо, зустріч у «нормандському форматі» розпочалася близько 19:00 11 лютого. З незначними перервами вона тривала в різних складах – спершу лідери країн розмовляли між собою, згодом до них долучилися міністри закордонних справ, після опівночі Меркель, Олланд, Порошенко і Путін знову залишилися вчотирьох.

Результатом переговорів у Мінську стала домовленість про припинення вогню на дві доби. Про це повідомляє УНН з посиланням на власні джерела в дипломатичних колах.


Як повідомив співрозмовник, була досягнута домовленість про припинення вогню на 48 годин, відвід важкого озброєння та створення демілітаризованої зони. Однак, щодо лінії розмежування, наразі інформації немає.

Планується, що домовленості будуть підписані сьогодні, а відвід військ почнеться з 14 лютого.

Документ, який містить результати домовленостей, оприлюднять десь опівдні, - повідомляють джерела у дипломатичних колах. Однак інформація уточнюється. Крім того, стало відомо, що документ буде підписано на рівні контактної групи. За станом на 9:11 стало відомо, що голови так званих "ДНР" і "ЛНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький приєдналися до зустрічі контактної групи з мирного врегулювання на Донбасі.

За станом на 9:38 поновилися переговори між президентами України, Росії, Франції і канцлером Німеччини. Про це повідомляє УНН з посиланням на РІА "Новости".

Раніше журналісти передали, що близько 8:50 переговори завершилися. Зокрема, спочатку кімнату переговорів покинув Президент України Петро Порошенко, і, забравши з собою український пул журналістів, пішов. За ним вийшов Президент Росії Володимир Путін.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПУТІН У МІНСЬКУ ЗЛАМАВ ОЛІВЦЯ. ВІДЕО

09:45. Порошенко заявив, що умови Росії на переговорах неприйнятні.

"На жаль, ще немає хороших новин. Є умови, які я вважаю неприйнятними, переговори тривають", - сказав П. Порошенко. Глава держави відмовився уточнити подробиці.

09:52. У Мінську в Палаці Незалежності за закритими дверями відбувається зустріч канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Франсуа Олланда та президента Росії Володимира Путіна. Президент України Петро Порошенко також перебуває в Палаці, але в іншому приміщенні.

10:12. Представники так званих “ЛНР” та “ДНР” відмовляються підписувати документ, який містить досягнуті “норманською четвіркою домовленості”. Про це повідомляє УНН з посиланням на інформацію журналіста Крістофера Міллера.

“Джерело на мінських переговорах: мирний договір був погоджений і готовий до підписання контактною групою. Потім Плотницький і Захарченко відмовились підписувати”, — повідомив журналіст.

10:53. До переговорів "нормандської четвірки" у Мінську приєдналася спецпредставник ОБСЄ Хайді Тальявіні. Х. Тальявіні брала участь у переговорах тристоронньої контактної групи, яка також проводила зустріч у Мінську за участі представників "ЛНР" та "ДНР".

11:16. Росія зриває узгоджені у Мінську домовленості, виторговуючи бойовикам Дебальцеве. Про це у своєму Twitter написав посол із особливих доручень МЗС Дмитро Кулеба.

“Ось і те, що росіяни зараз виторговують”, — написав він, поширивши заяву лідера “ДНР” Дениса Пушиліна про те, що Дебальцеве у “котлі”. “Без Дебальцевого „ДНР“ і „ЛНР“ у нас на транспортному гачку”, — пояснив Д.Кулеба.

11:17. Лідерам “нормандської четвірки” вдалось домовитись про припинення вогню з 00:00 15 лютого. Про це Президент РФ повідомив журналістам після закінчення переговорів в “нормандському форматі”.

В. Путін вийшов до журналістів після майже 16-годинних переговорів у “нормандському форматі”.

Він повідомив, що сторони домовилися про припинення вогню з 00:00 годин 15 лютого, та відведення важких озброєнь від лінії станом на сьогодні.

11:30. Контактна група підписала погоджений в Мінську на саміті документ. Про це Президент Росії Володимир Путін заявив журналістам у Мінську.

"Один документ підписаний щойно. Цей документ підписаний контактною групою. Він називається "Комплекс заходів, спрямований на імплементацію мінських домовленостей...", - заявив В.Путін.

11.35. Зі слів президента України Петра Порошенка, контактна група домовилась про виведення всіх іноземних військ з території України та досягнуто домовленостей про звільнення всіх заручників протягом 19 днів.

Крім того, Порошенко заявив, що контактна група домовилась про припинення вогню з 15 лютого, а прикордонники мають відновити контроль на державному кордоні до кінця 2015 року.

