USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чай за 580, піца – 2190 грн: скільки коштують страви у скандальному ресторані нардепа Тищенка

28 Квітня 2020 17:23
У київському ресторані «Велюр», який належить нардепу від «Слуги народу» Миколі Тищенку, діапазон цін на певні страви в 10 разів вище, ніж у середньому київському кафе.

OBOZREVATEL зібрав для вас найцікавіші страви і ціни на них з ресторану депутата. Яскравим прикладом тут є страви з м’яса, ціна яких вказана за 100 грам.

Наприклад цінник на філе «Рибай» – 710 грн, філе «Міньйон» – 970 грн. Звичайні котлети на пару з індички у «Велюрі» подадуть мінімум за 137 грн (маленька порція) і 267 грн (велика). Найдорожчою стравою тут є «Качка по-пекінськи» – її вартість 3787 грн за 1300 грам.
З десертів найдорожчим виявився королівський манго дольче пунш – 150 грам якого коштує 451 грн, а 50 грам свіжих ягід (малина, лохина, ожина) коштує 256 грн, водночас 100 грам полуниці – трохи дешевше – 248 грн.
У ресторані Тищенка незвичні ціни на страви української кухні. Тут подадуть деруни за 356 грн, вареники з вишнями за 352 грн, шкварки з цибулею за 174 грн, різні борщі від 160 до 210 грн, 60 грам сала з часником за 97 грн.
Тут великий вибір серед гарячих закусок – у «Велюрі» можна замовити як звичайні оладки з цукіні за 75 грн, так і м’ясо краба з білими грибами (велика порція коштує близько 3480 грн).
Кухарі, які працюють на нардепа, готують і страви італійської кухні. Охочі можуть замовити тут піцу з морепродуктами за 2190 грн. Втім, які саме морепродукти входять до складу, в меню не вказано.

Любителі вишуканого і дорогого знайдуть тут салат з омара (3757 грн), тартар з нього ж (3775 грн), філе чилійського сібаса (3188 грн), а також ікру білуги (4998 грн).
У соцмережах також опублікували чек з ресторану «Велюр» з просто шокуючою ціною за чай – 580 грн.
Нагадаємо, раніше журналісти зняли, як у заклад «Велюр» на Льва Толстого, який належить Тищенку, приїжджають політики і представники олігархів.

Депутат «Слуги народу» Микола Тищенко спростував інформацію про те, що його елітний ресторан «Велюр» працює всупереч введеному в Україні карантину. На своїй сторінці в Instagram він написав пост, у якому звинуватив журналістів «Бігус.Інфо» у продажності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Так Показати IP 28 Квітня 2020 17:39
дорогий ресторан, дорогі страви. На кожен товар є свій покупець. Бажаю всім (і собі) вдалого бізнесу!
Инна до Так Показати IP 29 Квітня 2020 18:41
П О Д Д Е Р Ж И В А Ю!!!
Антон-лизоблюд Показати IP 28 Квітня 2020 17:39
У мене там скидка, бо інакше на миротворець занесу!
Дідо Показати IP 28 Квітня 2020 17:39
Немає чого ''б*длу'', тобто народу поруч вештатися.
Депутат Лопушенко Показати IP 28 Квітня 2020 17:49
Моє грошесховище переповнене, підніміть ціни, майте совість. Гаманець не влазить у кишеню, приходиться з дипломатом ходити, випустіть купюру в 5000 грн.
До депутата Лопушенк Показати IP 28 Квітня 2020 20:15
Ні, то виборець лопушенко, а краще --лошенко...
Народна прокуратура Показати IP 28 Квітня 2020 20:28
Які нещасні слуги у нашого народу, змушені останні гроші витрачати у таких ресторанах, не те що сам народ, який вже більше сорока днів жирує на карантині і б'є байдики!!!
иван Показати IP 28 Квітня 2020 21:55
кабак только для слуг народа, а для простого народа кафе
УБД, полковник розві Показати IP 29 Квітня 2020 13:23
Тот, кто любит маникюр,сауну и педикюр, Бабки, тачки, шмотки только "от кутюр" , Может, бляТь, ходить в "Велюр"! Б**лу ж не фиг жаловАться! Не фиг по дворам шататься! Нужно дома оставаться!
Инна Показати IP 29 Квітня 2020 18:23
Какие все дикие..вы еще в ЭВРОПУ хотите,почему вас не бесит как живут Арабские шейхи,поехали в Италию,охаете и крякаете,какая красота,вкуснота!!Приехали домой..наплевали,набросали,обосрали!!Напали как чайки...что он вам сделал?Привез качественный продукт,открыл свое дело...всё,,затопчем,заплюем!!Идите в Макдональдс!!!!Марченко сожрали и не подавились!!
Вікторія до Инна Показати IP 29 Квітня 2020 20:13
Дівчинко, ти з ким порівнюєш Колю Оболонського,з арабськими шейхами чи з італійськими аристократами? Понти свої залиш своєму папіку, може вони йому й цікаві. У самому серці Венеції в хороших ресторанах кава коштує 5-7 євро, а в бідній Україні чашечка чаю 580 грн , нічого не напрягає ,нє ? Хоча,не цінник у Колі мене більш за усе бісить! Значить усі кав'ярні, кафе, магазини повинні бути зачинені на карантин,а у Колі зелене світло і " Ласкаво просимо"? Усі повинні бути рівні перед законом , а не одних давимо карантином і штрафами,а інші працюють у штатному режимі .
вася Показати IP 29 Квітня 2020 19:32
мочи колю-котлету!!!!!!!!!!!!!
Троль Показати IP 29 Квітня 2020 22:21
Хотів би побачити того плюшкіна який чек за чай півторарічної давнини зберігає))) певно в рамочці стоїть?)
Анонім Показати IP 29 Квітня 2020 22:39
Якийсь чек такий дивний..деякі слова українською,деякі-російською
гость Показати IP 30 Квітня 2020 08:20
га**о оно кругом однаково хоть порох хоть хоть другое пришедшее к корыту
Nick Yu Показати IP 30 Квітня 2020 13:39
Ця стаття, вона так звісно дуже важлива і багато чого розкриває там, але самі кориспонденти навіть уявити собі не можуть яку чудову рекламу зробили цьому нардепу і ресторану відповідно) Антиреклама- це також реклама, при чому мабуть більш еффективніша ніж сама реклама закладу. Браво! Корреспондентам
Одессит Показати IP 1 Травня 2020 11:14
Довольно скромные цены для тех, кто ходит в этот ресторан... Унас Одессе есть тоже такой ресторан, в который ходят депутаты горсовета,Труханов и его шестерки.Там цены на порядок выше... Бутылочка Пепси 0.33 стоит 950 грн, кофе 1050 грн, чай 965 грн, бокал апельсинового сока 1250 грн и так далее. У каждого товара есть свой покупатель...
101 Показати IP 1 Травня 2020 12:21
Нормальні ціни. Вчителі на 4000 $ зарплати від зеленського можуть собі дозволити!