USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Авторка вірша «Никогда мы не будем братьями» приїде в Луцьк

8 Липня 2014 17:01
Авторка вірша «Никогда мы не будем братьями» Анастасія Дмитрук візьме участь у фестивалі «Бандерштат-2014». Про це інформують організатори фестивалю.

Анастасія здобула популярність під час Майдану завдяки своїм патріотичним віршам.

Вірш «Никогда мы не будем братьями» підірвав інтернет, зібравши мільйон переглядів на ютубі. Пізніше литовці на вірш Анастасії Дмитрук записали пісню.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
БОГОЛЮБИ Показати IP 8 Липня 2014 17:40
Все таки ми великий и многострадальний народ. Постояно какие-то беди и катоклизми. Может историки ошиблись где-то и ми не украинци, а ЕВРЕЕИ?
Корінний лучанин до БОГОЛЮБИ Показати IP 8 Липня 2014 17:56
Шановний , перевір це на собі хто ти єврей чи... ( але видно з мови, не українець) великорос.
Йуха до БОГОЛЮБИ Показати IP 8 Липня 2014 19:49
коментар було видалено
Patrik Показати IP 8 Липня 2014 18:41
Настя - талант, вона створила шедевр... Цей вiрш - стовiдсоткове попадання, вiдображення наболiлого за минулi вiки i гiрке cьогодення... Цей вiрш - це бiль украiнськоi душi... Щиро вдячний молодiй, талановитiй украiночцi за цей твiр, вважаю за честь вiдвiдуваня нашого мiста цiэю обдарованою людиною... Респект Тобi Анастасiэ!
Анонім до Patrik Показати IP 8 Липня 2014 20:57
Вообще-то сплагиатничала...
українець до Анонім Показати IP 8 Липня 2014 22:52
Напевно, у тебе вкрала.
Оля Показати IP 8 Липня 2014 21:23
Пісня сильна!
Лучанка Показати IP 8 Липня 2014 23:55
Крута пісня!
існує відповідь Показати IP 9 Липня 2014 14:05
коментар було видалено
існує відповідь Показати IP 9 Липня 2014 14:07
https://www.youtube.com/watch?v=_HoSiC4eqIg
Анонім Показати IP 9 Липня 2014 16:41
ще один шовініст-патріот! завдяки таким героям, як ця дівчинка, маємо ту ворожнечу у державі і між державами, яку маємо!