USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Lutsk Food Fest: трансляція першого дня

13 Серпня 2016 21:00
Фестиваль вуличної їжі Lutsk Food Fest стартував сьогодні, 13 серпня, у замку Любарта.

Четвертий фестиваль їжі кличе лучан та гостей міста у «гастро-тур». Ресторатори пропонують свої найсмачніші та найоригінальніші страви й напої.

Інформаційне агентство Волинські Новини транслює для вас найцікавіше з фестивалю в режимі онлайн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучанин Показати IP 13 Серпня 2016 12:56
Кому АТО,а кому свято...країна ід**тів
Анонім до лучанин Показати IP 13 Серпня 2016 18:29
А ти в ато?
теж лучанин Показати IP 13 Серпня 2016 14:38
Лучанин - це ти ід**т, притому - кон**ний. Це свято для дітей, свято смаку. По-твоєму, якщо є АТО, то усім треба загорнутись в біле простирадло і йти вибирати місце на кладовищі? Д**ень ти писаний!
я до теж лучанин Показати IP 13 Серпня 2016 15:15
Хто сказав що це для дітей.турецька.вірменська кухня.шашлики вареники для дітей.до..нь кон..ний це ти. При чому тут простирадло???там люди гинуть.а тут розважаються.ось що він мав наувазі.не треба вмирати.хоть повагу мати до тих зто там.а то звідти понаїзджали амбали.права тут качають.а наші хлопці там помирають.а ці сидять тут по карабасах.
Фіалка Показати IP 13 Серпня 2016 16:03
Тому хто веде трансляцію - великий респект! Креативно і цікаво! Сиджу вдома, а таке враження, що на фестивалі побувала)
Білий Рояль Показати IP 13 Серпня 2016 17:41
Красиво. Красиве видовище і дуже потрібний захід. Побільше б таких. А шашлики і вареники дітям теж можна. Не тільки ж одну мівіну їм їсти. І кашу манну. Слава Україні!!! Організаторам Слава!!!
ми до Білий Рояль Показати IP 13 Серпня 2016 22:23
Можна і шашлики.і вареники.звичайно це дитячі страви.ага.а потім з животами болючими ходять.а батьки плечима знизують.і не тільки ж одну мівіну їсти.ти дорослий візьми її поїж.а потім пиши всяку фі..ню.
1 до ми Показати IP 14 Серпня 2016 00:41
Це точно
Aleks до лучанин Показати IP 13 Серпня 2016 21:47
Якраз там хлоці і воюють щоб життя було спокійним.А якщо треба киним вилки ложки та бокали і підем москалям хвости крутити.Свято гарне смачне та веселе.
Вікуся до Aleks до лучанин Показати IP 14 Серпня 2016 00:27
А ну давай, кидай і крути, давно пора, а то вже третій рік говорите, а толку - ноль. Калаш хоть збереш???
Воїн АТО Показати IP 14 Серпня 2016 00:43
Такі заходи можна проводити, але не забувати, що там, на Сході вже більше 2 років йде війна, гинуть люди....Дуже прикро, що люди звикли до того, що війна десь далеко, за тисячу км, і їх це не стосується, доки їхніх близьків там немає!!! Багато молоді гуляють і п'ють, не замислюючись про ці події.
я Показати IP 14 Серпня 2016 10:59
Так.моя хата зкраю.такий в нас народ.прикро.дуже прикро.вот їх би забрали туди.вот цих хто гуляє по карабасах.хоть на півроку.напередову
Ярина Показати IP 14 Серпня 2016 11:14
Мало людей було в перший день.Раніше було більше .Ціни досить високі.Чесно кажучи це вже стає більше схоже не на фестиваль,а на якусь ярмарку.Колись такі ж самі пан Левченко робив.Але в нього це цікавіше получалося.
Таня Показати IP 14 Серпня 2016 23:10
На жаль чекала чогось цікавішого. Таймінг був відсутній зовсім. Не було у заході ідеї.А програма -це щось взагалі - у Луцьку українською не користуються?