USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Активісти Волині «зганьбили» голову ОДА

22 Серпня 2014 11:18
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зробив спробу втекти від активістів.

Нагадаємо, сьогодні представники громадських організацій прийшли на розмову до голови ОДА, щоб обговорити нагальні питання області. Вони зібралися на 10:45 під стінами облдержадміністрації. Проте керманич Волині проігнорував анонсовану зустріч з активістами.

За станом на 12.07 Володимир Гунчик досі перебуває на засіданні колегії освітян. Активісти не розходяться. Вони чекають на губернатора під залою засідань колегії, жартуючи про Гунчика і попередніх керівників Волині.

Через декілька хвилин молодики спробували усе ж увійти в приміщення, де наразі перебуває губернатор. Їм перешкодила це зробити охорона закладу, попросивши зачекати ще 15 хвилин. Активісти уважно стежать за стрілками годинника. Водночас, вони обговорюють ідею вручити Гунчику звернення від громадських організацій Волині, призначивши зустріч на вівторок, 26 серпня.

За станом на 11.30 до невдоволених активістів вийшла начальник обласного управління освіти Валентина Загрева. Вона запропонувала їм перейти до актової зали і там зачекати на Гунчика. Проте активісти відмовилися, мотивуючи це тим, що не довіряють губернатору, і тому зачекають на нього під дверима залу засідань колегії. Адже вони побоюються імовірних витівок керівника Волині.

На думку активістів, вони не сподівалися на таку дивну поведінку Гунчика. Зі слів керівника Правого сектора Волині Павла Данильчука, ініціювали зустріч з губернатором, адже у активістів виникло чимало запитань до голови через його кадрові призначення, а також недостатнє забезпечення 51-ї ОМБР.

До слова, нещодавно обурення громадські активісти продемонстрували щодо призначення на посаду голови Рожищенської держадміністрації Анатолія Матвійчука.

За станом на 11.20 активісти вирішують, що робити далі.

Зауважимо, що попередньо, вийшовши з приміщення ОДА, Володимир Гунчик сів у авто і здійснив спробу втекти від активістів, які на нього чекали. Його авто намагалося виїхати від ОДА, проте активісти живим щитом перекрили рух.

На це губернатор сказав, що вимушений їхати на відеоселектор з міністром, щоправда, не уточнив прізвище посадовця, з яким мав зустрітися, і нагальну потребу цієї зустрічі.

Гунчик також сказав, що на 18.00 сьогодні у нього призначена зустріч із представниками ВО «Майдан».
Але така відповідь не влаштувала активістів. Вони пішою ходою супроводжували чиновника проспектом Волі, а потім вулицею Степана Бандери і так до приміщення Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Активісти супроводжували губернатора вигуками «Ганьба» і претензіями щодо призначення нових кандидатур на посади голів РДА.

На акції протесту присутні представники Правого сектора і батальйону «Азов», які нещодавно повернулися зі Сходу.

Вхід Інституту активісти спочатку заблокували. Але охорона закладу спробувала пояснити, що цього не варто робити, тобто, не заважати Володимиру Гунчику виконувати його функціональні обов’язки. Своєю чергою, активісти пообіцяли дочекатися голову ОДА з офіційної зустрічі.

Уже через декілька хвилин активісти усе ж безперешкодно увійшли всередину Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, де, як з’ясувалося, відбувається освітянська колегія за участю Міністра освіти Сергія Квіта. Міністр має на меті обговорити з освітянами Волині питання щодо вимушених переселенців, а саме студентів та учнів зі Сходу України і їх можливе навчання в інших регіонах. Крім того, під час колегії обговорять питання щодо п’яти- чи шестиденного навчання у школах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 117
Федя Показати IP 22 Серпня 2014 11:23
Зупиніться, Володимир Петрович, бо прийдеться далеко бігти!
Анонім до Федя Показати IP 22 Серпня 2014 15:32
а нащо владі мислячі і ідейні патріоти, вона надає перевагу слухняним солдатам, які сьогодні калічаться і вмирають, а потім отакі кнури їх просто назвуть героями і дадуть медальку, але солдати хоч і будуть невдоволеними, проте змовчать .Зовсім інша поведінка у патріотів : вони боряться, першими йдуть у бій, але не забувають і про хотрож*пих дирибанщиків у тилу і про те,що кров ллється не просто ради свободи, але й ради змін. Кому потрібна така Україна, якою вона була 23 роки незалежності.
