USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Луцьком їздить тролейбус, у салоні якого стирчать електричні дроти

11 Червня 2015 17:00
Маршрутом № 2 у Луцьку рухався тролейбус, в салоні якого стирчали електричні дроти.

Зі світлин видно, що панелі тролейбуса не прикривають електрокабелі машини.

Зауважимо, відкрита панель у салоні - це місце, де знаходиться сигнал до водія про зупинку.

А це, відповідно, створює небезпеку для тих, хто стоїть біля дверей, - особливо для людей високого зросту. Вони можуть випадково потрапити туди рукою, зокрема, під час різкої зупинки транспорту.


Аби дізнатися, хто допустив те, що на лінії їздять тролейбуси із неналежним технічним станом, репортер Інформаційного агентства Волинські Новини зателефонував у приймальню директора ЛПЕ Ігоря Домбіка.

Втім, як повідомили у приймальні, той відмовився коментувати ситуацію телефоном, натомість може дати відповідь на письмовий запит. Зауважимо, Закон України «Про доступ до публічної інформації» не обмежує надсилання запиту лише письмовою формою. Більше того, коли ситуація загрожує безпеці людей.

Відтак, видання надіслало в ЛПЕ письмовий інформаційний запит, аби дізнатися, чому на лінію маршруту №2 в Луцьку вийшов тролейбус, який має неналежний технічний стан.

Юрист ЛПЕ Микола Івчик запевнив, що відповідь нададуть впродовж 5 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
mavka Показати IP 11 Червня 2015 11:46
Це не тролейбуси - це купа хлама . Як щось таке взагалі може перевозити людей . Мотлох на колесах одним словом !
ооо Показати IP 11 Червня 2015 11:56
по перше немає чого пхати туди руки, а по друге в луцьку самі роблять на заводі тролейбуси, а по дорогам їздить польський хлам. парадокс.
Анонім до ооо Показати IP 11 Червня 2015 17:19
Довашого відома, деякі екземпляри того "польського хламу" кращі нового нашого.
працівник до Анонім Показати IP 11 Червня 2015 19:44
ті польські так ламаються, ви би знали! поляки нам прислали реально нічкемний, занедбаний транспортний засіб
питання до працівник Показати IP 11 Червня 2015 20:35
Поляки нам прислали, чи ми у них купили? нас ніхто не змушував купувати старі тролейбуси
лучани Показати IP 11 Червня 2015 11:56
Люди отримують те,за що платтять. При копійчаному тарифі справних тролейбусів не буде.
Андрій до лучани Показати IP 11 Червня 2015 18:25
Знову "низькі тарифи винні" що троллейбуси зношені, та гарячої води в Луцьку немає вже місяць.. (проблема виникла "ВНЄЗАПНО".. -"вчора"..) Може знайдете місце в цьму списку причин - міце "коррупції", та "тарифам на оплату праці"? Хіба на троллейбусах Романюк та депутати міськради їздять і щоб сплачувати за проїзд "по-Новову", та "доляровими тарифами"? Загалом про себе пишуть НЕ "в множині"...
Толік Показати IP 11 Червня 2015 12:00
Вибачте, але на фото тролейбус нашого місцевого виробництва. Тож всяке буває і ваші приватні автівки мабуть ламаються. А критикують тролейбуси ті, що ними не їздять. Я вважаю, що добре, що містом курсує багато тролейбусів, які купили за значно менші кошти, ніж нові вітчизняного виробництва. Не доводиться довго довго чекати транспорт, та й плата у тролейбуса, як на теперішній час, символічна. Тож спасибі міському голові його рішення щодо транспорту дуже актуальне.
Петя до Толік Показати IP 11 Червня 2015 17:31
Романюк, то ти написав? Коля, признайся!)
11 до Петя Показати IP 11 Червня 2015 18:11
Або якась посіпака з міської ради, щоб Колі лизнути лишній раз. Тарасик, признавайся!)
Мирослав Показати IP 11 Червня 2015 17:24
Їхав у ньому, то мали ще наглість просити, щоб ми колупались у тих дротах і самі закривали двері!
Дімитро Показати IP 11 Червня 2015 17:26
автор статті - ідіот. Тролейбус їхав у ДЕПО (вивіску треба було читати) - бо заклинило реле - перемикач відкривання - закривання дверей. Станом на зараз - тролейбус відремонтований.
уважний до Дімитро Показати IP 11 Червня 2015 17:33
Все ж, ідіот коментатор, адже на фото видно. що в салоні повно людей і він їде не пустим, а з пасажирами своїм маршрутом!
житель Показати IP 11 Червня 2015 17:28
терміново догану меру.
Юрист до житель Показати IP 12 Червня 2015 10:11
Дві догани із занесенням до грудної клітки!!!
Аля Показати IP 11 Червня 2015 19:32
Інформація наразі не зовсім актуальна, застаріла, але важлива...Коли це відбувалося??? Пасажири на фото в куртках, а у нас спека вже кілька днів... Чому ВН так пізно реагують на життєвоважливі проблеми?
Богдан Показати IP 11 Червня 2015 20:38
Там низковольні провода напрую 24 вольт ніякої загрози вони непредставляють!
Ололо Показати IP 11 Червня 2015 21:38
Стаття ні про що, як *** у воду...
хтось Показати IP 12 Червня 2015 11:24
Стаття аби черговий об...ти мера.. просто більш немає до чого докулупатися, а тут в архіві знайшли фото ))))
Жанна Показати IP 30 Червня 2015 17:30
мега новина...