• USD 39.75 40.05
  • PLN 9.72 9.98

Агресивний захист – секрет перемоги «Волиньбаскета»

28 Лютого 2015 20:50
Луцький БК «Волиньбаскет» і в другій зустрічі дев'ятого туру Вищої ліги переміг БК «Запоріжжя». Тільки цього разу лучани випередили суперника не на 9 очок, а на 29!

Вже до середини першої чверті команди з’ясували між собою, хто поведе гру першим номером. З рахунку 12:10 лучани пішли у відрив: Микола Ніцак, Артем Шевченко, Юрій Поляков заробили по два очка, а Андрій Кобець - ще п’ять – 18:10. Чверть завершилася (+9) на користь господарів – 21:12.

У наступних десятихвилинках лучани тільки збільшували відрив від суперника, дотримуючись чітких передматчевих настанов тренера – 42:26, 63:45, 90:61.

«Волиньбаскет-WOG-Університет» - «Запоріжжя» - 90:61 (21:12, 21:14, 21:19, 27:16)

«Хлопці добре впоралися. Ми готувалися саме до такої агресивної гри в захисті, і в нас все вийшло», - розповідає головний тренер БК «Волиньбаскет-WOG-Університет» Дмитро Чайковський.

Зазначимо, 4:12 хвилин сумарного часу провів на майданчику Павло Хайло, який травмувався минулої гри. У захисника виявили незначне розтягнення зв’язок, а тому найближчим часом він зможе грати на повну.

Найрезультативнішим гравцем матчу став лучанин Олег Рудаков (20 очок та 9 підбирань). Шоста гра черкаського легіонера «Волиньбаскета» стала для нього найуспішнішою. У суперників 18 очок заробив Владислав Петренко.

«Сьогодні ми виглядали свіжіше від Запоріжжя. Ми бігли, а вони повільно орієнтувалися. Я забивав вільні кидки, йшов у прохід і забивав легкі очки, - каже Рудаков. - Команда надзвичайно добре і агресивно відіграла в захисті. Добре, що не провалилися серед чверті, як зазвичай в нас буває, а виграли впевнено гру».

Дві перемоги над Запоріжжям піднесли БК «Волиньбаскет» на шосте місце турнірної таблиці.

Наступну гру підопічні Дмитра Чайковського зіграють 14-15 березня у Харкові проти місцевого «Авантаж-Політежніка».