USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Антикризові заходи для Луцька, якщо не вистачить газу

29 Жовтня 2014 11:48
Депутати Луцької міськради просять зробити перерахунок коштів, які нібито заощаджують на відключенні гарячої води лучанам по буднях. Мовляв, городяни більше витрачають газу гріючи воду у виварках, і це не економія.

Про це йшлося під час 65-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 29-го жовтня.

«Сьогодні у нас тотальна економія газу. Однак наші мешканці використовують цей газ гріючи виварки, каструлі, щоб помитися. То це не економія, а бутафорія. Тому я прошу, щоб ви, Миколо Ярославовичу, дали завдання економістам, щоб вони перевірили, чи дійсно є економія», - виступив із депутатським запитом до мера депутат Андрій Козюра.

Як зауважив Луцький міський голова, для міста «врізали» ліміти газу не на 30%, як говорили, а на 35%. Окрім того, пояснює градоначальник, на підігрів води необхідно 2.2 мільйона кубометрів газу та на опалювальний сезон в місяць - 11 мільйонів гривень.

«Зараз ми маємо на місяць максимум 8 мільйонів кубометрів газу, тобто його навіть на опалення не вистачає. Тому ми сьогодні збираємо пропозиції, будемо їхати в Кабмін й відстоювати, щоб нам дали ще 4 мільйони кубометрів газу і ми могли нормально у суботу і неділю подавати теплу воду», - відповів Романюк.

Та додав, якщо в Луцьку буде перевикористання лімітів газу, то почнуть працювати антикризові заходи: блакитне паливо вимкнуть для цукрового заводу, підшипникового, автозаводу, далі «потухнуть котельні».

«Ми робимо усе, що можемо, хай лучани вибачать», - додав мер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Жопа Показати IP 29 Жовтня 2014 12:04
Но покрайней мере что то пробуют.
ЮЛЯ Показати IP 29 Жовтня 2014 12:06
на..й цього мєра хай дає гарячу воду ...
Анонім до ЮЛЯ Показати IP 29 Жовтня 2014 12:15
може тобі ще в хаті прибрати і унітаз помити??? Тільки скажи і мер зробить
юля до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 13:30
коментар було видалено
юля до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 13:32
Щоб дурна башка не хіталася ...
Анонім до ЮЛЯ Показати IP 29 Жовтня 2014 12:42
Хай Юля дає та купить бойлер...
місцевий до ЮЛЯ Показати IP 29 Жовтня 2014 13:10
Поставимо тебе дасиш воду?:)))
опа до ЮЛЯ Показати IP 29 Жовтня 2014 14:41
До Гунчика всі претензії. Поставив Банаду керувати ЖКГ і тепер через одного ідіота, який непропорцінйно подоводив ліміти потерпають всі лучани!!!
факт до опа Показати IP 29 Жовтня 2014 15:01
Банаду Пустоцвіт поставив!!!!!!!!
опа до факт Показати IP 29 Жовтня 2014 17:36
то хай звільнить або вирішить питання. Він же тепер голова ОДА.
Анонім до опа Показати IP 29 Жовтня 2014 15:03
Гунчику не вистачає сміливості звільнити тих нероб Банаду, Дубняка, Козюпу, Мирку... всіх кого по партійних кватах, а не по професійності, ставив той Пустовіт!!!
економ Показати IP 29 Жовтня 2014 12:18
нумо загартовуватись в Стир!
WTF Показати IP 29 Жовтня 2014 12:20
Перемога!!!!!!!!!! Миздобули!!!!!!!!!!!!!! Цееуропа!!!!!!!!!!!!!!!
FFF до WTF Показати IP 29 Жовтня 2014 12:22
а що зробили ви? для своєї країни
WTF до FFF Показати IP 29 Жовтня 2014 12:30
Теж саме, що й усі: Скакав на майдані, верещав "панду геть" та "птн пнх",, мало чи що? От я й кажу: Миздобули!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до FFF Показати IP 29 Жовтня 2014 13:12
Ну якщо ти порівнюєш ваше "здобуття" з тим, що це подорожчення всього і вся, то ми за тебе раді! Стрибай далі...
BOT до FFF Показати IP 29 Жовтня 2014 15:41
Заплатив податки.
123 Показати IP 29 Жовтня 2014 12:28
в державі поміняли шило на мило
опа до 123 Показати IP 29 Жовтня 2014 17:43
подивись на переможців по мажоритарних округах, що ми поміняли?
Читачка Показати IP 29 Жовтня 2014 13:26
"Хай лучани вибачать" От і ВСЕ Ми в Євпропі в повній жо.....і!!!!!
шеф Показати IP 29 Жовтня 2014 15:07
цьгорічний дурдом мусим пережити . хочем незалежності від лімітів злодіів дурнів ставте ІНДИВІДУАЛЬНІ КОТЛИ .Починати цю роботу із ранньі весни .Виживіть і обовязково зробіть .
Саша Показати IP 29 Жовтня 2014 16:24
А він знає скількі коштує турбіна на цукровому заводі якщо зменшити тиск газу? Чи зупинка заводу цукрового скількі коштує як прокисне сік? А скількі грошей лежить на бурякопункті та полях у кагатах. Він ще немав діла з простими хлопцями з села,то буде мати... Якщо я за цей цукор цілий рік живу з сімєю та сіюся. І якщо мені завод скаже забирай свої буряки і цукру тобі не буде то два дегенер...а з керівництва Луцька і області близько зі мною познайомляться.
Месник Показати IP 29 Жовтня 2014 18:57
Доводжу до відома! Дзвонив сьогодні до приятеля в Донецьк! Тепло подали 2 тижні тому, гаряча врда є!!! В мене питання? Як що наші вершителі , не можуть подати нормально гарячу воду та опалення, а сепаратисти можуть, то хто тоді сепаратист??
Месник Показати IP 29 Жовтня 2014 18:57
коментар було видалено
Света Показати IP 29 Жовтня 2014 19:01
Молитесь лучане, что бы им в голову не пришла светлая мысль перекрыть вам холодную воду, что бы нечего было греть в выварках. А Яценюк пусть дурью не маеться и ищет деньги платить за газ, мы же находим деньги платить за все, а то следушей зимой вообще ноль газа будем иметь, он надеюсь за предоплату слышал.