USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Через п’яного водія у Луцьку зіткнулося п’ять авто. Фото

22 Січня 2017 11:44
Серед ночі нетверезий водій у Луцьку пом’яв аж п’ять автомобілів, та через сильне сп’яніння навіть не зрозумів, що трапилось.

Аварія сталась близько третьої ночі 22 січня на проспекті Волі, - повідомляє «Волинь24».

Водій Kia Rio на великій швидкості їхав проспектом Волі в напрямку Київського майдану. Не впоравшись з керуванням, він протаранив Volkswagen Passat, а той – ще чотири авто, що були припарковані біля нічного клубу «Опера».

Кілька машин зазнали серйозних ушкоджень, а один з водіїв звернувся за допомогою до медиків – у нього травма спини.

Винуватець аварії надув у драгер – аж 1,73 проміле алкоголю. Йому доведеться відшкодовувати збитки, однак водій своєї провини не визнав і, схоже, навіть не зрозумів, що трапилось і де він знаходиться.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Павло Показати IP 22 Січня 2017 12:40
Придурки ганяють.. якщо вже вмазав то навіщо за кермо сідати?
Локал до Павло Показати IP 23 Січня 2017 00:50
Він їв якісний алковиріб і відносно цього зрабив якісну ситуацію. Цю ситуацію можна назвати- п"ть у одному:інакше -за одну хвилину зруйнував пять машин. Тверезому це слабо!
хайнц Показати IP 22 Січня 2017 13:01
пора вже за подібні порушення крім штрафу, позбавляти прав керування довічно.
ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 13:10
та він і не п"яний.тільки злегка! та й не збив нікого- значить не винен і потрібно його нагородити- адже він був у вишиванці!
Ципа до ку-ку Показати IP 23 Січня 2017 01:05
Він здійснив чергову алкогольну терористичну операцію,тільки сьогодні без жертв. Таким чином покушавший алкоголь і сівший в болід(авто)стае ципаротистским ставлеником. Він або ломае,або вбивае. Нетверезий за кермом-ципаротист
о! Показати IP 22 Січня 2017 13:12
Він же не винен що вулиця"затісна" !
шумахер Показати IP 22 Січня 2017 13:14
місцевого "розливу" навіть не знав що випив
911 Показати IP 22 Січня 2017 14:43
О третій ночі потрібно спати.Шастають неадеквати то по клубах,то по дорогах в пошуках пригод.
я до 911 Показати IP 22 Січня 2017 21:24
На черговій сесії місьради треба прийняти рішення про цілодобову роботу ще з десяткам барів.
А Показати IP 22 Січня 2017 15:50
А тих, чиї автомобілі "херой" побив, не пробували перевірити на Драгері? Вони "так іж самі". і ВІН НЕ ДВА ЇМ ЇХАТИ, ЩОБ НЕ НАТВОРИЛИ НОВИХ БІД.
автодор до А Показати IP 22 Січня 2017 17:52
то таксёры местные , оперетту развозят
Бе до А Показати IP 11 Лютого 2017 23:51
чувак, там таксі стояли)
Nik Показати IP 22 Січня 2017 17:30
Так це справжній Робін Гуд!!!Ура!Скоро буде лад у місті!