USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Бойовики розстріляли автобус з бійцями, є втрати

13 Серпня 2014 11:07
Бойовики розстріляли на в’їзді до Донецька автобус із бійцями «Правого сектору», - інформує Радіо Свобода.

Окрім того, про загибель українських силовиків у зоні АТО повідомив і керівник батальйону «Донбас» Семен Семенченко. Він не став називати подробиць, зауваживши, що це має зробити командир підрозділу.

Своєю чергою, речник «Правого сектора» Борислав Береза написав на своїй сторінці у Facebook, що в результаті обстрілу бойовиками автобуса сил антитерористичної операції загинули 12 силовиків.

З його слів, що усі бійці є представниками організації, втім достеменно поки невідомо.

«Небесне воїнство поповнилося душами дванадцяти воїнів. Для нас - це трагедія. Для України загибель патріотів – це катастрофа. Адже гинуть кращі сини Вітчизни. Ці мразі люблять знімати на відео наших загиблих бійців. Для них - це фетиш», – написав Береза.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
маха Показати IP 13 Серпня 2014 11:17
коли почнуть розстрілювати зрадників ??? війна !
Дончанин Показати IP 13 Серпня 2014 11:35
Сообщение об этом событии с иной стороны: "Как сообщают корреспонденты Комитета социальных коммуникаций (КСК) ДНР,- автобус с боевиками "Правого сектора" двигался со стороны Запорожья по направлению Донецка. . На одном из блок постов украинские каратели открыли огонь по позициям армии ДНР. В результате перестрелки было ликвидировано более десятка боевиков, вооружённых не только стрелковым оружием, но и гранатомётами. Преступники были экипированы в дорогостоящие камуфляжи импортного производства. Несмотря на эффект неожиданности, бойцы ДНР оперативно отбили атаку. Потери с нашей стороны - 1 раненый." И, вообще, непонятна тональность статьи. Или кому то не понятно, что если едешь убивать, то всегда будь готов к тому, что тебя убьют?
Анонім до Дончанин Показати IP 13 Серпня 2014 12:43
А тебе ще дося не прибили мрязь ти сеператистська.Видно сидиш у схроні,добре замаскувався.
ВН Показати IP 13 Серпня 2014 11:36
З А Б А Н Ь Т Е П О АЙ -ПІ АДРЕСУ ТОГО АНОНІСТА
Анонім до ВН Показати IP 13 Серпня 2014 11:38
Не ори
ВН ДО АНОНІМА Показати IP 13 Серпня 2014 11:48
СТРАШНО ..ВАШ АЙ-ПІ АДРЕС 191.132.** ***.
ната Показати IP 13 Серпня 2014 11:51
звертаюсь до редакторів Волинських новин,в країні війна,смерті,горе,а ви допускаєте щоб під новинами така мерзота писала коменти!!!не простіше взагалі заблокувати будь-які коментарі до таких жахливих подій!!!!!!!
тато до ната Показати IP 13 Серпня 2014 12:02
А розбомблені житлові будинки, школи, лікарні, підприємства... - це не жахливо?! По оцінках експертів руйнування сильніші ніж під час вторгнення і бомбардування німцями СРСР!!!
гість до тато Показати IP 13 Серпня 2014 12:23
скажи про це своєму фюреру, кацап
Дончанин до гість Показати IP 13 Серпня 2014 14:38
коментар було видалено
ната до тато Показати IP 13 Серпня 2014 12:45
руйнування це звичайно жахливо,але можливе до відновлення а людські життя ні!(цінності просто в кожного різні-комусь важливіше будинки,школи і т.д.,а для когось життя!!!
путлер до тато Показати IP 13 Серпня 2014 12:54
звичайно руйнування більші і втрати більші!! Це ж Расея править бал!!! А не звичайні німці, чи ще яка нація...