USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Кондитерський бізнес в Україні: прибутки Президента зростають

2 Квітня 2015 08:00
ПАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен» та ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» є одними із найбільших виробників кондитерських виробів в Україні. За минулий рік прибутки «Світоч» різко зменшилися, натомість «Рошен» – збільшилися.

ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» у 2014 році отримало чистий прибуток у розмірі 22 тисячі гривень проти 28,08 млн гривень 2013 року. Про це повідомляє Українська правда. Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, її активи за минулий рік збільшилися на 13,1% - до 565,4 мільйона гривень. Нерозподілений прибуток на кінець року становив 277,39 мільйона гривень. Поточні зобов'язання компанії зросли на 34,9% порівняно з 2013 роком - до 139,4 мільйона гривень. Сумарна дебіторська заборгованість скоротилася з 114,2 мільйона гривень 2013 року до 79,2 мільйона гривень 2014 року.

Нагадаємо, Львівська кондфабрика «Світоч» входить до групи компаній Nestlе в Україні, яка також об'єднує ТОВ «Нестле Україна», ПрАТ «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»), ТОВ «Техноком» (ТМ «Мівіна»).

Натомість, чистий прибуток ПАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен» (Roshen) в 2014 році склала 34,797 мільйона гривень. Про це йдеться у звіті компанії, оприлюдненому на її офіційному сайті, - повідомляє РБК - Україна. За підсумками 2013 року прибуток Roshen склав 3,925 мільйона гривень. Таким чином, за рік компанія збільшила прибуток у 8,86 раза.

Нерозподілений прибуток компанії за звітний рік склав 341,397 мільйона гривень, що на 11% більше торішнього показника. Активи Roshen за 2014 року склали 784,263 мільйона гривень, скоротившись на 4%, а основні засоби – 705,005 мільйона гривень (-6,8%). Сумарна дебіторська заборгованість підприємства склала 67,520 мільйона гривень, збільшившись на 27% порівняно з показником минулого року. У той же час статутний капітал компанії за рік не змінився і склав 175,833 мільйона гривень. При цьому кількість співробітників корпорації за звітний період скоротилася на 403 людини і склала 1 тисячу 276.

Зауважимо, що українська кондитерська корпорація Roshen, є один з найбільших виробників кондитерських виробів не лише в Україні, а й у світі. Засновником і власником компанії є нинішній Президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко заявив, що не може продати активи Roshen, оскільки в цьому йому перешкоджає російська влада.

