Бойовики обстріляли Піски та Широкине з важкого озброєння
На Артемівському напрямку бойовики масованим обстрілам з 152 мм артилерії піддали Дружбу. З 120 мм мінометів та озброєння танку вели вогонь по Ленінському та Кірово. На Донецькому напрямку найбільше за минулу добу бойовики стріляли по Пісках, використовуючи мало не весь арсенал своєї зброї.
Про це повідомляється на сторінці прес-центра АТО у Facebook, - інформує УНІАН.
"Для загарбників, як і раніше не існує жодних принципів і форматів домовленостей. Розпочинаючи з 18:00 години вчорашнього дня вони щонайбільше годину не стріляли по території, де люди не хочуть війни. Свою криваву і жорстоку справу бандформування робили з допомогою заборонених Мінськими домовленостями артилерії, мінометів, а також гранатометів, іншої наявної в них зброї", - йдеться у повідомленні.
У районі Широкиного стріляли з мінометів великих калібрів.
Зазначається, що на Артемівському напрямку бойовики масованим обстрілам з 152 мм артилерії піддали Дружбу. З 120 мм мінометів та озброєння танку вели вогонь по Ленінському та Кірово.
З ночі і до ранку злочинці не припиняли обстріли Станиці Луганської. Біля Щастя працював снайпер.
"Звісно ж не залишили вони без уваги і мирні населені пункти двічі обстрілявши з зенітних установок та великокаліберних кулеметів населений пункт Опитне", - повідомляють у штабі.
Безпілотні літальні апарати противника з’являлися у небі над Щастям, Орловським, Талаківкою, Чермаликом та іншими населеними пунктами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляється на сторінці прес-центра АТО у Facebook, - інформує УНІАН.
"Для загарбників, як і раніше не існує жодних принципів і форматів домовленостей. Розпочинаючи з 18:00 години вчорашнього дня вони щонайбільше годину не стріляли по території, де люди не хочуть війни. Свою криваву і жорстоку справу бандформування робили з допомогою заборонених Мінськими домовленостями артилерії, мінометів, а також гранатометів, іншої наявної в них зброї", - йдеться у повідомленні.
У районі Широкиного стріляли з мінометів великих калібрів.
Зазначається, що на Артемівському напрямку бойовики масованим обстрілам з 152 мм артилерії піддали Дружбу. З 120 мм мінометів та озброєння танку вели вогонь по Ленінському та Кірово.
З ночі і до ранку злочинці не припиняли обстріли Станиці Луганської. Біля Щастя працював снайпер.
"Звісно ж не залишили вони без уваги і мирні населені пункти двічі обстрілявши з зенітних установок та великокаліберних кулеметів населений пункт Опитне", - повідомляють у штабі.
Безпілотні літальні апарати противника з’являлися у небі над Щастям, Орловським, Талаківкою, Чермаликом та іншими населеними пунктами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