пс Показати IP 22 Серпня 2014 11:23
МОЛОДЦИ СТАВТЕ НА КОЛИНА ГНИДУ И ГНАТИ С...КУ
Майданутим до пс Показати IP 22 Серпня 2014 12:22
коментар було видалено
Правосекам до пс Показати IP 22 Серпня 2014 12:45
коментар було видалено
Майданутим Показати IP 22 Серпня 2014 11:25
коментар було видалено
342 до Майданутим Показати IP 22 Серпня 2014 11:49
сам ти тормоз
Лівий сектор Показати IP 22 Серпня 2014 11:28
Підтримую (як і мешканці Волині) дії активістів. Як це - ігнорувати зустріч та тікати від людей? Ганьба такому губернатору.
жжжжжжжжжжж до Лівий сектор Показати IP 22 Серпня 2014 11:36
Не личить вам, пане губернаторе, ігнорувати людей - тим більше молодь. Це вже не те совкове покоління, яке боїться. Цим вчинком ви ще раз під.....и свою репутацію, яка і так у вас підмочена.
Лівеому сектору до Лівий сектор Показати IP 22 Серпня 2014 12:46
А де та більшість людей - оце знову та зграйка 5-6 людей, яка видає себе за більшість. Більшість людей підтримує нового губернатора. А ледацюги, які нічого робити не хочуть і лише бігають по мітингах. Гунчик - молодець!
Вічний революціонер до Лівеому сектору Показати IP 22 Серпня 2014 13:32
В мене досвід вже двох революцій. І бачу треба починати третю - на локальному рівні. Буде гнати в шию всіх в кого рило в пуху!
Вася до Лівеому сектору Показати IP 22 Серпня 2014 16:06
Ти хто? Родич Гунчика, що таке городиш
невже до Лівеому сектору Показати IP 24 Серпня 2014 10:32
Майдан зі "зграйки" почався!!! Видно, добре тобі пообіцяв, бо за що так хвалиш? завод у "передовиках", ще й область така буде, якшо призначить на посади РДА за тим списком, а ви , хлопці, ідьте в АТО, не заважайте йому готувати область до виборів.... Ото "молодець" , якщо всі такі у списку, як кандидат на голову Луцької РДА!!!!!!!!!!!!! хто ж вам таку кандидатуру підсунув, напевно, щоб вас зганьбити, добрі люди постаралися, Їм це вдалося
Сектор газу до Лівий сектор Показати IP 22 Серпня 2014 14:38
Так, треба нехтувати графіком роботи, колегією з міністром для термінового спілкування зі всіма бажаючими. І нічого, що зустріч для такого спілкування призначена на кілька годин пізніше. Так переможемо.
бачив Показати IP 22 Серпня 2014 11:30
Ходять-водять хороводи, синок Собуцького "активізувався", а коли батько був на посаді то мовчав! Зрозуміло звідки ноги ростуть таких "революціонерів"!:) А що взагалі хотіли, так ніхто і не написав!!!
Вова до бачив Показати IP 22 Серпня 2014 13:28
Хочемо щоб нами керував не прихлєбатель президентів, не важливо яких, а людина яка вболіває за Волинь, яка не ставить на грошові потоки приспішників Януковича, щоб далі красти, а люди яким довіряють волиняни
і я так думаю до бачив Показати IP 22 Серпня 2014 13:32
оце правда. пане Миколо, я з тих, хто вас знає і поважає. але коли ви гордо кажете "мій син микола"..., то я за вашого сина горда не завжди. веде себе по-хамськи. і ходіння в джинсах на наради чи сесії, чи й так вештається коридорами, і часом з дівчиною.... це він що побачення там влаштовує чи в цирк її водить. і дійсно, чому він не ходив за вами з ганьбою. ви нічого не змінили. і навіть деякі скандальні теми по АПК, в яких винні були Карпюк і ко, замовчували. ви Горбенка не звільнили!!!!!! Поясніть синові - чому!!!!
