USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Roshen не платить податки в український бюджет, – ЗМІ

14 Грудня 2015 08:56
Колишній заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов показав схему, за якою компанія Roshen, що належить президенту Петру Порошенку, не платить податки в бюджет України, переносячи найбільші торговельні операції в безподаткові Панаму, Беліз і Домінікану.

Про це він написав у Facebook, - повідомляє Преса України.

Політик пояснив це на прикладі однієї з операцій на досить значну сума. Це постачання готової продукції до Туркменістану, яке відбувалось через Київську регіональну митницю.

Компанією-одержувачем продукції вказана не туркменська компанія, а британська, при цьому в українській митній базі торговельною країною зазначена Великобританія.

Портнов пише, що «за законами Британії компанії з позначкою LLP — це партнерства, які є інструментом податкової оптимізації та переносу прибутку в низькоподаткові юрисдикції, будучи лише формально зареєстрованими у Великобританії. Британська влада дозволяє таким компаніям платити податки там, де зареєстровані їхні партнери або учасники, не поповнюючи британський бюджет».

Політик також проаналізував британський реєстр, і засвідчив те, що уповноваженими учасниками компанії FOREWAY SALES LLP, через яку збуває свою продукцію компанія «Рошен» є дві офшорні структури з Панами та Белізу.

Портнов наголосив, що ці операції є досить вигідними, адже Британія не знімає податок, бо партнери це компанії з Панами та Белізу, а Панама та Беліз є офшорними зонами, тому теж податок не знімають.

Таким чином, зі слів політика, «Рошен» не вносить податок в український бюджет через те, що гроші від її експорту з України після реалізації товару надходять британській компанії, а звідти в Панаму та Беліз.

Зазначимо, незважаючи на кризу в Україні, бізнес глави держави процвітає, а його ділові відносини викликають питання.

Нагадаємо, свого часу президент Петро Порошенко пообіцяв усунути від влади олігархів, продати активи Roshen у Росії. Однак, попри обіцянки Порошенка, Roshen досі розширюється, прибутки Порошенка збільшуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Анонім Показати IP 14 Грудня 2015 09:15
На палю того кучерявого жида поROSHENка!!!
Анонім Показати IP 14 Грудня 2015 09:53
Ющенко говорил; "Украина - наша!" Порошенко говорит: "Украина - это я!" Так вот, зачем самому себе платить налоги, если деньги можно и нужно вывезти туда, где они будут в целости и сохранности?
13 Показати IP 14 Грудня 2015 10:02
Всі нормальні люди вже давно той парашен не їдять. Одні цукрові замінники в ньому. Здоров'я дорожче. Та й ціна в ньому накручена
SVV Показати IP 14 Грудня 2015 10:21
Навіть не знаю як написати? Одні зірочки виходять
Акція Показати IP 14 Грудня 2015 10:39
Новий рік без ROSHEN , Порошенко без грошен....
Анонім Показати IP 14 Грудня 2015 11:02
Хто проти ПОПи той агент Креемля.Я дивуюсь як цей товстий недотепа умудрився так швидко вгробити країну і вбити в людях віру в краще.Пораженець і ...икун.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Грудня 2015 12:51
Между прочим, он весьма успешно выполняет свое домашнее задание.
Анонім Показати IP 14 Грудня 2015 13:40
шановні Українці! хто поважає себе і свою країну, НЕ КУПУЙТЕ ТОЙ рОШЕН
sweety Показати IP 14 Грудня 2015 14:43
Стаття із циклу "Олігархи про олігархів. З любов'ю..".
Вова Показати IP 14 Грудня 2015 19:10
С*ка він! Вжитті не куплю те гамно!
Антоніна Показати IP 14 Грудня 2015 22:28
Ворюга, корупціонер, брехун, У військовий час, його місце на палі!
Лидия до Антоніна Показати IP 5 Січня 2016 10:34
на дыбу эту сволочь...!!! вместе с его шоколадом....так как эта с**а грабит страну никто ещё не грабил....да ещё так нагло...!!!!
Олег Показати IP 18 Грудня 2015 18:11
А чому я повинен вірити Портнову. Говорив великий Паньковский НЕ ВЕРЮ ИПОЧЕМУ ПАНЬКОВСКИЙ ДОЛЖЕН ВЕРИТЬ.
MedKot до Олег Показати IP 29 Грудня 2015 08:52
Не верь - имеешь полное право. Но если хочешь, то можешь проверить. По статистике только одна отрасль в Украине в этом году поднялась на 13% - производство кондитерских изделий. А все остальные - в минусе.
читач до Олег Показати IP 31 Грудня 2015 16:55
Тоді згадайте кому платить податки Рошен в Росії, і куди вони можуть бути направлені....
Да Показати IP 18 Грудня 2015 19:55
коментар було видалено
льова з могильова Показати IP 25 Грудня 2015 09:17
Вся власть - достойные приемники Якиневича. Грабят в открытую, как учил их великий учитель Виктор Федорович. Простой, добрый народ Украины до сих пор верит в сказки и в доброго царя. Сколько людей угробили на востоке, скольких сделали инвалидами, чтобы покрепче набивать себе карманы. Им не нужны здоровые люди вблизи самой власти, им дорога на восток.
шура стоун.29.12.201 Показати IP 29 Грудня 2015 18:44
колись вони всі подавляться.
Лидия... до шура стоун.29.12.201 Показати IP 5 Січня 2016 10:36
коментар було видалено
вовик до шура стоун.29.12.201 Показати IP 12 Лютого 2016 23:31
И попа слипнется.
МОРЖ Показати IP 13 Січня 2016 08:36
как то раз, трамвай на рельсы стал, ...
Виктор Показати IP 13 Січня 2016 12:22
Да ладно Рошен,это ерунда ,а заводик в Севастополе по ремонту кораблей врага ,бывший филиал Киевского судостроительного судоремонтного завода КССРЗ, а нынче пренадлежит семье РОШЕН,как то все молчат типа его продали или забрали россияне присоединив к какому то российскому предприятию (забыл ,в инете есть),во где моральная сторона...................................................................................................................
до всіх Показати IP 14 Січня 2016 12:27
Прийде час,коли під*ру пороху не потрібно буде нічого. На святкуванні Нового року так скотина нализався,що мало під ялинкою у власному маєтку не здох. Хай благодарить жидярку дружину-марину,що знайшла його непритомним на території буе. маєтку п"яним п"янезним та й викликала лікарів,які надали йому першу медичну допомогу. Та краще б с*ка був закочанів. Народ би з цього тільки зрадів.Ані ганьби,ані сорому в цього подонка ніколи не було та вже й не буде.
валера до до всіх Показати IP 14 Січня 2016 21:55
Жить бы мне в такой стране чтобы мог гордится, только мне в большом *овне довелось родится,не спас Украину не Бог не царь и даже республика,наш президент ворует пьёт и гадит из-за рублика.
Андрей Показати IP 21 Січня 2016 01:09
а кто вас заставляет платить налоги ? если презик не платит,зачем тогда нормальные люди должны их платить.
Ананій Показати IP 21 Січня 2016 14:29
Ось чому він купує дружині сумочки по 560 тис., а нас усіх і Україну має в ж... Блокуй усе Рошеновське