"Ні про яку автономію чи федералізацію домовленостей немає", - заявив президент.

ЧИТАТИ ПУНКТИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У МІНСЬКУ. ДОКУМЕНТ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 68
Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 09:35
і все?вони шотам бухали?
Анонім до Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 10:13
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 11:05
пункт перший домовленості повинен звучати : з метою припинення "гумконвоїв" відновити контроль над україно-парашинською границею під егідою сил ООН
лучани Показати IP 12 Лютого 2015 09:40
Про що можна домовлятися з параноїком карликом Путлєром ? Тільки силове зачищення Донбасу та Криму від російсько-фашистських військ вирішить .
лучаниНУ до лучани Показати IP 12 Лютого 2015 10:18
Домовлятись треба хоч з чортом лисим, щоб війну та вбивства людей закінчити чи ти воювати з рашею хочеш? То подумай чим це може закінчитись???
Mes до лучаниНУ Показати IP 12 Лютого 2015 10:41
Перемогою України! Весь Світ з нами! Росія - ізгой, в неї нема шансів!
Дончанин до Mes Показати IP 12 Лютого 2015 13:52
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 14:10
знаємо ми союзників парашії : Північна Корея, Куба (поки що), Венесуела (умовно). решта все - маячня
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 12 Лютого 2015 14:27
Китай, Индия, Турция, ....
лучанин до лучани Показати IP 12 Лютого 2015 12:05
Бачите як путінськи лизоблюди "запрацювали", мінусують не покладаючи рук
CKA до лучани Показати IP 13 Лютого 2015 10:57
ноги в руки й бігом на фронт добровольцем зачищати херой диванний
Віктор Показати IP 12 Лютого 2015 09:42
І знову, як завжди, "мірниє апалчєнци", зафігачать градом по Данєцку і кричатимуть що то "украінская хунта бамбіт мірних житєлєй"
Анонім до Віктор Показати IP 12 Лютого 2015 13:12
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 09:42
10:25)Порошенко: "По итогам переговоров «нормандской четвёрки» в Минске президент Украины Пётр Порошенко заявил, что у него нет хороших новостей." 10:29) Президент Украины Пётр Порошенко заявил, что на переговорах в Минске по урегулированию ситуации в Донбассе ещё есть надежда. Об этом сообщает РИА Новости. 10:38) Канцлер ФРГ Ангела Меркель и президент Франции Франсуа Олланд беседуют с президентом РФ Владимиром Путины. Пётр Порошенко находится в другом помещении.
лехваленса до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 09:53
Судя по твоей 'осведомлённости', ти либо путлеровский памперс либо его же анусный вибратор
оля до лехваленса Показати IP 12 Лютого 2015 10:13
А тут не треба ніякої "осведомленості"-все є на новинних сайтах і дончанин правильно подав оперативну інформацію яка з"являється майже щохвилини на інформсайтах.
Дончанин до оля Показати IP 12 Лютого 2015 12:40
коментар було видалено
Борис Показати IP 12 Лютого 2015 09:54
Путін чуть олівць не зламав
Аполінарій до Борис Показати IP 12 Лютого 2015 10:07
Це не олівець, а пульт керування ботоксом
НЕЛУЧАНИН до Борис Показати IP 12 Лютого 2015 11:00
краще б він собі шию скрутив
Анонім до Борис Показати IP 12 Лютого 2015 14:29
Несмотря на то, что всё происходившее в зале было зафиксировано на фото- и видеокамеры, в интернете появилась фотография, подвергшаяся обработке, на которой Владимир Путин держит в руках сломанный карандаш. Украинские СМИ, а вслед за ними и многие другие, подхватили эту «новость» и растиражировали её, проводя параллель с Виктором Януковичем, который сломал карандаш во время одной из своих пресс-конференций. Статьи с этой «новостью» сопровождались едкими комментариями пользователей соцсетей. Между прочим, поищи видеосъемку и дай ссылочку, где Путин ломает карандаш. Слабо?
Анонім до Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 15:01
Вірим, вірим. То Лавров зламав ,ще в Москві,а смітника не було, щоб викинути, от Лавров і Путіну передав, попросив викинути в Мінську на саміті.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 15:40
Да ты даже не знаком с такими игрушками, как, например, фотошоп.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 16:01
Нєа, тільки розмальовкі, ну танчики там, гради, піони, смерчі. А взагалі знаєш, олівець то важливо... Да ми так всі переживаєм за олівець. Ти, я бачу теж. Невже Путін забрав твій олівець? Да ,братуха, співчуваєм.