лучанин Показати IP 22 Серпня 2014 11:31
коментар було видалено
олексій златогорськи Показати IP 22 Серпня 2014 11:32
з нього такий губернатор як з мого х... молоток. гнати гниду. не зупиняйтесь хлопці
111 Показати IP 22 Серпня 2014 11:33
ПС повернувся(6 чоловік!!!) і знову хороводи?!
ТЧК Показати IP 22 Серпня 2014 11:34
З такими "революціонерами" ніколу толку і спокою не буде в Україні!!!
Марина Показати IP 22 Серпня 2014 11:35
Ганьба такому губернатору.Народе підтягуйся до нас ,скільки нас будуть рахувати бидлом і рішати свої темні питання
маринад до Марина Показати IP 22 Серпня 2014 12:24
Які питання, приклад? Порошенко призначав то їдьте до Київа!!!
Месник до маринад Показати IP 22 Серпня 2014 13:21
Правильно казати не Київа, а Києва. Хто призначив нас не цікавить. Якщо треба і до Москви дойдемо, але наруги над народом більше терпіти не будемо. Не для цього на сході хлопці гинуть, щою якийсь упирь перед їхніми побратимами на Волині двері закривав. СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
мисливець до Месник Показати IP 22 Серпня 2014 13:40
...хлопці гинуть... а ти що робиш для того щоб не гинули? Хороводи водиш щоб російське ТБ мало можливість вчергове посміятись з України? Мізків взагалі не маєте!!! ПС буде всім диктувати як жити?
бандід до Месник Показати IP 22 Серпня 2014 15:09
А от до Москви не треба. Смерть ворогам.
так до маринад Показати IP 24 Серпня 2014 10:42
не сумнівайтеся, це вже готується. хто не згідний, що гунчик підібрав негідну кандидатуру на голову Луцької РДА, там і всі інші напевно такі, нехай поцікавиться, думкою торчинців
67 Показати IP 22 Серпня 2014 11:36
Представники ВО "Майдан" нехай поцікавляться терміном заборгованості по заробітній платі на "Богдані", та чи буде нести відповідальність за доведення заводу до банкрутства?
лучанин Показати IP 22 Серпня 2014 11:40
міняти всіх керівників структурних підрозділів таких як Самосик, никитюк і всі інші!!!!!
Анонім до лучанин Показати IP 22 Серпня 2014 12:08
Поки будете мiнятьи - країну розвалите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лучанин до лучанин Показати IP 22 Серпня 2014 12:48
Додайте до того списку і Загреву
Анонім до Лучанин Показати IP 22 Серпня 2014 13:15
Ти не Лучанин, тебе Курилюк 3 роки назад з Старої Вижви припер)))))))))))))))))))))
Петро Показати IP 22 Серпня 2014 11:41
готую помідори гнилі на сьогоднішнє дійство на 18:00год.Приєднуйтесь українці, справжні патріоти..Дістало це все,що хоче те і робить Гунчик, наплювати на народ.Пустовіта поверніть назад
Всезнайко до Петро Показати IP 22 Серпня 2014 11:44
Петю, ти в бюті???
Коля Показати IP 22 Серпня 2014 11:41
Біжи, Гунчик, біжи. Один втік, ти наступний!
ла-ла-ла Показати IP 22 Серпня 2014 11:42
ганьба і тд... від кого? проплачених правосеків? політичних невдах з бюту чи свободи? ставлять на посади людей, які не будуть молоти дурниць, а будуть напонювати бюджет не язиком, а коштами
Опозиціонер до ла-ла-ла Показати IP 22 Серпня 2014 12:08
Таке враження що це написав або сам Гунчик або його секретарка. Правильно роблять активісти. Не треба доводити до нового майдану, бо тоді цих можновладців просто будуть вішати за ноги. Хіба дурницею є те, що люди вимагають допомогти 51-й бригаді на передовій. Чи не має права громада сама визначати хто керуватиме РДА, тим більше. що президент декларував підтримку цим ініціативам. Иоже Порошенко просто не в курсі? Я б на місці активістів звернув на це увагу.
позиція до Опозиціонер Показати IP 22 Серпня 2014 12:26
Допомога - це ширма для дебошів Данильчука і його ПС!!! Чого він не пішов добровольцем у 51-у бригаду???!!!
123 до позиція Показати IP 22 Серпня 2014 12:37
А вын зараз де по-вашому?
