USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Батьківщина» Волині обрала нового голову

20 Березня 2016 10:37
Новим головою «Батьківщини» Волині став міський голова Ковеля Олег Кіндер.

Партійці обирали з-поміж двох кандидатів, конкуренцію за місце голови, новоспеченому очільнику партійного осередку склав заступник голови Волиньради Роман Карпюк. Голосування відбулося у суботу, 19 березня, під час обласної партійної конференції «Батьківщини», - інформує «Конкурент».

Разом із керівником обрали нове бюро, до складу якого увійшли 19 осіб, в тому числі екс-очільник волинської «Батьківщини» Григорій Пустовіт.

Нагадаємо, що раніше Олег Кіндер був виконувачем обов'язків голови Волинської обласної організації ВО «Батьківщина».

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 24 листопада 2015 року замість Григорія Пустовіта новим лідером політичної сили Юлії Тимошенко (зі статусом виконувача обов'язків) став Олег Кіндер, міський голова Ковеля.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
дідо Показати IP 20 Березня 2016 10:44
Після того, що натворила кремлівська аферистка Тімашєнка, секта БЮТ має бути заборонена разом з комуняками.
дiдовi Показати IP 20 Березня 2016 11:10
Маразм?!
дідо до дiдовi Показати IP 20 Березня 2016 11:37
маразм,це голосування за тих .які обкрадають, брешуть та злигаються з Путлєром.
Анонім Показати IP 20 Березня 2016 11:29
((( ШОК
Коментаторам Показати IP 20 Березня 2016 12:12
Піпл, чого хвилюєшся і обурюєшся? Усе звичайно: "Батьківщина - це одна з кланово-олігархічних політичних організацій, мета якої, як і всіх інших, захист певного клану (в даному випадку Тимошенківського) і збереження кланово-олігархічної системи влади в Україні. Поки цей клан буде спроможним забезпечувати фінансово існування даної організації, доти вона і існуватиме. І доти знаходитимуться кіндери на місцях, щоб очолювати місцеві "осередки". І ще одна поважна причина існування таких організацій - наша продажність, обмеженість і глупість.
????? Показати IP 20 Березня 2016 12:13
Брехня, ніяких конкрентів у кіндера не було
Юля Показати IP 20 Березня 2016 15:44
Все пропало
Кукловод Показати IP 20 Березня 2016 18:28
Це добре, що обрали Кіндера. Тепер БЮТу кінець. Кіндера ненавидять у нас у Ковелі, а тепер будуть ненавидіти БЮТ по всій Волині. Правильним курсом йдете товарищі! Це політичне самогубство!
ого Показати IP 20 Березня 2016 20:54
А чого на другий термін Ковель вибрав Кіндера?