USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Боротися з корупцією я не збираюся», – новий керівник Волинської митниці ДФС

16 Липня 2019 20:13
Новопризначений керівник Волинської митниці ДФС Андрій Войцещук заявив, що не збирається боротися з корупцією на Волинській митниці, адже для цього є відповідні органи.

Про це він розповів у коментарі журналістам після обговорення підсумків роботи Волинської митниці ДФС у першому півріччі 2019 року за основними напрямками діяльності.

«Є органи по боротьбі з корупцією. Функції боротьби з корупцією до митних і фіскальних органів не підпадають. Боротися з корупцією я не збираюся, я збираюся виконувати функції і весь особовий склад повинен виконувати функції відповідно до закону, згідно з Конституцією України і нормативно-правових документів.

А органи по боротьбі з корупцією – це правоохоронні органи, яким наданий відповідний статус. Вони повинні боротися, виявляти корупцію», – наголосив в.о. керівника Волинської митниці ДФС Андрій Войцещук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 16 Липня 2019 20:25
"Новопризначений керівник Волинської митниці ДФС Андрій Войцещук заявив, що не збирається боротися з корупцією на Волинській митниці". Ну звичайно, він ж цю корупцію очолює
Анонім Показати IP 16 Липня 2019 20:25
За те дивлюся Терещук став борцем крепкий
! Показати IP 16 Липня 2019 20:32
Ого ... ні дать ні взять, а просто не буду!!!
Так-так Показати IP 16 Липня 2019 20:32
А підрозділи внутрішньої безпеки ДФС?
Історія Показати IP 16 Липня 2019 20:58
Я збираюсь очолити корупцію.
упу Показати IP 16 Липня 2019 21:10
ПЕРЕРОЗПОДІЛ
Перешпа Показати IP 16 Липня 2019 23:27
Я терещук кажу правду , що сам буду продовжувати очолювати всю контрабанду , тільки дайте дорватися до корита!!!
поо Показати IP 17 Липня 2019 00:14
Прийшла інша бртгада,а все так і залишиться.
думка Показати IP 17 Липня 2019 08:01
відповіідно до діючого законодавства визначені органи які борються з корупцією, а от недопускати випадків корупції в підпорядкованій установі це вже завдання посадової особи.
999 Показати IP 17 Липня 2019 09:01
Цей півень хоча правду каже, що нічого не треба робити нехай інші працюють, а він продовжить славетні традиції...
Нейтрал Показати IP 17 Липня 2019 09:23
Відразу видно що тикнули завчити і розказати радники і порівняти мичання в залі перед Зеленскім
Олександр Показати IP 17 Липня 2019 17:19
Боротися самим із собою? То як?
Пп Показати IP 17 Липня 2019 20:37
Як брали так і беруть!!!!!!а це клоун жадібний!!!!
Олександр Показати IP 18 Липня 2019 15:17
Чому його попередньо не засудити із конфіскацією майна не тільки того що знаходиться в нашій країні а й закордоном?
василь Показати IP 22 Липня 2019 12:43
Почитай обов'язки керівника митниці, а потім ляпай на публіку.
проффесорр Показати IP 4 Серпня 2019 15:37
1.Не панська ця справа боротися з корупцією для Андрюхі Войцещука, оскільки він видатний науковець, "дохтур" економічних наук і все життя очолював інститут собаководства. Тема дисертейшен Войцещука «РИЗИКООРІЄНТОВАНА ПАРАДИГМА ЗБАЛАНСУВАННЯ МИТНОГО ПРОСТОРУ УКРАЇНИ В ГЛОБАЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ», 2019 рік ( консультант ректор ТНЕУ пан Крисоватий Андрій Ігорович) 2.До речі, у тієї ж особи став кандидатом наук з економиці (із цієї же команди "проффесорів") і його "попєрєднік" на посаді - Кривіцький Вітя Броніславович зі своїм шедевром «Митний контроль у протидії ризикам і загрозам митної безпеки України», 2019 рік ( науковий керівник пан Крисоватий Андрій Ігорович) . А народ все корупція, корупція ...