USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля «Гостинця» продовжують торгувати сурогатом

26 Серпня 2016 12:46
Муніципали мусять чергувати біля місць постійної торгівлі безакцизним алкоголем.

Про це повідомила директор департаменту Юлія Сиротинська під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 26 серпня.

Так, член комісії, депутат Петро Бойко запитав, чому муніципали не можуть навести лад з торгівлею сурогатом біля торгового центру «Гостинець».

Юлія Сиротинська повідомила, що з початку року муніципали вже видали 40 адмінпротоколів на осіб, які там торгують. На місці, переконує вона, постійно чергують працівники з 12.00 до 21.00.

«Поставити цілодобове чергування ми не можемо, але робимо рейди о 4, 6 ранку», - підсумувала вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
нхя не смішно Показати IP 26 Серпня 2016 12:50
На ЛПЗ, на базарчику, теж торгують спиртним (з часу заснування цього ср\ча) - всі це знають, тільки поліцаї "не знають і не бачать".
Володимир з просп. М Показати IP 26 Серпня 2016 13:09
Торгівля "паленою" горілкою розпочинається регулярно з 6-ї години ранку. Спостерігав не раз, як "група здоров'я" (клієнти) снідають на дитячому майданчику. А продавщиці одні і ті ж самі. Невже так важко їх "вичислити"???
Тетяна Показати IP 26 Серпня 2016 13:42
Ті рейди до одного місця!! Вони як торгували так і торгую. Це поліція не може розібратись з двома бабками!!!! Соромно!!!!
Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 14:06
Та не важко. Просто ніхто не хоче з тими 'стими до кісток' мати справу. Ну візьмуть ту бабульку. .. А що далі? Що з неї візьмеш - в тюрягу ж не посадиш. .. Який вихід?
опа до Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 14:23
впаяти адмінштраф і призначити громадські роботи. Наступного разу штраф ще збільшити і кількість годин також, майно конфіскувати і порядок))
Любі свині Показати IP 26 Серпня 2016 14:24
Ага - "пчьоли протів мьода" - Якраз Юля зі своїми "бабкошугачами" бігом побіжить розганяти тих від кого кормиться...
Муніципали Показати IP 28 Серпня 2016 00:03
У 2х постійних панянок що там торгують є штрафів на суму 35000грн та 78000 грн за останні 4 роки. Справи перебувають у виконавчій. Майно не зареєстровпно офіційних доходів не має. Тож.... єдине це вилучати, чергувати ітд.