Також Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що кондитерська корпорація ROSHEN розпочала підготовчі роботи до зведення чергової фабрики у Вінниці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
солодка Показати IP 2 Квітня 2015 08:29
"Світоч" входить у концерн Nestle, тобто душать закордонного інвестора одного з більших у цій галузі у Європі! То про що вони там будуть говорити про Україну, хто і що буде інвестувати?! Бойкот RoshenУ!!! Тільки власні кишені набивають, а про майбутнє країни взагалі не думають!!!
Сладкоежка до солодка Показати IP 2 Квітня 2015 14:36
Підтримка вітчизняного виробника важливіша за підтримку закордонного. Посперечаємось?
суперечливий до Сладкоежка Показати IP 2 Квітня 2015 14:52
мова не про підтримку, а про утискання і перешкоджання діяльності!!!
11 Показати IP 2 Квітня 2015 08:43
.....Яник заробляв через підставних осіб.....а теперішній глава настільки крутий що відкрито займається бізнесом будучи президентом...............якось не дуже законно..............хоча при теперішній владі це нормально...............
22 до 11 Показати IP 2 Квітня 2015 08:54
І тиша... І всі "задоволені"... Пимели всех...:(
Анонім Показати IP 2 Квітня 2015 08:45
А обіцянки порошенка так і залишилися обіцянками для дурнів, одне прикро, що я один з них/дурнів/...............
як Показати IP 2 Квітня 2015 08:47
вчора були з дружиною в Сільпо,що саме цікаво зі всіх цукерок процентів 90 Рошен,зі Світоча знайшли тільки Ромашку ,яка була сама дешева з роду шоколадних)))
Корінний лучанин до як Показати IP 2 Квітня 2015 13:05
Я віддаю перевагу СВІТОЧУ перед рошенівським непотрібом!
!!!!! Показати IP 2 Квітня 2015 09:22
Ці прибутки ніщо у порівнянні з тим, що отримають при спекуляції на землі. Уже попереджають - необхідно розпочати діалог з продажу земель сільськогосподарського призначення. Та і пан Сорос уже на низькому старті, вже офіційно заявив що готовий інвестувати в сільське виробництво. Отже не дивуйтесь, все іде по плану.
13 Показати IP 2 Квітня 2015 09:37
Потрібно бойкотувати Рошен, так як і російські товари. Тому що Порошенко це такий самий агресор, нищить Україну і найстрашніше, що він ще й свій, українець. Що тоді хотіти від Путлера.
14 до 13 Показати IP 2 Квітня 2015 15:56
Він не свій, він жид, такий самий як прем'єр - кулявлоб та голова ВР та інші 60% у верхах. В опі вони всіх бачили. Тільки дурнуватий народ не як за 23 роки ніяк не наїсться гарних слів перед виборами і далі вибирає собі вождів як не зеків то жидів.
Цинічний бандера Показати IP 2 Квітня 2015 09:58
Жити по новому, це коли заробляє Порошенко і вся його челядь,а простий люд хай затягує паски і гине на війні,яку спровокувала нова ВЛАДА і чим вони кращі за януковичів .ТРЕБА ГНАТИ тому що закони для них неіснують . Керують і грабують.
не пацик Показати IP 2 Квітня 2015 10:09
А ми дальше бігаем за думками як мавпа за бананом .
балакун Показати IP 2 Квітня 2015 10:30
Його кум Ющенко вже накерував( Цей видно такий же "керувник". Ви ж самі за нього голосували, чим думали?
Анатоль_ Показати IP 2 Квітня 2015 10:45
А ми з Наталкою Семенівною дуже любимо їсти цукерки "Рошен" бо вони смачні та дешеві. По кіло на день можемо скуштувати. На сіданок, обід та вечерю їмо цукерки "Рошен" і будемо їсти далі!
12345 до Анатоль_ Показати IP 2 Квітня 2015 12:23
дивись за фігурою
Корінний лучанин до Анатоль_ Показати IP 2 Квітня 2015 13:24
ОСЬ ТАКІ ЯК ВИ із Наталкою Семенівною і потрібні рошенівцям! Чим буде більше таких як ви любителів ХІМІЇ РОШЕНІВСЬКОГО НЕПОТРІБУ, тим більше буде прибутків у цієї бридкої "хвірми" ! СМАЧНОГО ВАМ, надіюсь що номер швидкої знаєте, на всяк випадок .
Анатоль_ до Корінний лучанин Показати IP 2 Квітня 2015 14:16
Дуже хочеться солодкого! І чим більше з панею Наталею Семенівною ми їмо цукерок "РошеН" тим більше нам їх їсти хочеться. Але треба усім погодитися, що ми поступаємо як справжні патріоти України-підтримуємо вітчизняного виробника цукерок та нашого українського Президента України Петра Порошенко!
лалаблабла до Анатоль_ Показати IP 2 Квітня 2015 14:54
щоб щось не злиплось :)
Просто мама Показати IP 2 Квітня 2015 10:59
А я, навпаки, не люблю продукцію Рошен. А обожнюю Світоч, особливо вафельки Артек, цукерки Зоряне сяйво, Ромашку та Червоний мак.
Волинь Показати IP 2 Квітня 2015 11:03
Найгірше в інформаційній статті те. що поросята скоротили чисельність працівників майже на третину. Ось вам і обличчя теперішнього президента України. А ми сподівалися, що поросенко буде турбуватиля про долю України, про всіх її громадян. А воно переживає за свої мільярди. Народ України переживе усіх ! Слава Україні !
економіст Показати IP 2 Квітня 2015 12:19
з європейських цінностей ми взяли тільки ціну на комуналку. всі решта совкові залишились. (((
Корінний лучанин Показати IP 2 Квітня 2015 13:02
"Зауважимо, що українська кондитерська корпорація Roshen, є один з найбільших виробників кондитерських виробів не лише в Україні, а й у світі. Засновником і власником компанії є нинішній Президент України Петро Порошенко. " - Слід також зауважити , що по кількості ХВОРИХ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ , УКРАЇНА також лідирує! Хороші досягнення. Вся Україна засипана рошенівським непотрібом !
13 Показати IP 3 Квітня 2015 10:10
Та я задавлюся їсти Рошен - псувати своє здоров'я та ще й давати Поросятку надприбутки. В нас є прекрасний волинський мед, Шоломович виготовляє непогані цукерки, аналогів море. І головне по ціні одне й те саме. Тільки мед і сухофрукти це здоров'я+ піднімаєш волинського виробника, робочі місця для своїх. А Рошен - цукрові замінники, пальмова олія і собачий корм (на рахунок корму істинна правда, знайома там працювала). Робіть висновки і бережіть своє здоров'я.
Лучанка Показати IP 10 Лютого 2016 11:05
Я взагалі не їм цукерок, шоколадок - у мене сексуальна фігурка. Якщо вже мені і захочеться - то краще сама зроблю цукерки чи печиво (торти), або куплю цукерки