USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Автобус «Кромберга» потрапив у ДТП під Луцьком, - ЗМІ

23 Грудня 2015 18:43
Поблизу Луцька лоб в лоб зіткнулися легковик та автобус. Про це у мережі пише користувач «Foross», - інформує «Під прицілом».

Зі слів очевидця, у селі Боратин сьогодні близько 15 години авто «Renault Kangoo» залетів під автобус, який перевозить працівників заводу «Кромберг енд Шуберт».

«Страшна ДТП в Боратині: «Кенго» залетів під автобус «Шуберта» лоб в лоб. Водій наче живий, але подробиць не знаю», - зазначає свідок аварії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
пострадавший Показати IP 23 Грудня 2015 22:54
Швидка Їхала хвивин 20 хоча їхати хвивлин5 ? де пропали15 хвилин
Анонім до пострадавший Показати IP 24 Грудня 2015 01:23
коментар було видалено
123 до пострадавший Показати IP 24 Грудня 2015 09:33
Пропали там, де хами-водії вважають себе "королями" доріг і вважають недостойним пропустити спецмашину, що мчить на виклик.
Юрій Показати IP 24 Грудня 2015 10:45
А хто постраждав в кенго? Звідки водій і якого року кенго?
АС до Юрій Показати IP 24 Грудня 2015 11:53
Кенго не продається!
Лана Показати IP 24 Грудня 2015 12:54
За курсантів тести здають посторонні люди, за гроші. Ось чому у нас так багато ДТП. Тести розроблені дуже заплутано (спеціально) і їх дуже важко здати. А хто умудряється здати, то на тих дивляться всі "вовком", бо заплатили чимало грошей. КОРУПЦІЯ!
Маргарита Показати IP 25 Грудня 2015 10:09
Постраждав молодий чоловік, батько двох маленьких дітей. Серйозна проблема з ногами, будуть складати. Лежить в другій міській, якщо хтось може, то допоможіть коштами, лікування тривале. Ніхто не знає, що з ним трапиться наступної миті ((( Шкода хлопця, незважаючи на те, хто винен в аварії.
Анонім до Маргарита Показати IP 25 Грудня 2015 13:40
дякувати Богу що живий. Дайте контакти щоб можна було зв'язатися
пасажир автобуса Показати IP 25 Грудня 2015 23:37
А цікаво хто винен? І чому той молодий чоловік ішов на нас лоб в лоб? Кажуть що не знайшли водійських прав у водія автівки?
МСМ Показати IP 26 Грудня 2015 09:06
Проїжав повз дтп, десь через 10-15 хв. Картина моторошна. Вузька дорога, небезпечний крутий поворот, суцільна лінія. Перше, що прийшло на думку: - неадекватний водій, - відмова техніки. Водій свідомо не міг зробити такий маневр. Недалеко ЖД переїзд, як водій легковика набрав таку швидкість, щоб авто по лобове скло зайшло під автобус? Подушка безпеки спрацювала. Вже була поліція, швидкої не бачив. Поліцейський випробовував себе в якості регулювальника, до якого йому, ой як далеко...