USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Батальйон «Донбас-1»: проти бойовиків і терористів у Донецьку

25 Квітня 2014 09:11
Бійці батальйону "Донбас-1" вже протистоять терористам і обіцяють зносити блокпости бойовиків. Комбат Семенченко каже, що в батальйон приходять навіть бізнесмени. Так, на кордоні Дніпропетровської області почав діяти батальйон територіальної оборони Донецької області "Донбас-1", - пише ТСН.

Зі слів комбата Семена Семенченка, його підрозділ знаходиться в структурі Дніпропетровського полку національної безпеки. "Мета нашої роботи - забезпечити безпеку людей, які можуть стати жертвами неадекватних агресорів. Ми працюємо в Донецькому регіоні. На даний момент наші люди знаходяться в Красноармійську, Горлівці, Макіївці, Маріуполі, Артемівську та Донецьку", - повідомив він. При цьому зброя є лише у тих, хто має відповідну ліцензію.

Бійці батальйону збираються брати участь у звільненні захоплених адмінбудівель, зносити незаконно встановлені блокпости, а також захищати патріотів. Втім, добровольці готові взяти на себе і функції міліції, але тільки в тому випадку, якщо правоохоронці і надалі не будуть діяти.

Також зараз вже ведеться протистояння з проросійськими мітингувальниками, а в пункті дислокації - активно тренуються.

"Серед нас є і бізнесмени, які кинули все, оскільки їхнім родинам загрожує небезпека через агресивне поводження протестувальників, і пішли захищати своїх близьких, і молоді люди, які переживають за свою Батьківщину, - розповів інструктор з бойової підготовки. - Контингент різний, але всіх об'єднує одне - любов до України".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Лучанин Показати IP 25 Квітня 2014 09:35
Хлопці мочіть сепаратистів.
оце так до Лучанин Показати IP 25 Квітня 2014 10:18
а що то за гниди тут мінусують. хочеться в рашку. бери чемодан і їдь в рашку білет купимо. можеш звертатись.
блок-пост до оце так Показати IP 25 Квітня 2014 10:42
пиши адресу ВВП обов'язково заїде:)))
Вашкодар до блок-пост Показати IP 25 Квітня 2014 10:51
И тебя сладкий вилечят.В попу будеш?
мирумир Показати IP 25 Квітня 2014 09:52
Як повідомлялось раніше БАТАЛЬЙОН «ДОНБАС-1» сформований з бойовиків "Правого сектора" і ні до чого хорошого це не призведе! Коломойський собі притягнув тих, кого спонсорував на Майдані і тепер 1 +1 піарить «досягнення» свого «патрона» Коломойського. І це на Майдані стояли і вмирали, щоб не було олігархів при владі? Та вони ще таке з Україною створять, вам і не снилося ...
Ліна до мирумир Показати IP 25 Квітня 2014 09:55
Гуляй.Головне щоб терористів на той світ відправляли.
Ліна до мирумир Показати IP 25 Квітня 2014 09:55
коментар було видалено
Ліна до мирумир Показати IP 25 Квітня 2014 09:58
коментар було видалено
Путін Показати IP 25 Квітня 2014 10:10
Мочити колорадів в сортирах.
Lutsk до Путін Показати IP 25 Квітня 2014 10:31
Кішка тонка. Блажить-сало хероям-вони можуть. Десятеро на одного-теж. З "калашом" проти безоружних-залюбки. Реально-нічого не варті.
Півнику до Lutsk Показати IP 25 Квітня 2014 10:36
Ну ну чия б казала, кидаючи під танки пяних бабушок і дітей.
курочка Ряба до Півнику Показати IP 25 Квітня 2014 11:26
А от танки і БТРи саме "влада" пре на людей!!!
Донецьк до Путін Показати IP 28 Квітня 2014 12:23
коментар було видалено
? Показати IP 25 Квітня 2014 10:21
А чому личико прикрите?
Луцьк до ? Показати IP 25 Квітня 2014 10:32
Не твоє собаче діло))))
Березка Показати IP 25 Квітня 2014 10:46
Хлопці подаруйте русским матушкам Груз 200
Донецьк до Березка Показати IP 28 Квітня 2014 12:20
коментар було видалено
Волинянин Показати IP 25 Квітня 2014 10:55
Я надіюсь морги Словянска будуть повністю набиті бородатими терористами.
Донецьк до Волинянин Показати IP 28 Квітня 2014 12:22
Так будуть, твоIми рiдними, ви нiкому за сходi не потрiбнi, не чепайте тiльки нас!
армія Показати IP 25 Квітня 2014 14:18
А навіщо армія? Якщо будемо створювати всілякі батальйони, то скоро і до батальйону "Ніхтігаль" черга дійде. Армія повинна бути одна - міцна і забезпечена.