До позиції до 123 Показати IP 22 Серпня 2014 12:50
А він там де не стріляють і це точно
999 до 123 Показати IP 22 Серпня 2014 13:44
А ти фото подивись!!! А саме зараз на чаті на одному з інтернет-сайтів !:)))
луц до 999 Показати IP 22 Серпня 2014 17:18
Данильчук на задньому плані за Гунчиком вештається! пішов в АТО і сидить там де не воюють, так щоб потім ніхто не міг сказати, що він тут відсиджувався. що проплачені, то проплачені. Не позорте хлопці область, ви розумом до мети доходьте, а не дурью і клоунадою!!!
Здоровий глузд до луц Показати IP 23 Серпня 2014 00:09
Браво!!! Від цих псевдопатріотів вже ТОШНИТЬ усім!!!!!!
ого до ла-ла-ла Показати IP 24 Серпня 2014 10:44
так наповнить, як і на автозаводі!!!!!!!! ха-ха
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 11:44
Так коли ж ви заспокоїтеся, кого ж ви хочете бачити в цьому кріслі, активісти ср... Зрозуміло, кожний з вас бачить себе в цьому кріслі, але ж воно одне!!!!!!!!!!!!!!!!!! Всі ваші дупи там не помістяться.
Здоровий глузд до Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 00:13
Я теж не знаю хто чи що їх втихомирить? Може самим зібратися та до них в гості сходити та подивитись скільки Данильчук на революції заробив та на всю країну показати, як ми за Данильчуком по Луцьку ганяємось?
БЕРКУТ ТА СОВІСТЬ ,, Показати IP 22 Серпня 2014 11:45
ЩО це за шваль - активисти, треба раз и на завжди - так переебать них дубиною вони забудуть дорогу до органів державної влади ...
спостерігач до БЕРКУТ ТА СОВІСТЬ ,, Показати IP 22 Серпня 2014 11:50
Ти диви який герой за клавіатурою перед монітором.... Страшно шо капец як)))
Ваня до БЕРКУТ ТА СОВІСТЬ ,, Показати IP 22 Серпня 2014 11:54
вийди сміливцю до людей покажи своє "рило" і тоді поговоримо і про шваль і про все інше
Бандера-каратель до БЕРКУТ ТА СОВІСТЬ ,, Показати IP 22 Серпня 2014 12:13
Дубина скоро дойде до голови того хто підняв її вперше проти людей на Майдані. Ти шо дебіл? Не розумієш, що люди і є основним джерелом влади в Україні згідно Конституції. Якщо вони проти когось або чогось, то ніхто тут не зарадить. Політики або прислухаються до громади або йдуть нах... Це стосується всіх. А до беркутів ще люди доберуться. Всі будуть відповідат перед законом. Хай тільки війна скінчиться.
222 до Бандера-каратель Показати IP 22 Серпня 2014 12:28
Правильно - люди, а не нероби які хороводи водять по Луцьку!!!
БЕРКУТ ТА СОВІСТЬ ,, до Бандера-каратель Показати IP 22 Серпня 2014 13:24
Як тільки вона закінчиться на лаву підсудних і депортація з України чекає 5 сектор сраній , а потім всіх тих хто силовим шляхом незаконно захопив владу в Україні, а також усіх учасників АТО - яки вбивали мірне населення Добассу та Луганська ...
луц до Бандера-каратель Показати IP 22 Серпня 2014 17:21
коментар було видалено
111 Показати IP 22 Серпня 2014 11:48
ці пройдисвіти що організовують збіговиська самі не працюють і іншим заважають.........і у нас буде як в Росії.....таких бєздєльніків в каталашки і на громадські роботи...........краще йдіть позбирайте десь сміття....то це реальна буде допомога суспульству
темному до 111 Показати IP 22 Серпня 2014 11:53
в АТО розсуждати , покажи на що здатен."Роботяга" тут голосок паршивий подає.
Партизан до 111 Показати IP 22 Серпня 2014 12:19
Я закликаю працівників апарату ОДА, родичів і близьких Гунчика перестати писати охінею в коментах, бо скоро ми прийдемо до ВАС. Україна - не РОсія. Тут ніколи не буде такого як там. Ще трохи, доведуть народ, приїдуть воїни з АТО та проведуть свою люстарцію. Таку як треба, а люди їх підтримають. На громадські роботи тоді підуть лише щаслвчики, яким поталанить живими лишитись. Так що заткніться і внімайте голосу громади, поки не пізно!
