Антимонопольний комітет перевірить, чи на Волині законно піднімали тарифи
Територіальні відділення Антимонопольного комітету України в усіх регіонах здійснять перевірки рішень місцевих органів влади і органів місцевого самоврядування на предмет дотримання порядку тарифоутворення на послуги ЖКГ. Відповідне доручення видав виконувач обов’язків голови Комітету Олександр Мельниченко, - повідомляють «Волинські Новини».
За повідомленням сайту АМКУ, антимонопольним органам доручено негайно вживати передбачених законом заходів та інформувати центральний апарат Комітету у разі виявлення антиконкурентного підходу місцевої влади до встановлення комунальних тарифів.
Передусім це стосується виявлення розпоряджень місцевої влади щодо тарифів для юридичних осіб, подібних прийнятим Київською міськдержадміністрацією, які Комітет рекомендував скасувати або змінити відповідно до норм конкуренційного законодавства.
«Моє доручення продиктовано тим, щоб захистити українців від випадків, коли місцева влада не лише йде на затвердження комунальних тарифів без належного аналізу їх економічного обґрунтування, але й сама ініціює рішення, які носять антиконкурентний характер. Яскравим прикладом цього є безпрецедентне рішення Київської адміністрації огульно підвищити тарифи в десять разів, що неминуче вдарить по цінах, насамперед, на продукти першої необхідності, які формують кошик споживача», - зазначив в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За повідомленням сайту АМКУ, антимонопольним органам доручено негайно вживати передбачених законом заходів та інформувати центральний апарат Комітету у разі виявлення антиконкурентного підходу місцевої влади до встановлення комунальних тарифів.
Передусім це стосується виявлення розпоряджень місцевої влади щодо тарифів для юридичних осіб, подібних прийнятим Київською міськдержадміністрацією, які Комітет рекомендував скасувати або змінити відповідно до норм конкуренційного законодавства.
«Моє доручення продиктовано тим, щоб захистити українців від випадків, коли місцева влада не лише йде на затвердження комунальних тарифів без належного аналізу їх економічного обґрунтування, але й сама ініціює рішення, які носять антиконкурентний характер. Яскравим прикладом цього є безпрецедентне рішення Київської адміністрації огульно підвищити тарифи в десять разів, що неминуче вдарить по цінах, насамперед, на продукти першої необхідності, які формують кошик споживача», - зазначив в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.