оля Показати IP 12 Лютого 2015 10:11
Представники ДНР та ЛНР не погодилися підписати документ четвірки-їх багато що не влаштовує.І шановні українці!оці тупі коменти-типу памперс чи ботокс,не роблять честі вам.
лучани до оля Показати IP 12 Лютого 2015 10:13
Шо таке ДНРЛНР? Венеричні захворювання?
лехваленса до лучани Показати IP 12 Лютого 2015 11:20
это синдром лишней хромосомы
Ірина до оля Показати IP 12 Лютого 2015 10:22
"представники ДНР та ЛНР"? - які нафіг представники - виродки-чужаки, що майже зрівняли Донбас із землею. Х***ло весь зброд бандитський викинув на сході, а тепер ми маємо своєю кров'ю відновлювати знищене?
Дончанин до Ірина Показати IP 12 Лютого 2015 12:41
коментар було видалено
Анонім до Ірина Показати IP 12 Лютого 2015 17:00
Єдіная страна з такими як ви неможлива.
Анонім до оля Показати IP 12 Лютого 2015 10:23
Точнее главари ДНР і ЛНР. Но хвост никогда не будет вилять собакой.
злий до оля Показати IP 12 Лютого 2015 10:36
Поняття Честь і недомірок путлер - не сумісні
тролям до оля Показати IP 12 Лютого 2015 15:06
Представники ДНР та ЛНР за сприяння Путiна, на якого вплинули Меркель Олланд та ЄС пiдписала розроблений документ, так що звертайте лавочку, бабла за коменти з сьогоднiшнього дня не буде.
Ніка Показати IP 12 Лютого 2015 10:17
Переговоры Путина, Порошенко, Меркель и Олланда в Минске, о завершении которых уже было заявлено, продолжаются. Источники, близкие к переговорам, утверждают, что стороны на 80% согласовали итоговый документ, в котором будет содержаться более чем 10 пунктов. Однако Порошенко заявил о «неприемлемых» условиях, которые выдвинула Россия. Слова украинского президента приводит агентство France-Presse. Порошенко заявил, что на минских переговорах «пока никаких хороших новостей» нет, поскольку некоторые условия, выдвинутые российской стороной, являются «неприемлемыми».
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2015 10:19
Імпотент Путін хотів з допомогою Меркель і Оланда згвалтувати в Мінську Порошенка. Здається, не вдалося. Слава Богу!
Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 10:20
так толку не буде-Петі війна на руку-куди бабло є красти.
Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 10:34
війна вигідна нашій владі,відмивають гроші,роблять свої брудні справи за спинами наших хлопців((
правдива Показати IP 12 Лютого 2015 10:38
Якщо припиниться війна, то люди пійдуть до АП та КМУ з кабінетів викидати "реформаторів", а вони цього бояться! От вам і вся правда, щоб довго не розводити розмови!!!
людина Показати IP 12 Лютого 2015 10:48
Ми всі хочемо миру. Досить торгувати Україною і вбивати за нізащо людей, як одній стороні так і іншій. Економіку розвалили. Долар не можна вгамувати. Де нормальна дія влади. Боже, коли цей дурдом кінчиться.
Факт Показати IP 12 Лютого 2015 10:55
*** поки військові пенсіонери, які отримували ЗП, а зараз пенсію віком до 55 р. разом з синочками високопоставлених чиновників не підуть воювати Порох жертв рахувати не буде.
Військовий пенсіонер до Факт Показати IP 12 Лютого 2015 11:59
Стосовно військових пенсіонерів, а ти недоумку пробував побувати в їхній шкурі, помотатися по світу, без свого житла багато хто і зараз, а ти вже і пенсії їхні рахувати почав, для початку зароби свою! А прийде повістка, за чужими спинами, так як ти, ховатись не буду!
Вікторія Показати IP 12 Лютого 2015 11:05
Зупиніть війну. Душа болить і плаче на те все дивитися. Люди гинуть, як можна на це все дивитися. Зупиніть війну людоньки добрі.
Vlad Sirko Показати IP 12 Лютого 2015 11:22
Вернулся Путин с Минских переговоров. Рожа разбитая, костюм порван. Лавров и спрашивает - что случилось с вами, ваше величество, как переговоры? Ну... Путин и рассказывает. Собрались мы все, удалили журналистов, значит переговоры за закрытыми дверями. Тут свет и погас. Какая то баба с немецким акцентом как закричит: - Куярьте его пацаны, я к дверям, а их кто то держит. Я на помощь звать, а из-за дверей голос: - Не пушу, Валодя, и не пытайсе! Короче, пока свет включили, я за все ответил - и за Крым, и за Мариуполь... А, главное, что обидно. Я им потом говорю, - Что же вы гады творите? А они мне - Э то не мы, нету у тебя доказательств!
Анонім до Vlad Sirko Показати IP 12 Лютого 2015 11:36