Вася до Партизан Показати IP 22 Серпня 2014 12:53
коментар було видалено
Ок Показати IP 22 Серпня 2014 11:49
Бориску на царство !!!
петрович до Ок Показати IP 22 Серпня 2014 12:11
клімчука назад а то толку не буде)))
дідо всевідо до петрович Показати IP 22 Серпня 2014 15:11
Клімчук і призначає на посади своїх людей. Гунчик ще не в курсі.
Лучан Іван Показати IP 22 Серпня 2014 12:09
На сьогодні до Волинської обласної державної адміністрації надійшли пропозиції, щодо кандидатів на посади начальників та директорів департаментів ОДА. Зокрема, пропонують: на керівника апарату– Ющика С.М.; на директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва – Бондарука В.В.; на начальника управління інфраструктури та туризму – Довгополюка В.В.; на начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю – Карпік О.В.; на начальника управління освіти і науки – Хомича О.С.; на начальника відділу забезпечення керівництва – Черниш В.П. Це ж УВЕСЬ АПАРАТ КЛІМЧУКА І РЕГІОНАЛІВ !!!!!!!!!!!! ПОЗОРИЩЕ!!!
Анонім до Лучан Іван Показати IP 22 Серпня 2014 12:42
ЖАХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я до Лучан Іван Показати IP 22 Серпня 2014 12:53
Нарешті є світло в кінці тунелю. Дежа раді цим призначенням особливо що стосується управління освіти
Анонім до Я Показати IP 22 Серпня 2014 13:16
Покажи личеко своє клавiатурний тролю, може тодi хто прислухається до твоєї думки.
Анонім до Я Показати IP 22 Серпня 2014 13:26
Хомич то ти собi свою пропозицiю сам внiс??? Не знаю чим закiнчиться пiкет, але не знаєш ти Гунчика , ой не знаєш...
Вася до Лучан Іван Показати IP 22 Серпня 2014 12:58
Долучайтесь до народу, так далі тривати не може.За що загинули хлопці з Небесної сотні ми повинні бути гідними українцями.Вставай Луцьк - бо потім буде пізно
Овва! до Лучан Іван Показати IP 22 Серпня 2014 13:59
Одні злодюги крмпартійно-ригівські! Ну с.ки, чекайте Майдан-3!
67 Показати IP 22 Серпня 2014 12:21
На заводі хто не прогинався то нагинали , а тут в двері не пускають НЕПОДОБСТВО.
дивна Показати IP 22 Серпня 2014 12:22
А забезпеченням 51-ї ОМБР Гунчик повинен займатись?! Данильчук корчить з себе "героя" - то чому повернувся? Поміняв-би когось з хлопців з з 51-ї ОМБР які там 4-5 місяців воюють!!! Клоуни!!!
ВОЛОДИМИР Показати IP 22 Серпня 2014 12:24
ГУНЧИК - ПРОФЕСІОНАЛ,ОСВІДЧЕНА ЛЮДИНА ,І ЛЮДИ ЙОГО ПІДТРИМУЮТЬ. КРАСУЛЯ НЕ ОДНОГО МІТИНГУ НЕ ПРОПУСКАЄ ТАКИМ ЧИНОМ ПІАРИТЬСЯ.
Опозиція гунчика до ВОЛОДИМИР Показати IP 22 Серпня 2014 13:22
Гунчик, перестань писати сам про себе! Ну смішно ж
Хвілолог до ВОЛОДИМИР Показати IP 22 Серпня 2014 14:03
Така ж освіДчена, як і ти.
не згідний до ВОЛОДИМИР Показати IP 24 Серпня 2014 10:56
безграмотне - отже, - тупе, мовчи, бо не освіДчений, а освічений. видно, які гунчика підтримують.
333 Показати IP 22 Серпня 2014 12:32
не заважайте людинІ працювати вІн з виробничникІв
до 333 до 333 Показати IP 22 Серпня 2014 14:16
Він не виробничник, а КОМСОРГ.
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 12:35
Украина не Европа, а скорей Азия! Варвары! Сами свергают (а не переизбирают), сами на трон залазят, а потом снова скидывают и так без конца и края! Если сами не разберетесь, придут к вам из вне и помогут.
