USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Google Chrome стежить навіть за анонімними користувачами

23 Серпня 2018 15:29
Функція приватного перегляду веб-сторінок доволі популярна серед користувачів браузера Google Chrome. Багато людей вважають, що вона допомагає анонімно "подорожувати мережею", проте виявилося, що навіть вона безсила у боротьбі зі "шпигунством".

Про це повідомляє канал 24 з посиланням на The Sun.

Згідно з дослідженням, яке провели співробітники університету Вандербільта, часто історія переглядів браузера все одно продовжує зберігатися на комп'ютері і потрапляти в Google. При звичайному веб-серфінгу така інформація зберігається в cookie-файлах і зв'язується з профілем користувача. При переході в режим "інкогніто" ці файли отримують статус тимчасових і видаляються після завершення сеансу.

Але якщо повернутися до звичайного перегляду, не закриваючи конфіденційне вікно, то браузер перехоплює cookie і пов'язує їх з акаунтом. Таким чином, Google отримує інформацію про відвідані адреси і введені запити. Користувачеві ж залишається лише дивуватися "цікавою" контекстною рекламою після анонімних походів по просторах інтернету.

Не дивлячись на те, що дані в режимі приватного перегляду збираються з анонімними ідентифікаторами, у Google залишається можливість зв'язати цю інформацію з профілем користувача, - повідомляється в дослідженні.

Щоб уникнути незручної ситуації, дослідники рекомендують повертатися до перегляду веб-сторінок під своїм обліковим записом Google тільки після закриття приватного вікна браузера.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Богдан Показати IP 24 Серпня 2018 11:29
Задовбали ви всі тими новинами про стеження. Всі поняли ше 10 років назад шо google і соцмережі всьо бачать. А ви пишете ніби то якась новина

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus