USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Богдан» вимагає у ЛПЕ повернути більше 40 автобусів

22 Травня 2014 13:09
41 транспортний засіб вимагає повернути на власний баланс компанія «Богдан-лізинг».

Про це під час засідання комісії з питань ЖКГ, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 22 травня, повідомив начальник Луцького підприємства електротранспорту Анатолій Тимощук.

Він зазначив, що з січня по 23 квітня цього року підприємство повністю погасило заборгованість із лізингових платежів. Однак, у компанії «Богдан-Лізинг», послугами якої користувалось ЛПЕ, заявили, мовляв, «лізинг ми розриваємо і просимо віддати назад всі транспортні засоби».

До слова, якщо вищезгадана компанія виграє суд, тролейбусному депо доведеться повернути 41 транспортну одиницю.

Анатолій Тимощук переконаний, що усі «біди» ЛПЕ через те, що попередні працівники невчасно платили лізингові платежі. А це 4 мільйони 200 тисяч гривень.

"Я себе застрахував, що, можливо, у мене заберуть всі великі автобуси, зокрема ті, що ходять по маршруту № 15. Тому я замовив із Польщі тролейбуси, які курсуватимуть маршрутом № 15", - підкреслив директор ЛПЕ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ура Показати IP 22 Травня 2014 13:39
Накінеуь то заберуть смердючі вібрюючі колесовідлітаючі 15 та 15а!
Лучанин до Ура Показати IP 22 Травня 2014 13:55
Будеш тепер пішки ходити!
Ололо до Лучанин Показати IP 22 Травня 2014 15:22
Яке пішки? Будуть їздити значно комфортабельніші польські тролейбуси
Аля Показати IP 22 Травня 2014 13:54
А не пора вже цього Гунчика перти.Зажрався старий.Краде, аж димить , і що він робить , як ще цей завод ще чмихає.Бог єдиний знає.Якби то він крав а то ві хто біля корит сидить.
Лучанин Показати IP 22 Травня 2014 13:55
Тимощуку необхідно знати, що 4млн.200тис. грн. це не платежі згідно лізингового договору, а це пені і штрафи! Дякуй, що попередні керівники сплатили по цьому договору майже 12 млн. грн., а тобі зараз тільки працювати. Віддавай 41 автобус і необхідно забути цей лізинговий кошмар для ЛПЕ. І необхідно не забувати тих, хто повісив на ЛПЕ той лізинг!!!???
Віктор Показати IP 22 Травня 2014 14:45
на яких же умовах і за які захмарні ціни купилися ті автобуси, що після стількох років виплат того лізингу ЛПЕ лишилося винне стільки, що всі автобуси мусить віддати?
Олег Показати IP 22 Травня 2014 15:28
Порошенкові не хватає на проведення виборчої кампанії на Волині, що керівник його штабу Гунчик вимагає повернути автобуси?
вареник до Олег Показати IP 23 Травня 2014 00:06
жити по-новому!
Олегу Показати IP 22 Травня 2014 16:50
Нічого шкодувати, тому що всі автобуси вже не їздять. На 15 маршрутах їздять тільки 4 автобусів, а потрібно16.(!). Немає автобусів - є тільки металобрухт