• EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Богдан Шиба встановив новий рекод України. ФОТО

7 Липня 2009 16:00
У категорії до 100 кг серед аматорів в рамках всеукраїнський турнір по жиму штанги лежачи «Кубок Таврики-2009» змагався Луцький міський голова Богдан  Шиба і виборов перше місце. Про це інформують «Волинські Новини».
Як пише офіційний сайт міськради, в урочищі «Червоні печери», що поблизу Алушти, відбувся всеукраїнський турнір по жиму штанги лежачи «Кубок Таврики-2009». Його організатор – Федерація Пауерліфтингу України. У цих змаганнях взяли участь понад 160 спортсменів з усіх куточків нашої держави.
У категорії до 100 кг серед аматорів змагався і Луцький міський голова Богдан Шиба. У напруженій боротьбі з результатом 110 кг він виборов перше місце. Тим самим, встановивши новий рекорд України.
Нагадаємо, що це не перша перемога Луцького міського голови у подібних змаганнях. У лютому цього року на третьому Чемпіонаті України з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи Богдан Шиба також виборов перше місце серед аматорів та друге місце серед професіоналів з результатом 105 кг.