USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«БІО ПЕК» здійснив провокацію, щоб уникнути відповідальності за поширення смороду

3 Липня 2019 12:15
Завод з виробництва біоетанолу незаконно злив у міську каналізацію мелясну барду, внаслідок чого сморід поширився містом.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів 3 липня.

Як повідомив перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, вчора, 2 липня, близько 9 години «БІО ПЕК» злив барду у мережу міської каналізації.
Про це повідомили телефоном мешканці і на місце виїхали муніципали. Зафіксували на фото і відео факт зливу. Для того, щоби відвернути увагу від себе, біоетанольний завод вилив барду в каналізацію, тож неприємний запах невдовзі виявили на КНС №4 та КНС №2 і це зафіксували в журналах. Причиною поширення смороду в Луцьку о 10-11 годині вчора був саме цей злив, який посадовець називає диверсією, щоб зробити винними в поширенні смороду міські очисні споруди. Відповідні документи передадуть в правоохоронні органи.

«Прикро, що завод йде на провокації, щоб зробити міські очисні споруди крайньою точкою в таких проблемах», - зазначив перший заступник міського голови.

Григорій Недопад відзначив, що раніше був на полях фільтрації і фіксував там факт бродіння барди та поширення нестерпного смороду. З його слів, на ситуацію повинні звернути увагу Луцька РДА та райрада, адже поля фільтрації розташовані на території району.

Нагадаємо, ситуація зі смородом в Луцьку, що спричинений діяльністю заводу з виробництва біоетанолу «БІО ПЕК», досягла критичної межі. У місті збирають підписи для позапланової перевірки заводу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Євген Показати IP 3 Липня 2019 12:40
А шо той Яковлєв мовчить?
марина Показати IP 3 Липня 2019 13:11
Всі знають, смердить вже три роки, що це біопек...
Анонім до марина Показати IP 3 Липня 2019 16:53
Ти будеш здивована, але Біопек тільки збудований два роки тому, а от скарги на вонь вже чотири роки, перевір сайт петицій ЛМР, д птиція про сорід за 206 рік, а статті в інтернет виданнях про сморід з 2015 року.
124 Показати IP 3 Липня 2019 13:37
У всій краіні таке роблять. Головне навар.
Ги Показати IP 3 Липня 2019 14:20
Нас розводять по третьому колу, з тим БІо Пеком, бо вже 100 тищ раз встановлено. що вони тут ні до чого. А прикол ось в чому, на вул. Мамсурова, є зливний колектор, куди постійно (до 160 автоцистерн на добу) зливають якусь "юшку", яка через систему прямую. ЧЕРЕЗ УСЕ МІСТО, в Липляни на очисні. Тобто, смердить то всьо по лорозі в Липляни і з самих Липлян, які ощищаючи ту юшку і залишаючи мул на фільтраційних полях, накопичуючи їх в неймовірній кількості бо дівати то всьо нікуди. Колектор належить водоканалу, а водоканал морозиться, бо водоканал то їх підприємство.... простіже ж пресувати підприємство гіпотезами про їх вину.... ну чого ж за 3 роки не довели? А піпл хаває. А водоканал ліваком бабло за зливи тої "юшки" бере
777 Показати IP 3 Липня 2019 14:43
А де влада???
Гога до ги Показати IP 3 Липня 2019 15:17
Ті машини їздять 20років .. тільки раніше було 5-10 колекторів .. а зараз один .. щоб можна було вести хоть якийсь контроль...в тебе є центр каналізація ... а в когось немає.... А що зливаєш ти в унітаз в квартирі . Хай водоканал візьме аналіз з любого житлового будинку .. і гляним чи по нормам пройде ...і штрафує ... Тоді поговорим
факт Показати IP 4 Липня 2019 07:53
4.07.2019, 7.50 - центр, Волі, Рівненська, ТамТам...- смердить тухлою рибою!!! Ну це явно не «БІО ПЕК» !
Носатий дядько до факт Показати IP 4 Липня 2019 09:37
4.07.2019, 7-40 Шота Руставелі, 13. Смердить БІО-ПЕК (мабуть).