USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Через розбите об голову губернатора яйце розпочали кримінальне провадження

22 Серпня 2014 21:05
За фактом хуліганських дій щодо голови волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика розпочали кримінальне провадження. Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Нагадаємо, під час незапланованої зустрічі активістів області із головою Волинської обласної державної адміністрації Володимиром Гунчиком, яка відбулася після відеоселекторної наради в Інституті післядипломної освіти, об голову керівника найвищого органу виконавчої влади регіону розбили яйце. Зі слів активістів, це зробив свободівець із Старої Вижівки.

Голова облдержадміністрації відразу зробив заяву про те, що звернеться в правоохоронні органи з приводу перешкоджання його професійній діяльності.

«На місці події працює слідчо-оперативна група. Особи зловмисників встановлені. Хуліганські дії вчинили депутати Старовижівської районної ради від ВО «Свобода», – повідомив начальник УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання від штрафу до обмеження волі на строк до п’яти років. Проводиться досудове розслідування.

Нагадаємо, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик сьогодні пішки втікав від активістів через півміста до приміщення Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Згодом туди для охорони губернатора прибула група спецпризначенців у шоломах та бронежилетах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Всезнайко Показати IP 22 Серпня 2014 21:12
Цей сволотовець подумав, що він недоторканий, як нардеп?
123 до Всезнайко Показати IP 22 Серпня 2014 22:42
Люди Гунчик хоче поставити на посади регіоналів ! Усі на майдан ! Це наш останій шанс ! Якщо ми Українці ми самі зробим люстрацію !
Вова до Всезнайко Показати IP 23 Серпня 2014 00:27
Хотів написати правдивий коментар про цього "державного мужа" на сайті Під прицілом, так виявилось що там їх просто не публікують. Це **йло вже ввело цензуру на Волині?
босяк до Всезнайко Показати IP 23 Серпня 2014 07:14
коментар було видалено
Patrik Показати IP 22 Серпня 2014 21:15
Ех! Дуже шкода... яйця.
Анонім до Patrik Показати IP 22 Серпня 2014 21:47
свои береги... что мешает этим неадекватам завтра ударить, к примеру, молотком? им же можно, они же "герои"...
123 до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 22:05
Таких як Гунчик ! Треба молотком бити ! Їм по тругому не доходить!
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 21:18
Б*дло надо приучать к порядку...
віра до Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 07:56
Ти маеш на увазі собі подібних?! А Гунчик ,якби трохи прислухався до народу, яке ти вважаеш бидлом, не вівся на своі величезні амбіціі, то не було б яйця. Ніколи не треба забувати царя Соломона і його вислів *завжди так не буде* , сьогодні ти губернатор, мер, чи інший керівник, а завтра -простий смертний, і треба буде жити далі....
Закон Показати IP 22 Серпня 2014 21:20
Винного суворо покарати! Бач, що виробляє! У призначенного всенародно вибраним президентом губернатора яйцем зацідив!
У-ух! до Закон Показати IP 23 Серпня 2014 17:19
Судити не будуть; признають ІДІЙОТОМ
мафії і їх мусорам Показати IP 22 Серпня 2014 21:31
дія робить протидію. це громадська думка. краще б сів і написав листа на звільнення.
смерч Показати IP 22 Серпня 2014 21:35
Дурнів треба розуму учити, які б інтереси вони не відстоювали. І тих, хто Башкаленка водичкою обливав, щоб кацапи показували дикунство бандервців, я б запер за грати. Це все агентура Путіна в рядах радикальних партій..
босяк до смерч Показати IP 23 Серпня 2014 03:45
біжи до гунчика -заробив 30 грн
))) до смерч Показати IP 23 Серпня 2014 11:06
а они очень скоро сядут. на товарищей лежат пачки уголовных дел со всеми доказательствами. сейчас еще одна-две крупных заварушки, после которых уже точно всем будет наплевать на хероев, и товарищи тихо, мирно пойдут по этапу. лично буду сухарики носить.
098 Показати IP 22 Серпня 2014 21:38
Омельчук просто дурень. Він та йому подібні думають, що коли вийшо принижувати і виводити на розправу до натовпу Борю і Башкаленка, так само вийде із представниками нової влади. Глибока помилка, для того зараз і кидають на Схід кращих синів України, щоб не лишилось тих, хто завадить олігархам, що прийшли до влади, роздерибанити залишки держави.