ПС Показати IP 22 Серпня 2014 12:40
з такими ,,активістами,, чи ,,пасівістами,, - ніяких сепаратистів чи колорадів не треба! Сами зроблять з Волині суцільну руїну!!!
Сергій Показати IP 22 Серпня 2014 12:42
Правильно зробили . Красуля не піариться відстоює свою громадянську позицію.
Вернись Клімчук Показати IP 22 Серпня 2014 12:46
Клімчука повернути назад..і все буде в нас в нормі...це єдина людина яка дійсно піклувалась про Волинь...
Орися до Вернись Клімчук Показати IP 22 Серпня 2014 13:01
що ти мелеш, ти з Ліпін втік?Який Клімчук, може ще Януковича по-твоєму благати вернутися*Це точно -ДІАГНОЗ
Клімчука в д.пу до Вернись Клімчук Показати IP 22 Серпня 2014 14:09
Іди на.й зі своїм Клімчуком. Він піклувався тільки про власну кишеню, а дерибанити бюджетні кошти великого розуму не потрібно.
петрович до Вернись Клімчук Показати IP 22 Серпня 2014 14:35
Шановний Борисе Петровичу - ВЕРНІТЬСЯ!
саме так до Вернись Клімчук Показати IP 24 Серпня 2014 10:58
не пропила докінця,бо замість нього керували заступникиі
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 13:03
Слухайте скільки ще буде тривати оце "неподобство у вигляді ПС"??? Павлик активізувався, голубе в АТО і там проводь свої "мітинги"!!! Хлопчина- "гулівер" з Мар'янівки тоже не має чим зайнятись, хай краще врятує малу Батьківщину від епідеміологічної катастрофи, а не за Гунчиком бігає!!! Хлопці перестаньте робити свої "примітивні" мітинги, бо скоро свмі волиняни вас в АТО відправлять!!!
маша Показати IP 22 Серпня 2014 13:04
Скільки можна вже надоїло всі вам не такі чим вам Климчук не догодив одна адикватна людина була хоч собі брав ,але щось робив для Волині скинули бо Гузю треба було всістись в крісло,а Клімчук того брехуна не терпівби .Якщо вже справедливість то справедливість хай люди самі оберуть,а не десять активістів будуть пхати своїх.Я за те що назад Клімчука розумну ,досвідчену людину ,а не ті які керуються емоціями з такими точно нічого не збудуєш бо вони шансу не дадуть, бо все має бути так як вони хочуть а людська думка побарабану.
маші до маша Показати IP 24 Серпня 2014 11:14
Маша, ти до того ж ще й безграмотна, краще мовчи............ бо ще якісь такі тупаї тебе підтримають, привикли повзати і лизати
арппппп Показати IP 22 Серпня 2014 13:06
Гузя геть приєднуйтесь хто за
123 до арппппп Показати IP 22 Серпня 2014 15:15
на всі 100%
Іван Показати IP 22 Серпня 2014 13:12
Чого одні і тіж самі 10-15 придурків сунуть свого носа в усі справи і усі призначення,хто їм давав право казати, що вони представляють громаду Волині, а правосєкам на замітку - вибори президента показали вашу підтримку населенням - біля 1 відсотка. Скоро і до вас черга дійде...
ні до Іван Показати IP 24 Серпня 2014 11:09
то нехай вітя приїде, а ви йому ще кілька унітазиків вилижете, але платинових, а я з данильчуком не будемо цього робити!!!!!!!!!!
cvsiyj Показати IP 22 Серпня 2014 13:28
гунчик хоче керувати областю, як заводом...??? Вже не вийде. А те, що не вміє спілкуватися з людьми і нейтралізовувати подібні речі стало зрозуміло...Посада голови ОДА - це не просто призначення Президентом, а, фактично, політичне призначення Президента керівника регіона, який повинен уміти працювати з УСІМА політичними партями і громадськими організаціями, навіть, такими, неприємними для гунчика, як ці представники...у який спосіб йому вирішувати,але те, що він демострує викликає сміх)))
поліщук до cvsiyj Показати IP 22 Серпня 2014 15:19
Тут і заступниця з гуманітарних питань не допрацьовує. Хороша людина, але не на цьому місці. З тими горлапанами вона ради не дасть, щоб налагодити діалог. доведеться за все розплачуватись бідному директору збанкрутілого заводу. А в нього, на відміну від Борі-царка, жодних акторських даних. Співчуваю.
