USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Через зливу розмило узбіччя траси Устилуг-Луцьк-Рівне

29 Серпня 2021 17:09
Внаслідок інтенсивної зливи на 146-му кілометрі автодороги Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне в районі села Бронники Рівненського району утворились розмиви узбіччя та земляного полотна.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Рівненській області у Фейсбуці.

Промоїни виявили патрульні, про що повідомили диспетчера Служби автодоріг в області.

На місце одразу скерували бригади людей та техніку підрядників, відповідальних за експлуатаційне утримання державних доріг в межах області.

До прибуття ремонтників та на час виконання першочергових аварійних робіт патрульні забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Петро Показати IP 29 Серпня 2021 17:26
Велике крадівництво в "дії"... Тільки відзвітували про завершення робіт
Вася до Петро Показати IP 30 Серпня 2021 01:09
Відзвітувала тільки твоя фантазія... Зайди на сайт Укравтодору і подивись на карті, чи взагалі в районі того села дорогу ремонтували.
Дмитро Показати IP 29 Серпня 2021 20:22
Будувати портібно з розумом. про водовідведення ніхто не думає... Горе проектанти, горе будівельники.
Луч Показати IP 29 Серпня 2021 21:03
А вам лише гадити, самі що добро для людей зробили?
То шо Показати IP 29 Серпня 2021 22:30
То шо, весною всі дороги з того крадівництва, змиє на*ер?
Бандера Показати IP 29 Серпня 2021 22:45
Я зробив більше для людей як ви з своїми дорогами, повірте.
дональд трамп Показати IP 30 Серпня 2021 13:35
віримо і боїмося до уср.чки