USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Безмитне ввезення товарів з-за кордону: планують нові обмеження

25 Липня 2017 22:56
У парламенті зареєстрували законопроект №6755, який передбачає безмитне ввезення товарів для компаній і громадян країни протягом одного місяця на суму до 150 євро і вагою до 30 кг.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради, повідомляє Обозреватель.

"Товари, що пересилаються протягом місяця одному одержувачу через міжнародні поштові відправлення, не є об'єктом оподаткування митними платежами, якщо їхня вартість не перевищує 150 євро, а вага - 30 кг", - йдеться в пояснювальній записці до проекту.

Також зазначений документ передбачає обмеження на ввезення товарів у ручній поклажі та супроводжуваному багажі без сплати митних платежів. Так, вперше за місяць безмитно в Україну можна ввезти товари на суму не більше 500 євро, вдруге в тому ж місяці - вартістю до 300 євро.


Водночас при ввезенні товарів третій і всі наступні рази необхідно буде сплатити мито в розмірі 10% і ПДВ в розмірі 20% незалежно від вартості товарів і їхньої ваги.

Нагадаємо, за чинними нормами, громадяни України можуть отримувати товар з-за кордону без сплати мита на 150 євро щодня, при цьому особисто через митницю дозволяється провозити продукцію, вартість якої не перевищує 500 євро.

"Щодня на одних і тих же фізичних осіб приходять посилки з товарами заявленою вартістю до 150 євро, які потім не стають предметами особистого користування, а навпаки без сплати будь-яких податків продаються різними способами (зокрема, і через інтернет) через фізичних осіб-підприємців-платників єдиного податку", - наголошується в документі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Громадянин Показати IP 25 Липня 2017 23:06
як Ви задовбали, зареєструйте вже законовпроект про самознищення хитро*опих чиновників...
Радий Показати IP 26 Липня 2017 02:15
Побачимо як зажмуть гайки з чого народ буде жити? Напевно піде і забере в багатого !!!!! Будемо Робін Гуами! !! І ще нагадате хто в нас багаті люди точніше піда. аси не ті проектанти що в Верховній раді!!!
Ірина Показати IP 26 Липня 2017 08:48
От сидить в парламенті якийсь Гаврило і для імітації своєї діяльності придумує закони - а подумати головою чи ті закони будуть корисні, це вже не потрібно. Цей законопроект мені змахує на санкції проти Європи. А те що він злочинний проти свого народу,обмежує його свободи,то навіть немає сумнівів. Нічого корисного від того закону не буде,ні Державі,ні людям!
ім хо Показати IP 26 Липня 2017 10:13
Прості громадяни нічого не втратять,черги на кордоні суттєво зменшаться,місцевим «перемитникам» біда.
До ім хо Показати IP 26 Липня 2017 10:27
А те що всі товари на варшавці зразу подорожчають то це простому громадянину не відчуватиметтся?
імхо до До ім хо Показати IP 26 Липня 2017 22:42
Простому громадянину відчується,якщо «хитрі» будуть платити податки,а,відносно « всі товари на варшавці зразу подорожчають »-не згідний.(читай К.Маркса «Капітал»-там є про одне хитре слово - КОНКУРЕНЦІЯ.)
Саша Показати IP 26 Липня 2017 21:31
А те що ти зараз холодильник чи телевізор купуєш за 5-10 тис, а після цього закону будеш купувати за 20-40тис. Тобі в очі сци, ти скажеш що це дощ і будеш сидіти мовчки, як і більшість
імхо до Саша Показати IP 26 Липня 2017 23:01
Поїдь,купи,оформи такс фрі (одна неподільна річ може вартувати до 1000євро) ,по вазі проходять,і буде тобі щастя.Якщо потрібно пять пар холодильників,чи телевізорів-плати.