USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Бійцям «Світязя» передали тепле взуття

7 Жовтня 2014 09:57
Працівники пенсійного фонду матеріально підтримали бійців роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» та передали правоохоронцям 50 пар зимового взуття. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Начальник Головного управління пенсійного фонду області Петро Філіпчук розповів, що його працівники долучаються до таких благодійних акцій не вперше. Цього ж разу вирішили допомогти бійцям роти «Світязь», закупивши їм 50 пар якісних зимових берців на загальну суму близько 25 тисяч гривень. При цьому обирали найбільш якісне та зручне взуття, яке пройде випробування холодом, водою та щоденними навантаженнями.

Нині керівництво УМВС України у Волинській області вирішує питання щодо забезпечення всіх працівників підрозділу зимовим форменим одягом, а також необхідними засобами захисту та амуніцією.

Начальник УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига відзначив, що для бійців «Світязю» уже закупили частину необхідних речей:

– Приємно, що прості підприємці, представники громадських організацій, а також працівники державних установ не стоять осторонь матеріально-технічного забезпечення підрозділу.

Головний міліціонер підсумував, що тільки разом і спільними зусиллями можна досягнути довгоочікуваної перемоги.

- Уже замовили зимовий формений одяг для усього особового складу. Але у бійців зовсім немає дощовиків та спорядження. Розгрузки, наколінники хлопці шукають та купують самі. Хочемо придбати надійні бронежилети 4-5 класу захисту. Зараз шукаємо спонсорів та ведемо розмову із волонтерами, аби придбати якісні бронежилети із захистом шиї та плечей. Із 80-ти бійців підрозділу захисні кевларові шоломи мають лише 30, – у розмові із присутніми розповів командир роти «Світязь» Олександр Фацевич.

