USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Час роботи OPERA DANCE CLUB хочуть обмежити

16 Березня 2015 18:48
Час роботи нічного клубу OPERA DANCE CLUB хочуть обмежити, – повідомляє власкор IA ZIK.

Так, адміністрація клубу вже вкотре влаштувала вечірку, коли весь Луцьк був у жалобі. Цього разу – за загиблими рядовим міліції спецроти «Світязь» Мирославом Столярчуком та старшим лейтенантом 128 бригади Денисом Чабанчуком.

З ініціативою заборонити нічному клубу працювати вночі виступив волонтер Олег Бондарук – очільник ГО «Автомайдан України». Власне, встановлення режиму роботи – це компетенція виконавчого комітету Луцької міськради, членом якого і є Бондарук.

У власному Фейсбук волонтер нагадав: «У ніч 27 грудня (2014 р., – IA ZIK) я заходив у нічний клуб «Опера», щоб проконтролювати хід виконання розпорядження обласної державної адміністрації №546, про встановлення Днів жалоби 27 та 28 грудня в зв’язку з загибеллю п’ятьох бійців батальйону «Світязь». Нічний клуб працював на повну! Я викликав міліцію та спільно склали відповідне пояснення».

З його слів, цими вихідними ситуація була аналогічна. «В ніч з суботи на неділю, коли два загиблі бійці лежали в трунах у соборі, в славнозвісному клубі «Опера» було гуляння з феєрверками! Цей заклад неодноразово порушує всі етичні норми та правила. Тому буду збирати фактаж та виносити проект рішення на міськвиконком про обмеження режиму роботи даного закладу до 23-ої години», – додав волонтер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 18:56
Ти що котищук і Хорзов кості поло жать щоб в тебе нічого не вийшло
Anonymous Показати IP 16 Березня 2015 19:27
коментар було видалено
Andrij до Anonymous Показати IP 16 Березня 2015 19:36
Pravilno Roma Xorzov, ja znal 4to tu patriot....
Ірина Показати IP 16 Березня 2015 19:41
Власники - не патріоти, не українці. Це багаті люди, яким гроші і жадоба до грошей засліпили всю мораль, все людське. Тому що співчуття завжди залишиться співчуттям, скорбота скорботою. Дивно, що вони вихідці із зовсім не багатих родин. Хочеться лише застерегти: побійтеся Бога.
все попереду до Ірина Показати IP 17 Березня 2015 09:54
Іншими словами: не дай Бог з хама пана. Але у цьому житті все повертається бумерангом... Ты выбрался из грязи в князи, Но, быстро князем становясь, Не позабудь, чтобы не сглазить, Не вечны князи - вечна грязь. Омар Хайям
Дивно до Ірина Показати IP 17 Березня 2015 11:40
Один з власників одружився заради грошей, то як він може у цьому закладі дотримуватись жалоби. Йому, тобто Котищуку треба гроші тестю відробляти)
pavlo Показати IP 16 Березня 2015 19:50
А феєрверки влаштовували працівники прокуратури, теж мабуть забули про день жалоби
Кумчик Показати IP 16 Березня 2015 20:59
А шо такий тупий, що без міліції не можеш пояснення 'наскладати'???
небайдужа Показати IP 16 Березня 2015 22:07
Ось такі на жаль українці ((( в дні жалоби потребують гулянок .Один одного не поважають -сором ! А закладу - ганьба !!!
Сірко Показати IP 16 Березня 2015 22:29
Да закривати ці гад шинки треба ... в неділю аналогічний випадок... Хоронили бійця Азову якщо не помиляюсь по моєму, навпроти собору біля валютчиків в магазині взуття музика на всю при чому російська попса ... Ось такий люд ...Мораль
Люди Показати IP 16 Березня 2015 22:58
Я не розумію чому кидаються на власників, винні люди які туди ходять! Нікого силою туди не заганяють. А про судити про моралі - це смішно: можливо я буддист і для мене це радість?? В нас буддизм не заборонений..
Дмитро Показати IP 17 Березня 2015 00:30
Веселять ці спроби виховувати людей, типу "ану бігом не відпочивайте і не танцюйте", і типу всі відразу ангелами стали... Мораль виховується не через заборону відпочивати. І власники тут ні до чого. Клуб був повний, це говорить про те, що людям накласти на траур і нічого з тим не поробиш.
Петруха Показати IP 17 Березня 2015 01:00
У нас ведь типа демократия, так? Если да, то каждый имеет право делать в рамках закона то что хочет. В чем проблема? Если люди хотят отдыхать в клубе пусть так и будет. Такое запрещать нельзя, это не Саудовская Аравия и не Иран.
гриць до Петруха Показати IP 17 Березня 2015 12:56
проблема в тому, що було "розпорядження обласної державної адміністрації №546, про встановлення Днів жалоби 27 та 28 грудня" яке повинно виконуватись всіма суб'єктами господарювання. Просто в тебе, троляко, свої ватні погляди на "рамки закона".
123 Показати IP 17 Березня 2015 07:26
Закрити цей відстійний клуб з хамськими співробітниками
хех Показати IP 17 Березня 2015 09:50
хтось піариться чи піарить ? )))) хліба й видовищ :)
Версаль Показати IP 17 Березня 2015 11:14
От же поліське бидло, ви ловіть і виховуйте тих, хто приходить в ці заклади, які працюють в дні жалоби. Тих, хто гоцає і бухає, а не тих, хто заробляє гроші на таких недалеких дибілах, які не можуть посидіти вдома одні вихідні. Причепились як реп'ях до тієї опери, вже нудить це читати чесне слово. Псевдопатріотам треба якось місця відбивати в міськраді, бандюки і автомайдан, і самооборона, які людей п'яні збивають по ночах. Опера їм заважає
Аліночка Показати IP 17 Березня 2015 11:18
коментар було видалено
день Показати IP 17 Березня 2015 13:56
Ну хорзову і котищуку закони не писані!! Ім аби бабло заробити і показати, що Украінці лохи
Користувач Показати IP 17 Березня 2015 14:12
Всі хто зараз тут пише- антиморальні, антиетичні люди. Мама не виховала, що не можна говорити про релігію, політику і гроші??? В жопу, а не в Європу вам всім треба! Виховуйтесь, а не до опери чіпляйтесь
вовк Показати IP 17 Березня 2015 20:23
Бидло в Оперї зїбралось. Ї як завжди набухалось. Дуже гарно день прожили.. А на траур х*ен ложили.. Ось такї ви волиняни. Штани рванї морди пьянї.
Діма Показати IP 18 Березня 2015 20:35
то якого хє... Це Олег Бондарук постійно ходить в оперу ??