«Батьківщину-мати» нарешті декомунізують
Зі щита монумента "Батьківщина-мати" у Києві демонтують герб Радянського союзу.
Про це повідомляє керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович на своїй сторінці у Facebook.
"Зі щитом, але без совка на ньому. Герб СРСР буде усунено з щита скульптури "Батьківщина-мати", - написав він.
ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ РОЗПОВІЛИ, ЯК ДЕКОМУНІЗУЮТЬ ЗНАЧКИ НАЦПОЛІЦІЇ ТА ЗСУ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович на своїй сторінці у Facebook.
"Зі щитом, але без совка на ньому. Герб СРСР буде усунено з щита скульптури "Батьківщина-мати", - написав він.
ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ РОЗПОВІЛИ, ЯК ДЕКОМУНІЗУЮТЬ ЗНАЧКИ НАЦПОЛІЦІЇ ТА ЗСУ
Зі щитом, але без совка на ньому. Герб СРСР буде усунено з щита скульптури "Батьківщина-мати".
Опубликовано Volodymyr Viatrovych 20 января 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Звинувачення у катуваннях та небойові втрати: командира полку «Скеля» відсторонили з посади на час розслідування
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
