USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Близько 2000 українців заблоковані в Таїланді через карантин

23 Березня 2020 10:51
Близько 2 тисяч українських туристів не можуть вилетіти на батьківщину з Таїланду після закриття авіасполучення у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на РБК-Україна.

Українці продовжують візи в Таїланді, що коштує грошей. Однак набагато більше ціни на переліт в найближчий хаб – Дубай, Доху або Стамбул. Це єдина можливість повернутися в Україну, якщо з інструкції на сайті посольства.

«Таку вартість більшість не може або не хоче собі дозволяти (враховуючи, що всі квитки вже куплені). До Дубаю з Бангкока квиток коштує $500-$700 на одного, з Дубая до Києва ще $260. Не кожна сім’я з 3-4 осіб такий переліт може собі дозволити. В Доху, начебто, дорожче, або також», – розповіла українка Регіна. Окрім того, туристи побоюються, що їх можуть просто не посадити на літак – кажуть, що вже були такі випадки з рейсами в Стамбул і Доху. Українці сподіваються на запуск декількох рейсів з Таїланду в Україну. Багато хто залишилися чекати відкриття українських кордонів після 3 квітня, щоб полетіти за вже купленими квитками. Між тим, у посольстві України порекомендували купувати квитки, оскільки невідомо чи будуть, коли й звідки додаткові спецрейси.

У понеділок, 23 березня, українці зберуться під офісом міграційної служби в Пхукеті, щоб записати відеозвернення до президента Володимира Зеленського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Отакої Показати IP 23 Березня 2020 11:05
І що?Так там тепло і комфортно.Вже була епідемія,як вони летіли "гріти пупа".
так таки так до Отакої Показати IP 23 Березня 2020 16:55
Лукашенко своім сказав-ніяких чартерів! хай сидять там куди полетіли,знаючи про небезпеку! І правильно!!!
опа Показати IP 23 Березня 2020 11:14
Вони ж на дешевих путівках зекономили, тепер на квитках потратять. У світі має бути баланс.
мдя до опа Показати IP 23 Березня 2020 13:14
в Тай багато хто по путівках літає? Да шо ви говоріте :) Хоча тут навіть не смішно, тут плакати від таких жаб коментаторів- співгромадян треба.
ага Показати IP 23 Березня 2020 11:19
Там заблоковані найбідніші украінці і найжадібніші! І не зе іх туди посилав! Хай метуть вулиці і прибирають пляжі та миють слонів!
Лучанка Показати IP 23 Березня 2020 11:29
Хай там сидять, безголові!
23 Показати IP 23 Березня 2020 11:51
А якого милого ті телята туди полетіли під час епідемії? У них в голові щось є ?
лучанка Показати IP 23 Березня 2020 12:02
Люди вже геть знахабніли. Ті, що відпочивали у Домінікані, взагалі вимагають послати за ними президентський борт. Чому держава повинна викидати наші гроші, бо їм хотілося позасмагати? Хотіли курорт-насолоджуйтеся.
Віктор Показати IP 23 Березня 2020 12:52
Круто, хотіли зекономити під час епідемії, а тепер "спасіть нас, бо ми деб..ли і нам все рівно, що заразу ввеземо в країну". Усі, хто хотів повернутись вчасно, повернулись! Хто хотів догуляти путівки, всупереч інформації про закриття кордонів, самімприйняли рішення де їм зустріти блокування кордонів. Вони ж не в полон попали, а самі прийняли таке рішення за яке самі мають нести відповідальність.
укринець Показати IP 23 Березня 2020 12:57
нехай там сидять до закінчення карантину влаштовуються прибиральниками двірниками і працюють
!!! Показати IP 23 Березня 2020 12:58
Це ще добре, що Таїланд свідомо відноситься і заблокував туристів, щоб ті не розносили заразу. Тайці, перш за все несуть відповідальність як за туристів і дбають про власний імідж. НАДІЮСЬ ))))