USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Будівля Київради - як після війни

6 Червня 2014 11:45
Всі стіни побиті, підлога розбита, стан просто жахливий. Так сьогодні виглядає Київрада. Вчора приміщення покинули останні активісти Майдану. Про це повідомляють ФАКТИ.

Будівля Київради знаходиться в жахливому стані, розбиті не тільки меблі та техніка, а навіть стіни і вікна. "Будівля як після війни. Всі стіни побиті. Підлога розбита, стан просто жахливий. Я не знаю, скільки коштів і часу знадобиться, щоб це все відремонтувати, щоб люди могли повернутися і працювати. Але сподіваюся, найближчим часом ми зможемо навести тут порядок", - зазначив Віталій Кличко під час нещодавнього візиту до установи.

Нагадаємо, напередодні останні активісти Майдану покинули будівлю Київради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучанин Показати IP 6 Червня 2014 11:49
вот вам і майданцівці. придурки вот навіщо вот таке нада було робити?
Всезнайко Показати IP 6 Червня 2014 11:50
Бомжарню розвели за пів року... Майдауни натуральні...
КМДА Показати IP 6 Червня 2014 12:02
Майдаунські бомжо-мародери добре постарались!
...опа, Гейропа Показати IP 6 Червня 2014 12:04
Хай Кличко зробить за свій рахунок ремонт, він же був одним із організаторів майдаунів
44 до ...опа, Гейропа Показати IP 6 Червня 2014 12:11
бач, напевне, Европа грошей на це не передбачила....
саня Показати IP 6 Червня 2014 12:46
да придется кличку потратить часть чемпионских денег и времени отдыха на Багамах, не сразу получилось добраться до золотого корыта!
Андрій Показати IP 6 Червня 2014 14:44
А ще говорили, що на майдані цвіт нації! Сміття нації судячи з фото там було!
44 до Андрій Показати IP 6 Червня 2014 15:25
Говорили ті, що коментарі видаляють! Але ж не всі їх вірили! Нас багато!
цікавий факт до Андрій Показати IP 3 Липня 2014 12:23
Ось мені дуже цікаво скільки зараз бруду говорять про майданівців... А де ж ви були, коли ті безчинствували у Києві та у регіонах? Чому ніхто не продемонстрував свою позицію, що далеко не всі їх підтримують! Одне діло виступити проти олігархічної влади - є інституції, визначені законодавством. А інше - це спільно з янками, ЄС та Дніпропетровсько-Київськими олігархами організовувати революцію з насильницького захоплення державної влади! Якби тобі люди мали би тверезі погляди і тверду позицію, то і проблеми Криму та Сходу не виникло! А наразі одне, що спромоглися зробити євромайданівці, так це замінити олігархів у владі, заручитися незрозумілою підтримкою усього світу у невідомо чому, впровадити повсюду нецензурну лайку (відома пісня), набрати кредитів, які ця корупційна влада ніколи не віддасть, нанести матеріальні збитки держустановам, на які виділятимуться з держбюджету відповідні засоби, а відтак - нанесли збитки своїй Любій Україні! Однак, певні люди все ж таки дещо отримали - наприклад посадові крісла)) Привітаємо їх з цим!
Дмитро Показати IP 6 Червня 2014 15:38
мені соромно за вас. ви тут розриваєтесь що треба карще жити а самі такі самі як вон ті що потрощили все
44 до Дмитро Показати IP 6 Червня 2014 16:50
коментар було видалено
Анонім до Дмитро Показати IP 6 Червня 2014 18:56
радуйтесь що нетак як на ВП, ви взагалi ще цензури не бачили, якби бачили то б лопнули вiд злоби)
44 Показати IP 6 Червня 2014 16:52
Усі коментарі, які суперечать поглядам автора статті і господаря сайту, буде видалено! Ганьба ХЕРОЯМ !!
Дмитро Показати IP 6 Червня 2014 17:04
коментар було видалено
44 Дмитру! Показати IP 6 Червня 2014 17:08
Радію, що свідомих, не оп"янених нашими Змі, ще багато!!!
Анонім Показати IP 7 Червня 2014 17:43
Я не розумію, що за нові вказівки пресі таке писати. Тож канал чесних новин парашенка всю зиму показував яка там дисципліна, як вони цілими днями прибирають,