• EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Чемпіонат з художньої гімнастики у Луцьку. Назвали імена переможців

10 Лютого 2021 22:15
8-9 лютого в місті Луцьку тривав чемпіонат Волинської області з художньої гімнастики . На змаганнях гідно виступили вихованки ДЮСШ № 3.

Про це повідомляє департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міськради.

За програмою майстрів спорту України чемпіонкою стала Сцьольна Анна, 2 місце посіла Іваник Дарія, 3 стала Смаглюк Олександра.

Серед учасниць 2006 року 2 місце виборола Омельчук Вікторія, серед спортсменок 2007 року 1 місце у Щурук Анни, 2 місце виборола Поліщук Уляна, 3 місце зайняла Філімонова Поліна.

У категорії учасниць 2008 року 1 місце зайняла Матвєєва Анна, а 3 місце розділили Масон Поліна та Калиш Валерія.

У змаганнях за програмою першого розряду 3 місце зайняла Забіяка Анна.

Діти, які виступають за програмою майстрів спорту України та кандидатів у майстри спорту України, готуються до групових вправ Кубку України, який відбудеться 2-4 березня в м. Дніпро.

Вітаємо чемпіонок, призерок та їх тренерів і бажаємо нових переможних стартів!