Анонім до 098 Показати IP 22 Серпня 2014 21:40
так "дурень" или "кращий син України"? или два в одном?
098 до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 22:34
А що, Омельчук вже на Сході, щоб його можна було віднести до категорії кращих? Чи вся ваша свободівська братва там воює, на відміну від ПС?
666 до 098 Показати IP 22 Серпня 2014 22:51
Идет охота на патриотов! Идет охота?
999 Показати IP 22 Серпня 2014 21:45
Посадити відразу за зазіхання на порядок у країні за зухвалу поведінку до старшої людини за піднесення руки на керівника області
Василий до 999 Показати IP 22 Серпня 2014 22:09
А когда Климчука щемил Гузь п*донок то это по ходу было нормально...??? Хотя Климчук кстати сделал для области, при всех раскладах намного больше чем Гунчик. И когда Борис кричал: люди я стану на коліна , то его еще чуть не побили. А этому по ходу по барабану люди.
123 до 999 Показати IP 22 Серпня 2014 22:12
За яйце посадити ! А Гунчик крав усе житя йому премію дати треба! На палю його разом з Волошенюком!
Порядок Показати IP 22 Серпня 2014 21:52
Якщо правоохоронні органи не покарають суворо того уй*б. а полішука , то завтра так само якесь чм* зробить з ними . В тюрагу і то на довго.
петро Показати IP 22 Серпня 2014 21:55
украінці! Не будьте ідіотами.
БЕРКУТ ТА СОВІСТЬ ,, Показати IP 22 Серпня 2014 21:56
коментар було видалено
віктор Показати IP 22 Серпня 2014 22:49
гуньчику героя треба присвоїти за мужність в боротьбі з яйцем...янукович впав а гуньчик ні...герой
До порядок лікар Показати IP 22 Серпня 2014 23:18
Тому полішуку в тюрмі буде непогано. Він змахує на під..а. Стара Вижівка про славилась геями.
123 до До порядок лікар Показати IP 22 Серпня 2014 23:48
Ти все житя живеш у тюрмі ! А ми вільні люди ! Настав час таких як ти серти з лиця нашої землі ! Прихвостень кремлівський!
Гунчику Показати IP 22 Серпня 2014 23:30
треба було відро яєць на голову навернути. нехай п...здує з Волині до свого регіонала-порошенка.
0001 Показати IP 22 Серпня 2014 23:51
схаменіться люде, бо біда вам буде... 9 місяців хороводи водять...пора розродитись і нарешті ставити на рейки
бульба боровець Показати IP 22 Серпня 2014 23:58
Я готовий цьгого пихатого щура як гидоту вивести до Людей!!!! Щоб воно вислухало людей і вояків Хто зі мною??? Збір у вівторок біля ОДА
Володимир Показати IP 23 Серпня 2014 02:17
Пора хоч одного посадити за хуліганство для науки іншим
босяк Показати IP 23 Серпня 2014 03:47
коментар було видалено
аяяй Показати IP 23 Серпня 2014 08:37
служащие в обладминистрации вообще видят и говорят о совершенной неадекватности и хамстве Гунчика!
555 Показати IP 23 Серпня 2014 08:46
Це не керівник це позор Волині. Люди такого хамства не пробачать. Прийшов час змін.
юля Показати IP 23 Серпня 2014 09:27
Треба було Гунчику відразу засвітити цьому правосеку з правої у ліве око, а потім добавити ногою по яйцях, якщо він цього не спромогся зробити відразу - виходить він гівно а не керівник області ...
босяк до юля Показати IP 23 Серпня 2014 12:45
коментар було видалено
а вы говорите Показати IP 23 Серпня 2014 11:54
что бойцов на фронт не хватает.на передовую хулигана и дать ведро яец в руки пусть сепаратистов мочит
ІМХО Показати IP 23 Серпня 2014 13:39
Климчук, вибач нам дурноватим.
Микитка Показати IP 23 Серпня 2014 13:40
Гунчика в АТО-і негайно, а то пику задер і вмить від людей відвернувся, хоча він і ранішн був хамлом, така людина, яка ненавидить людей, не може бути на чолі громади-в шию його!!!
888 Показати IP 23 Серпня 2014 15:26
усі продажні пітухи хто проти громади і народу, разом з гУНЧИКОМ будете щурі горіти в аду. СЛАВА УКРАЇНІ! янек сволота +клімчук хитрий лис. яйце для яника було теж сере.
Жінка Показати IP 23 Серпня 2014 15:59
супер!!! яйценюх таки получил свои яйца ))))))))))
Володимир Показати IP 23 Серпня 2014 21:52
Оці тупуваті хлрпці з палками на чолі з Данильчуком ще прийдуь до Клімчука вибачатися
сірий вовк Показати IP 24 Серпня 2014 08:45
Ну і навіщо показувати своє невігластво і хамство? Щоб люди сміялися, що отаке старовижівське бидло робить "політику" в області? Хто ми після цього? Дикуни з курячими яйцями?