USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Був у неадекватному стані? Порошенко дивно прокоментував поразку України у матчі з Англією

4 Липня 2021 19:21
Колишній президент України Петро Порошенко прокоментував підсумки матчу між Україною та Англією на Євро-2020, перебуваючи в київській фан-зоні.

При цьому, як пише «Страна», на відео видно, що експрезидент розмовляє досить дивно, а його язик заплітається. Це викликало в мережі припущення, що Порошенко міг перебувати в не дуже адекватному стані.

«Думаю, що сьогодні був не найкращий матч (української збірної – ред.). Але ми з нашою збірною - і в радості, і в поразці. Ми впевнені, що головні перемоги нашої збірної попереду. Вся Україна зараз хворіє на футбольну збірну. Так, як ми вболіваємо за збірну, бажано, щоб так ми вболівали за Україну. Ми дякуємо нашим хлопцям. Дякуємо за насолоду під час минулого матчу зі Швецією. Дякуємо, нехай і за поразку в першому матчі, але це була справжня боротьба. Ми рухаємося вперед. Вперед до перемоги!» – сказав Порошенко.
Нагадаємо, в суботу збірна України програла збірній Англії на стадіоні в Римі з рахунком 0:4. Так підопічні Андрія Шевченка завершили виступ у турнірі на етапі 1/4 фіналу. Далі Англія зустрінеться в півфіналі з Данією, а Іспанія поміряється силами з італійською збірною. Матчі відбудуться 6 і 7 липня.

За час свого виступу на Євро-2020 збірна України заробила 16 мільйонів євро.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Лучанин Показати IP 4 Липня 2021 19:38
Алкаш смердячий
Але до Лучанин Показати IP 4 Липня 2021 20:24
Головне що не нарк занюханий.
Лучанину до Лучанин Показати IP 4 Липня 2021 20:25
Пліснява ЗЕлена
Valeriy Показати IP 4 Липня 2021 19:38
Та нормас, жива людина- має право розслабитися
Класно до Valeriy Показати IP 4 Липня 2021 20:27
Класно сказав, молодчага Порошенко!
Клава Показати IP 4 Липня 2021 19:43
Мурло ...
Да уж до Клава Показати IP 4 Липня 2021 20:24
Клаво, це ваша фамілія, так?
Всезнайко до Клава Показати IP 4 Липня 2021 21:54
Не мурло. Хуйло.
Анонім Показати IP 4 Липня 2021 19:54
Нормальний чоловік
І Показати IP 4 Липня 2021 20:05
Трезвишко як стьоклишко! Гик…)))
факт Показати IP 4 Липня 2021 20:10
Лигар знову всіма силами преться в президенти.Порохоботи весь Фейсбук запакували статейками про "найкращого" з усіх часів президента. А ми пам"ятаємо ВСЕ!!! Як він віддав команду відвести війська від Донецька,щоб Стрєлков безперешкодно міг зайти в місто.І котли,і підірвані арсенали,і бездумна здача в полон трьох катерів і 24моряка,і невідомо куди ділись "джавеліни" і багато іншого,нема сенсу згадувати.Багато українців хоче мати Порошенка знову президентом? Хочу побачити реакцію.
Факту до факт Показати IP 4 Липня 2021 22:31
Дурень гірший терориста, сепаратиста і кацапа
дідо Показати IP 4 Липня 2021 20:16
у Пороха діабет...людина втомлена була
Да нормально Показати IP 4 Липня 2021 20:26
Все класно Порох сказав, чітко і по темі. Може не для середніх умів, але їм треба щось полегше і папріколу.
Петро п'яний Показати IP 4 Липня 2021 20:29
Томоса понюхав децл
Анонім Показати IP 4 Липня 2021 20:39
А этот вечно бухает. Выиграли мы, проиграли - все равно, лишь бы повод был, как говорится.
Зате до Анонім Показати IP 4 Липня 2021 22:16
Зате він не побоявся пройти тест на алкоголь і наркоту в незалежних експертів.
Незалежний експерт до Зате Показати IP 5 Липня 2021 01:37
Тест показав що в спирті крові не виявлено.
Залежний експерт до Незалежний експерт Показати IP 5 Липня 2021 12:06
Так ..икун тестів не проходив в незалежних, що тоді це за тести?
777 Показати IP 4 Липня 2021 21:34
Да пусть лучше бухает,чем нести разную пургу
111 до 777 Показати IP 4 Липня 2021 22:09
Українською, будь-ласка.
777 до 111 Показати IP 5 Липня 2021 10:32
Вам не понятна суть написанного? Нужен переводчик?
5 до 777 Показати IP 4 Липня 2021 22:33
Вийди геть разбійник?
Іван Показати IP 4 Липня 2021 22:16
Хіба можна порівнювати розум і інтелект Порошенка і вискочки з 95-го кварталу, який не може зв’язати два слова.
так таки так! до Іван Показати IP 5 Липня 2021 11:14
але 73% інтелект не потрібен! для них ... какая разница .. І 95 квартал-найінтелектуальніше шоу!
Таки да! до так таки так! Показати IP 5 Липня 2021 12:07
Сидять оці 73% (хоча їх вже менше 20%), то сидять і рєпу чухають... і низькі тарифи мають, і кінець епохи бідності, і все інше получили... Хахаха
експерт Показати IP 5 Липня 2021 08:28
Ну і що, хіба він не такий, як усі, йому випити не можна ? Нормально сказав чоловік, гарно, українською мовою головне. Молодець
55 Показати IP 5 Липня 2021 12:31
Не можуть українці жити не сотворивши собі ідола, вже з Порошенка такого ангела зробили, що противно коментарі читати. Чхав він на вас давно і чхає далі, крім грошей, у нього інших цілей і не було, наївні.
369 до 55 Показати IP 5 Липня 2021 17:24
Ви зі своїм піаністом розбирайтесь. Ото чистої води "благодійник", що за людей думає.
Дзвоніть на 103 Показати IP 5 Липня 2021 16:50
Петро зі своїми маленькими та кругленькими оченятками - в цьому інтерв'ю нагадує героїв кінокомедії "Самогонники": Боягуза і Балбеса, які пробували на смак самогонку і у них зразу ж загорілись та почервоніли носи. А більше все ж таки Порошенко схожий на Боягуза, який тільки понюхав спиртне і йому пити не треба, зразу опянів. Так і Петро Порошенко, йому з його болячками тільки вживати алкоголь, як кажуть понюхав та вже п'яний.
991 до Дзвоніть на 103 Показати IP 5 Липня 2021 17:25
А ви фатазер ще той. На клоуна не вчились, чи просто такий є?
Green Показати IP 6 Липня 2021 17:36
Для всіх, хто досі не знає, що Порошенко дійсно "алкаш", хоча при цьому має купу хронічних захворювань. Всі розуміють, що при таких захворюваннях вживати алкоголь заборонено. Ця заборона тільки не для Порошенка. Цей босяк вживав алкоголь, вживає алкоголь, і до смерті буде його вживати. А що до того, що він також людина і має право розслабитись. Ні не має права ні розслабитись, ні вживати алкоголь. А чому, а тому, що перебуваючи в нетверезому стані не має права для ЗМІ давати інтерв'ю, бо по-перше своїм зовнішнім виглядом і поведінкою спаклюжує звання Президента України, а він це звання колись носив; по-друге він олігарх-бізнесмен, по-третє особа, яка перебуває в центрі уваги медійних та інших агенств і громадсько-політичних думок.
гомть Показати IP 9 Липня 2021 08:48
да он постоянно бухой и на препаратах.. нюхает.