якби смішно не було з ВВП.... треба плакати зі свого Пєті.... та того всього ..що сталося за рік(((((
Дончанин до Vlad Sirko Показати IP 12 Лютого 2015 12:21
Влад, через сколько секунд после начала подобной заварушки вся троица лежала бы в разных углах в полном отрубе? Сомневаешься? Тогда посмотри, какой у ВВ пояс.
Вовк до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 12:43
Що, шкода стало свого гнома? А на рахунок "пояса" то я тілького одного пояса бачу та ще й на шиї !
Дончанин до Вовк Показати IP 12 Лютого 2015 13:01
Японцы - мелкий (по росту) народ. Как правило, самураи были "несколько" крупнее крестьян. Поэтому каратэ и было разработано для борьбы даже с вооруженным крупнее и физически сильнее тебя противником. Такие вещи стыдно не знать.
Вовк до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 13:44
Стидно - в кого видно, або нема на що дивитися ! p.s. про що ти мелеш ? які японці ? які самураї ?
Дончанин до Вовк Показати IP 12 Лютого 2015 13:55
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 14:32
Ага, например, экс-чемпион мира по боксу в супертяжелом весе, депутатом Госдуры РФ Николаем Валуевым.
Дончанин до Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 14:49
Между прочим, у Валуева, не смотря на то, что он боксер, мозги находятся на месте.
Анонім до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 15:03
На каком, каком месте?
Нововолинськ до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 14:38
До речi про Японцiв - Там у путiна їхнi острови загубились, хочуть собi вернути в кiнцi кiнцiв, так що хай твiй царь-гном думає... адже японцями "каратэ и было разработано для борьбы даже с вооруженным крупнее и физически сильнее тебя противником")))
Дончанин до Нововолинськ Показати IP 12 Лютого 2015 14:47
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 14:51
sunhuyvchay лалалалалала! Если использовать логику то город Новгород должен сделать марш в Киевскую Русь, а на месте кремля должны квакать жирин..извеняюсь жабы.
Дончанини до Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 15:45
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 14:52
ну вот, японцы отобрали, а тебе анегдот нелепым показался...
Анонім до Анонім Показати IP 12 Лютого 2015 15:48
Во время одной войны японцы отобрали. Во время следующей войны отобрали назад у японцев.
лехваленса до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 13:28
Единственній пояс который бы подошёл ботоксному карлику, это пояс шахида для кремля
НЕЛУЧАНИН до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 14:14
ти думаєш, він буде погано висіти на тому поясі ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 12 Лютого 2015 14:36
Путин: "Исходим из того, что окруженные в Дебальцево 6-8 тысяч силовиков сложат оружие". А если не сложат, то что?
Дмитро до Дончанин Показати IP 12 Лютого 2015 14:59
Так, Путін має пояс з дзюдо (незнаю який), но Порошенко в 2 рази важчий. Якщо ти не повний нуль в єдиноборствах, то мусиш знати яку роль відіграє різниця у вазі для бійців.
Анонім до Дмитро Показати IP 12 Лютого 2015 15:50
Но ты забываешь о том, что у Порошенко основную часть веса составляет жир, а не мышцы. Или ты думаешь, что шоколаный кабанчик задавит спортсмена своим весом?
Іван Показати IP 12 Лютого 2015 13:23
Схаменіться люди !!! Любіть один одного!!! Все минає, гріх зостається !!! Маємо голову на плечах, щоб думати, що робимо...
патріота до ВН Показати IP 12 Лютого 2015 16:52
Спробуйте біля кожного коментатора ставити прапорець країни-власника ІР-адреси. Все відразу ж проясниться. А щоб мене не забанили, я поганих слів на адресу деяких недолугих коментаторів писати не буду:-)
не пацик Показати IP 3 Жовтня 2015 10:35
Навіть тоді коли морська піхота росіі буде робити фізичну зарядку на елесейских полях а підводні човни россіі будуть стояти в портах калифорніі Бама з Меркель проявлять чергову Стурбованість ! А про Крим потихенько вже забувають як і скоро забудуть про Украіну : Невже ми таки наівні що надіемся що хтось за нас буде боронити державу Украіну : насправді на нас напав ворог-вбивае наших людей-заграбастае территоріі а кругом танцюють-співають-радіють хрен знае чому : Де девіз все для фронту все для перемоги ? в такий час кожного корупціонера- злодія-хапугу-кримінальника- зрадника ставять під ростріл -змазуючи йому лоб зеленкою ! Чого власне чекаем ?