USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Бурштинова «лихоманка» на Волині – градус напруги росте

5 Жовтня 2015 10:02
Не забороняти, а сформулювати чіткі правила волиняни Верховну Раду вже майже благають. Бо поки що - градус напруги щодо промислу «бурштинових гастролерів» на межі Волинської і Рівненської областей лише росте.

Про це повідомляє ТСН.

Основне вогнище протистояння на межі Рівненщини та Волині – в селищі Гута-Лісівська. Зараз тут – купа блокпостів. На одному з них усіх ретельно перевіряють. Повно людей зі зброєю.

Як результат, волиняни просять якнайшвидше ухвалити закон про добування і реалізацію бурштину.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, доопрацювати згаданий законопроект і підготувати його до другого читання доручили Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Варто додати, що згаданий законопроект включений до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання, затверджений постановою ВРУ 15 вересня. Згідно з календарним планом сесія має розпочатися 6 жовтня.

Листи з проханням узаконити видобуток бурштину на державному рівні вже адресують президентові й нардепам. Нині законопроект щодо легалізації сонячного каміння в парламенті чекає другого читання і це залежить не стільки від глави держави, як від народних обранців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анатоль_ Показати IP 5 Жовтня 2015 10:35
Ви дайте людям хорошу пенсію та пільги, і вони не будуть копати бурштин
Хлоп до Анатоль_ Показати IP 5 Жовтня 2015 11:23
Кражі з дачних будинків, речей з машин, перехожих на вулицях та ін. також закінчаться, якщо "дайте".
лучани до Анатоль_ Показати IP 5 Жовтня 2015 11:39
Копати = красти. То давайте будемо грабувати та вбивати, бо внас мала пенсія?
НУ звісно до Анатоль_ Показати IP 5 Жовтня 2015 12:30
там одні пенсіонери по 20-30 років))))вони вже на Х6 збирають а їм ще мало..
Василь Показати IP 5 Жовтня 2015 13:21
Там одні бандюги, яких кришує Палиця, міліція прикормлена, депутатики обласних рівнів - всіх між собою повязала тотальна безкарність !
віктор до Василь Показати IP 6 Жовтня 2015 08:38
а Палиця там до чого...????
Малишка Показати IP 5 Жовтня 2015 13:29
Копали і будемо копати а ментам ще морози попереді та бунт людей злопатами
жовтень до Малишка Показати IP 5 Жовтня 2015 14:00
Де будете копати там вас і закопають
Чарлі Показати IP 5 Жовтня 2015 13:46
а де потрібно шукати бурштин? маневичі ж великі... біля якого села?
12121 до Чарлі Показати IP 5 Жовтня 2015 13:54
Гута-Лісівська, Козлиничі і т.д. Ліси по лівій стороні дороги, якщо їхати з Маневичь в напрямку на Кузнецовськ.. Меньші поклади є в Кам"янусі, Старий Чорторийськ, Рудка, Будки, Семки.
і так Показати IP 5 Жовтня 2015 13:54
Якщо це все бачить влада і нічого не робить то збитки завдані діржаві з них же і повернути Там же грошенята не малі заробили
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2015 14:25
а скільки за день можна нарити?
проктолог до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2015 15:07
Повну пазуху гемороя
не пацик Показати IP 5 Жовтня 2015 14:33
розвідка доповіла що жила в діаметрі 70 санткметрів проходить по дну річки сапалаевка -недалеко від берега і тягнеться на десятки кілометрів : Купляйте водолазне спорядження і вперед за міліонами заодно і русло річки можна поглибити і почистити .
Степан Показати IP 5 Жовтня 2015 19:31
А чому коли ці гастролери наїжджали всі громадські організації і активісти вчали на підтримку сильвикам , а Варта Порядку не їздила, невже в Луцьку на цей час в них було багато роботи?
не пацик до Степан Показати IP 6 Жовтня 2015 10:27
Степан на це питання мае відповідь муковоз-спитай ? може розкаже ? може ?