Правоохоронці ж дякують всім, хто не залишився байдужим та допомагає підрозділу «Світязь» у придбанні одягу, бронежилетів та засобів захисту.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
фельдшер Показати IP 7 Жовтня 2014 11:24
Де фельдшер "Світязя" - Сивий Олександр?
Анонім до фельдшер Показати IP 7 Жовтня 2014 11:48
слухай, ти вже задовбав, всі знають де ДОк, тільки ти бідняга в догадках.
Анонім до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 12:47
ДЕ?
1 до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 13:24
читай статтю ВН від 30 .09.2014. Розшук бійців 51 бригади. СПИСКИ. ОНОВЛЕННЯ 11:56.
1 до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 13:39
А також 1. Сивий Олександр Анатолійович 2. Ляшук Максим Володимирович 3. Помінкевич Сергій Петрович 4. Шолуха Віктор Григорович 5. Столярчук Мирослав Станіславович 6. Маляревський Михайло Павлович 7. Сацюк Олександр Миколайович В міліції просять усіх громадян, яким відоме місцезнаходження цих хлопців, негайно повідомити за телефонами: (0332) 24-42-98, (0332) 74-20-01 або 102. (01.09.2014 Четверта влада) та є стаття за 09.09.2014 де він зазначений, як безвісті пропавший). ми всі надіємось, що кожний з цих хлопців обов'язково поверниться, всі вони наші та найкращі...
Резерв Показати IP 7 Жовтня 2014 11:38
ВН, дуже хочеться побачити, що думають з цього приводу вояки 4-го відділення резервної роти 5-го окремого батальйону ДУК. Щось сьогодні ще немає жодної інформації щодо їх думок.
Анонім до Резерв Показати IP 7 Жовтня 2014 13:32
бу-га-га..
Ну-ну Показати IP 7 Жовтня 2014 13:59
Одягайте Світязь. Вони Вам в лоб на Майдані всім стріляли, в Києві були, а Ви одягайте. Як не було в людей розуму, так і не буде, чи після 2-го Майдану, чи після 100- го.
1 до Ну-ну Показати IP 7 Жовтня 2014 14:09
Видно, що "Не всіх дурних війна побила"- це тобі хлепче....Батальйон «Світязь» — добровольчий батальйон патрульної служби міліції особливого призначення, створений в червні 2014 року у структурі ГУ МВС України в Волинській області[1]. 15 серпня бійці батальйону відправилися в зону бойових дій на сході України[2].
Ну-ну до 1 Показати IP 7 Жовтня 2014 14:17
51-ша бригада на Сході - з квітня місяця, добровольчі батальйони - з червня. Світязь - з 15 серпня - і додомці вже 12-13 вересня, якщо не помиляюсь під "бурні" овації примусово зігнаних школярів і вчителів з бальонами. Всім решта теж треба зимове взуття на війні, і то в першу чергу.
1 до Ну-ну Показати IP 7 Жовтня 2014 14:24
ті там, ті сям, а ти на тахті. диванний, ти вояка, чи що?.. бубніти, це навіть не місяць у пеклі побути, вірно. Та різну, ху...ню , строчити. займись ділом, тим самим волонтерством та розприділяй кому, що треба, тобі ж з тахти, далеко видно!
Анонім до Ну-ну Показати IP 7 Жовтня 2014 15:41
Зайди до любих волонтерів. кинь в скриньку що можеш..З миру по нитці.І не ,розділяй, там всі захисники України..ні ліві, ні праві..прості українські солдати
Анонім до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 15:52
такі, як цей, лише можуть, продати за три серібряники.
Олег до Ну-ну Показати IP 7 Жовтня 2014 16:26
Хочу доповнити - 51-ша воювала на передовій, а ці ППС в - тилу!!!
Анонім до Олег Показати IP 7 Жовтня 2014 16:53
ЧТО за "ОЛЕЖКА" нарисовался тут?. чего сплетница, ТУТ ПИЗ..Ш?
Ну-ну до Анонім до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 20:35
Ти спочатку за злочини проти людей в лютому 2014 р. відповідай за кримінальним кодексом, а потім будеш варнякати, "доблєсний" ти наш.
марта до Ну-ну до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 20:55
НУ-ну , ЧИ МУ-МУ ,ти знаеш ,хто Найбільше кричить :ловіть злодія,сам -Злодій. Так що ,пугало ,на тобі шапка горить ,аж смирдить.
Ну-ну до Марта до марта Показати IP 8 Жовтня 2014 00:09
марта з касти "доблесних" - от і казиться.
Анонім до Ну-ну до Марта Показати IP 8 Жовтня 2014 08:58
Мужык ты пи...ас-рашист!? Что к людям пристаешь. Смерд вонючий. Иди дальше своему фюреру ВВП  носки нюхай
ПНХ ТА НУ_НУ до Ну-ну до Анонім Показати IP 8 Жовтня 2014 11:38
коментар було видалено
Анонім до Олег Показати IP 8 Жовтня 2014 18:45
брехня!!!!!!!! вони теж були в Ілловайському котлі, й також постраждали. є й такі про долю яких нічого не відомо й до цього часу!!!!!!!!! простіше сидіти вдома і наклепи зводити. всі хто одягнув форму і пішов на Схід захищати нас вже Герої, і нема чого тут ділити!!!! всі вони герої, всі вони багато чого пережили, і можу сказати напевно, що жоден з них не буде таким як раніше((((((((((((((
солдат Показати IP 7 Жовтня 2014 20:10
олег,а иловайск ты тоже тылом называешь???может сам попробуешь?тормоз.
психолог Показати IP 7 Жовтня 2014 21:14
Хлопці,цей ну-ну,олег,анонім це все-одне лице.це бідний беркутьонок,який втік до криму.думав там обогріють ,а там в стойло загнали. от бідолашка і казиться ,цеж для нього не людей на морозі роздягати,бити та від цього тащитися. Ось так. А кайфанути хоче,це вже для нього потреба ,тому тут і підпригує шкварочкою.