USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Білецького попросили вибачитися за образу бандерштатівця

4 Серпня 2018 20:11
«Ви ніхто, бо ви - не азовець», - так назвав одного з учасників фестивалю засновник батальйону територіальної оборони, що згодом став полком спецпризначення «Азов», народний депутат Андрій Білецький. За свої слова його попросили вибачитися, натомість той проігнорував звернення.

У другий день фестивалю «Бандерштата» один із учасників гутірки за участю нардепа Білецького задав йому незручне запитання про смерть одного з бійців «Азову», натякаючи, що до цього може бути причетний хтось із «їхніх».

Це вкрай обурило нардепа, який почав зневажливо спілкуватися, перекручуючи ім’я бандерштатівця, а потім заявив йому: «Ви ніхто, бо ви - не азовець!»

Така поведінка обурила присутніх і до депутата звернувся інший учасник гутірки з проханням вибачитися.

«Мабуть і я ніхто, адже я не азовець?! Але я медик з Майдану, став інвалідом, бо після Революції Гідності на мене напали в моєму місті та розбили череп. Та я не азовець. Невже і я не заслуговую на повагу? Тому прошу Вас як народного депутата вибачитися, адже той, кого ви образили, також українець. Більше того, Ви - народний депутат, військовий, тому маєте поважати всіх українців, навіть якщо у когось інші погляди», - звернувся до Білецького учасник фестивалю.

Присутні на гутірці аплодисментами відреагували на таке зауваження.

Втім, Білецький не дослухався прохання: «Ні, Ви маніпулюєте. Не буду вибачатись, бо я теж українець і я маю гідність».


Після цього теж прозвучали аплодисменти, однак цього разу лише від охорони Білецького та його прихильників, які прийшли на гутірку разом із ним.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
хохо Показати IP 4 Серпня 2018 20:32
не гідний бути депутатом. відкликати засранця. думає що Бога за пазуху схопив. постаорювали свої "офіційні" банди і блатують ходять. чмошнікі
Хехе до хохо Показати IP 5 Серпня 2018 00:03
А питаннячко ставив провокатор. БІЛЕЦЬКОМУ РЕСПЕКТ!!!
Вася до Хехе Показати IP 5 Серпня 2018 17:02
Та в нас любий, хто посміє поставити під сумнів чесність і святість політика (його оточення) - провокатор, ватнік і агєнтпутєна.
Реаліст Показати IP 4 Серпня 2018 20:47
Що тут скажеш? Цим все сказано, хто ми для них.....
Жора Показати IP 4 Серпня 2018 20:59
Там не так було, той чоловік з образою звернувся до білецького і він зачепив його почуття як військового, тому Білецький там правий.
АНАТОЛЬ_ до Жора Показати IP 4 Серпня 2018 21:52
Який вiн аiйськовий до бiсв? Вiн ментяра
Ну до АНАТОЛЬ_ Показати IP 5 Серпня 2018 00:05
Не тобі чєпуха вякати проти людини. Твоє троляче діло, голову вище унітаза не піднімати.
Мойша до АНАТОЛЬ_ Показати IP 5 Серпня 2018 18:58
З Бiлецького вiйськовий як з гi...на куля. .......
Активіст Показати IP 4 Серпня 2018 21:07
відео в студію
11 Показати IP 4 Серпня 2018 21:15
Що патріот об*срався ?
знайко Показати IP 4 Серпня 2018 21:18
Хто у курсі - той знає, що Білецький і Ко. то маріонетки Азарова який їх покриває і плотить гроші!
знайко до знайко Показати IP 4 Серпня 2018 21:19
Вибачаюсь - Авакова!!! :)
SdF до знайко Показати IP 4 Серпня 2018 22:53
Що, неправильно зрозумів поставлену задачу, бот?) Вам же сказали в методичках писати Авакова, а ти, тупенький, прошляпив. Так?)
1 до знайко Показати IP 5 Серпня 2018 00:07
ТИ ЗАБУВ МЕТОДИЧКУ, яку риги написали! Бо ще ж азов фадшисти і нацисти, так же ж тролику!??
Всезнайко Показати IP 4 Серпня 2018 23:33
Бл*цький Білецький...
Хм Показати IP 5 Серпня 2018 11:01
От ваш і націоналізм, молодь треба патріотами виховувати. Бо на сході воюють патріоти
Валентин Показати IP 5 Серпня 2018 11:23
Перекручування повне, після виступу Андрій підійшов і особисто спілкувався з обома людьми і тим який питання за Бабича задавав і тим, який нібито просив вибачитись, на що він потім зрозумів, що то було непорозуміння.
Володимир Показати IP 6 Серпня 2018 14:53
Чому "журналісти", котрі писали цю статю, не привели повний діалог, а лише вирвані фрази з контексту? Статя необ'єктивна.