USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Британські експерти виявили новий доказ використання Росією ракет із КНДР

24 Січня 2024 09:31
Експерти британської організації Conflict Armament Research (CAR) виявили на фрагменті однієї з балістичних ракет, яку Росія випустила по Україні, написаний від руки корейський ієрогліф.

Як передає Укрінформ, про це з посиланням на CAR повідомляє Yonhap.

Зазначається, що фахівці CAR, досліджуючи залишки балістичної ракети, якою Росія 2 січня вдарила по другому за величиною місту України Харкову, помітили на барометрі етикетку з написаним від руки корейським ієрогліфом «ㅈ».

Хоча на інших компонентах ракети корейських ієрогліфів не було знайдено, зважаючи на додаткові фрагменти, такі як чіткі приводи реактивної лопатки, візерунок болтів навколо запальника та повторюване маркування цифрою 112, експерти британської організації дійшли висновку, що це може бути північнокорейська ракета KN-23 із дальністю польоту до 700 км і бойовою частиною вагою 500 кг.

Читати ще: США запровадили санкції через поставки балістичних ракет із КНДР до Росії

Повторюване на низці фрагментів ракети число 112, на думку експертів, може вказувати на «завод 11 лютого» в Північній Кореї, де збираються такі ракети, або на 2023 рік за північнокорейським календарем чучхе.

В CAR зазначили, що використання Росією таких ракет є черговою демонстрацією її наміру підтримувати свої військові зусилля в Україні навіть ціною підриву глобальних режимів нерозповсюдження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus