USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Бійцям АТО підвищили зарплати

24 Жовтня 2014 17:28
Військовослужбовці в зоні АТО, залежно від рангу, отримуватимуть однакові зарплати, які уряд підвищив до 10-22 тисяч гривень.

Відповідну постанову підписав Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабміну в п'ятницю, - повідомляє «Укрінформ».

«Уряд вирівнює грошове забезпечення для всіх військовослужбовців одного рангу. Постанова, яку ми сьогодні приймаємо, вирівнює грошове забезпечення для всіх військовослужбовців одного рангу», - зазначив міністр фінансів Олександр Шлапак.

З його слів, усі старші офіцери в зоні АТО будуть отримувати по 21 тисяч 925 гривень. Молодшому офіцерському складу в зоні проведення бойових дій платитимуть по 17 тисяч 841 гривні, а рядовим та молодшому начальницькому складу – по 10 тисяч 447 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Владимир Иванов Показати IP 24 Жовтня 2014 17:44
И шо, в это кто то верит? Они уже обещали выплачивать воякам в зоне АТО по 1000 грн в день - обманули, компенсацию за погибших в размере 1000 000 грн обещали - обманули... Статус участника боевых действий - через суд выбивают! И как можно верить таким обещальникам?! Уж лучше пахать землю - крепче будет здоровье и дольше жизнь.
Анонім до Владимир Иванов Показати IP 25 Жовтня 2014 10:28
Генералам підвищили. А молодші офіцери і солдати - всі добровольці. Воюють за ідею а не за гроші.
галина до Владимир Иванов Показати IP 1 Грудня 2014 20:12
кожний місяць щоб передати хлопцям на передову передачу з дому потрібно до 4 тисяч гривень,це якщо не купувати жодного одягу.Якщо передати ще й одяг то потрібно до 17 тисяч.Це при тому ,що держава турує щодня що військові одягнуті та взуті.За чиї гроші ??за мамині...Добровольці взагалі поза законом-ніхто нічого не виплачує,мовляв ми ж вас туди не звали,пішли добровільно.З таким підходом ми не переможемо.Хай скаже хоч одна мама рядового ВСУ що вона зібрала якісь кошти з синової зарплати на нужди сімї-знайдеться дуже мало,хіба що не передає нічого своїй дитині.У мене вже 12 тисяч кредиту через війну,а вони розказують як шикарно живуть вояки .Най візьмуть ті гроші собі а мені віддадуть мою дитину
Дмитрий Тузллуков Показати IP 24 Жовтня 2014 18:08
С уважением ко всем у вас это с увагой Меня дома не было 14 месяцев, Работал на Нашей Северной земле, вернулся - до сих пор так и не догоняю что мы с вами делим? У кого столько ума (или денег), чтобы еще и стену построить. Что такое САЛО, и что такое Бульба мы знаем с детства, особенно прошедшее блокаду родители, победившие в страшной войне.... Нафига это сейчас?
саня Показати IP 24 Жовтня 2014 18:19
за що ? а людям все дорожче і дорожче
женік Показати IP 24 Жовтня 2014 18:20
а вчителям лікарям і пенсіонерам і студентам так нормально уряд думає жити на таків зарплати як зараз ? совісті у них немає
123 до женік Показати IP 25 Жовтня 2014 10:54
Вчителям та лікарям жалітися немає чого. Година репетиторства у вчителя 50-130 грн. та й лікарі за дякую не піднімуть попу зі стульчика
галина до 123 Показати IP 1 Грудня 2014 20:03
це можливо у місті і є репетиторство,а у селах вчителі живуть тільки на ставку,ніхто їм більше нічого не дає.
Я до 123 Показати IP 20 Січня 2015 20:55
Я - вчитель. Згоден на 50 грн/урок. Є бажаючі?
Я до 123 Показати IP 20 Січня 2015 21:02
Учителям знімають 15% зарплати (Бердичівський р-н). Підкажіть як вижити з 2-ма дітьми на учительські 1500грн?
яяя Показати IP 24 Жовтня 2014 18:46
нормально але ж і людям треба за щось жити а не тіьки ті що на війні а то пенсіонери за мізер живуть мій дідуть колись воював але чомусь йому так не платили і не дбали і зараз пенсіонерів щімлять як можуть так що це не знаю як і назвати краще б влада зупинила кровопролиття і все було б нормально а не платити і нічого хорошого немає в країні а тільки ціни в гору лізуть
Павло Показати IP 24 Жовтня 2014 21:57
Те що вони там приймали на практиці реалізовано можливо буде і то з дуже великими проблемами. Краще б війну зупинили зовсім і побудували новий сучасний військовий кордон із рашистами
титушко Показати IP 25 Жовтня 2014 14:00
http://m.youtube.com/watch?v=g6tuoiOkRSM порошенко 26.05.2014.модер попробуй удали слова президента.