USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вже завтра у Луцьку: Арсен Мірзоян виступить з програмою «Мій Висоцький»

20 Січня 2016 08:55
21 січня лучан та гостей міста запрошують на концерт Арсена Мірзояна . Про це повідомили організатори заходу.

Так, музикант представить нову програму «Мій Висоцький». Зокрема, виконає найвідоміші пісні барда.

Концерт відбудеться у у «Show Basilic». Початок – о 20:00.

Вартість квитків : 2 поверх –120 гривень;

1 поверх – 180 гривень/200 гривень /220 гривень /240 гривень /300 гривень.

Телефони для довідок: 0671191199; 0668885665; 0332282940.



Зазначимо, що виконавець приїде у Луцьк не вперше. «Сталевий» голос української естради цього року вже представляв власну акустичну програму «Ніч на Волині» напередодні Дня закоханих.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Бе Показати IP 26 Листопада 2015 09:28
Арсен Мірзоян, «Show Basilic»? І де тут українські слова?
Анонім до Бе Показати IP 26 Листопада 2015 10:03
Добавь сюда песни Высоцкого в его исполнении, т.е. русский шансон, цены на билеты, и получишь результаты борьбы з усім російским.
Віталій до Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 12:48
Ціни якраз то доступні. Висоцький це окрема тема, окрема епоха. Для чого його сюди приплітати? Чи вже ідеї, як провокувати населення, закінчуються?
семенич до Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 21:36
Який Висоцький шансон? Шансон- бутирки-ху....ки і інша туфта. А Висоцький - класика!
Анатоль_ до семенич Показати IP 2 Січня 2016 17:39
Кому не подобаєтся шансон то хай не слухає. Мені подобається шансон я слухаю!
As до Анатоль_ Показати IP 2 Січня 2016 20:22
шансон музон страдаючих блатних, сідевших, мурчащих понімающих жізнь , музіка ментів і маршрутніків
Анонім до As Показати IP 2 Січня 2016 21:21
Ну Ваша Светлость и знаток же. Ведь шансо́н (фр. chanson — песня) — французская эстрадная песня в стиле кабаре. Имеется также понятие Русский шансон (по аналогии с французским шансоном) — собирательный термин, которым обозначают различные жанры русской музыки: блатная песня, городской романс, военные, эмигрантские и некоторые эстрадные песни. При этом исполнителями русского шансона являлись, например, Клавдия Шульженко и Марк Бернес. ПС. Песни Высоцкого также в основном относятся к шансону.
Газон Засеян до Бе Показати IP 2 Січня 2016 20:25
Підтримую заборонити Висоцького він був наркоман і москаль всі русіван ворог. Украіни
Сем Показати IP 2 Січня 2016 19:44
Я піду в цей час дивитися КВК на кубок мера Москви. Не вірите, на Українських каналах таке транслюють.
Анонім Показати IP 3 Січня 2016 14:30
Та кому потрібні такі співаки як Мірзоян , хіба малолеткам. Це на любителя, бабало співак хоче збивати. Хай іде на завод працювати, а не співати там важко., он не дурак.
Анонім до Анонім Показати IP 3 Січня 2016 17:45
Ну, ты не просто советюкус, а отъявленный комми. Ибо требуешь от него продавать свой товар (труд) на заводе и получать за это гораздо меньше, чем продавая свой товар (песни) своим слушателям и почитателям.
Мерс Показати IP 4 Січня 2016 18:16
Арсенчик идь в росию спивати Висоцького! Чи в лнр, днр
ОленьШпігель Показати IP 20 Січня 2016 09:17
Хто такий цей ваш Висоцький? Московський мажор, який при совку розсікав по Мацкві на мерсі в той час, коли Стус сидів на зоні за Україну.
до всіх Показати IP 20 Січня 2016 11:02
В слухайтесь в тексти пісень Висоцького------------ще у 80роках кричав щоне так живемо, що треба міняти краіну і нашу свідомість .Причому що він москаль...