Правильно! Показати IP 22 Серпня 2014 13:39
Правильно-правильно. Хай побачать гунчики та інші порошенківці кого викормили пів року назад. Це ж вони фінансували і розмухували майдани. А зараз гроші кінчились, а їсти "свідомим" хочеться і далі. Так що тримайтесь скоро з'їдять і вас. А міліція не заступиться - вона ж "з народом". Так вам і треба.
123 до Правильно! Показати IP 22 Серпня 2014 13:55
молодець в точку
нострадамус Показати IP 22 Серпня 2014 13:42
Ця країна не має майбутнього, бо не має народу єдиного. Перейшли через землі ці гунни і авари, скіфи і сармати, половці і печеніги і інші народи малі і великі. І залишили вони сімя своє у жінках землі цієї. І почали народжуватись люди без душі, без тепла і родини. І чим раз більше їх ставало, і чим раз більше вироджувались вони. І зник народ землі цієї. Залишилися просто нащадки цих варварів.
Бум Показати IP 22 Серпня 2014 13:43
Гунчику - респект! Мужк! Нефіг з тими баранами теревенити, на нари їх!
Микола Показати IP 22 Серпня 2014 13:43
а ви замітили, шановні ,як волиняни ненавидять свого губернатора?Коментарі цьому підтвердження.Врахуйте, що він ще недовго керує областю, а що ж буде далі аж страшно?Треба Гунчику робити висновки і переглянути підхід до роботи, бо скінчить не просто погано, а дуже погано.
Андрій до Микола Показати IP 22 Серпня 2014 14:00
Такими методами керівництва Гунчик принижує авторитет Президента і провокує наступний Майдан.А чекає його на цьому поприщі незавидна доля Башкаленка.Сумно...
Михайло до Микола Показати IP 22 Серпня 2014 14:44
Це ті кільканадцять чоловік повноправні представники всіх волинян?
ФигВам Показати IP 22 Серпня 2014 13:51
Пока вот так вот всякие самоназначенные нигде не работающие "революционеры" в вышиванках или камуфляже будут шататься по администрациям, изображая кипучую деятельность, - не будет в стране ни порядка, ни самой страны. Эти "активисты" вообще работают хоть где-нибудь?
777 до ФигВам Показати IP 22 Серпня 2014 14:29
Це точно. Півроку бігати без толку по адмінбудівлях і горланит. На які, вибачте, шиши вони існують. Часом не на пожертви людей. І квартири і машини купляють.
луц до 777 Показати IP 22 Серпня 2014 17:26
Так, а давайте ми задамо до них питання: за що вони живуть???
петя Показати IP 22 Серпня 2014 14:30
коментар було видалено
пецьо до петя Показати IP 22 Серпня 2014 14:51
самокритично
лучанка Показати IP 22 Серпня 2014 14:57
Ця купка дебілів на чолі із собуцьким, який все це організовує - це ще не весь народ Волині і за всіх розсписуватись не треба. А Гунчик правильно робить, що цього заступничка гоне, бо в роботі він нуль. А Данильчуку все ж таки свій героїзм треба показувати на сході, Ви дуже гарний чоловік не портіть свій імідж безглуздими і необгрунтованими діями. Вас оточують не зовсім правильні люди, які своїми бандитськими поступками діють тільки проти вас і України.
дійсно Показати IP 22 Серпня 2014 15:01
Поміняли Бориса на Гунчика! Яка різниця? Гнати! Те саме кодло. Не вірте брехні!! Де люстрація?
задовбав ПС Показати IP 22 Серпня 2014 15:27
а првий сектор святі??? в межигір'ї непогано влаштувались..понаставляли охорону....гроші гребуть..якщо заплатила за вхід не територію 20 грн..то чого за вхід в музей авто 30 грн, до речі половини авто нема.........так хотіла той позашляховик хамер побачити..але ж він в Яроша...ну дайте-но мобільний того придурка..спитати треба..багато що
хм.. Показати IP 22 Серпня 2014 15:30
а що члени правого сектору безробітні?? як не глянь - вічно мітингують в робочий час....а зо що по саунах ресторанах сидять?? то все одне кодло - і той гунчик і той ПС.герої хрєнові..
володимир Показати IP 22 Серпня 2014 15:46
Гунчик іди! Нас не обманиш. де люстрація? Ти стара комсомольська кадра.
Спеціаліст Показати IP 22 Серпня 2014 15:51
Шановні, але що це за вимоги - звільняти чи не звільняти нині діючих голів РДА. Якщо за 3(+-) місяці вони не спромоглися ознайомитися з головним у своїй діяльності законом "Про місцеві державні адміністрації".Дивись ст.8 -Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на строк повноважень Президента України,а майже всіх їх призначив і.о. Турчинов, і вони добре знали,що в травні вибори. Прийшов новий президент, і виконується ст.8 цього закону. Так було завжди. А виходить,що вони(голови РДА,можливо, не всі?) самі підбурюють людей(звичайно,обов'язково зацікавлених) порушувати закон. То які тут питання до губернатора? І дивись ст.9 цього закону - Повноваження голів місцевих державних адміністрацій припиняються Президентом України у разі: 1) порушення ними законів України.
Ковельчанин Показати IP 22 Серпня 2014 16:10
Гунчик - красава. Все робить для того, щоб Петро Олексійович повернув його назад на автозавод на зарплату 50 000 грн., ніби не справився. Не даремно ж він довго впирався від призначення на посаду голови ОДА. Або - диб*л. Він ще не зрозумів, що має справу не з начальниками цехів, а з людьми з вищою освітою, які спроможні свої дії планувати на декілька кроків у перед, і передбачити кроки Гунчика, теж на перед. Вся поведінка Гунчика зводиться до "Стоять - бояться". Ще Гунчик не відчув що таке депутати облради, де майже кожен веде свою гру. Не врахував, що Вітер і Гузь теж не хочуть втрачати контроль і вплив на ситуацію. Йому прийдеться домовлятись, але це Гунчик поки що не робуміє. Пробує ламати через коліно, або правильно соботує роботу. Забуває, що люди які не справляються з відведеною ділянкою роботи президентові не потрібні. Нас чекає багато цікавого.
Анонім до Ковельчанин Показати IP 22 Серпня 2014 17:20
Прямо як в воду диветесь. Гунчику доведеться рахуватись там з багатьма. Тут тупих нема - кожен сам за себе в ОДА. Собi на умi починаючи з депутата, закiнчуючи секретаркою.
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 17:26
краще б той пан з яйцем Хомча в Старiй Вижвi перестрiв, щоб в освiту не потикався. А З Гунчиком думаю активiсти знайдуть спiльну мову. є ще 90 днiв у нього щоб притертися з громадою, тодi i можна буде робити якiсь висновки.
Володимир Показати IP 22 Серпня 2014 18:19
Волинським "активістам" видно мало втрати через їх революційність втрати Криму. Блокуванням влади вони доб’ються втрати для українців усієї держави.
Микола Показати IP 22 Серпня 2014 20:42
ВРАЗИЛО ТЕ ШО ВІН НАВІТЬ З БІЙЦЯМИ ЯКІ ПРИЙШЛИ НА ДЕКІЛЬКА ДНІВ З ЗОНИ АТО ПОБАЧТИТИСЬ НЕ ЗАХОТІВ. ХОЧА ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД ЛЮДИНИ ЯКА ЗАЯВИЛА ЩО ЙОГО НЕ ЦІКАВИТЬ 51 БРИГАДА ШТОВХАЮЧИ МАТІР ОДНОГО З БІЙЦІВ ЯКИЙ ВОЮЄ НА СХОДІ. СТИД ТА СРАМ А НЕ ГОЛОВА ОДА. ГУНЧИК.....ЛА ЛА ЛА ЛА
Юра Показати IP 22 Серпня 2014 21:36
Через правий сектор втратили Крим і втратимо Україну, є закон є вибори і нічого воювати !!!
Лучанин Показати IP 22 Серпня 2014 22:10
Приїхав Данильчук з моря дальше воду каламутити?Де взялася ця кучка дармоїдів,назвалися громадськими активістами,правим сектором.Може пора Данила з Гузіком по настоящому до війська призвати?А як вони були на Сході,на передовій нехай розкажуть громаді "вояки".