Через жарину з печі ледь не згоріла хата і мешканці
Учора пожежні врятували двох літніх мешканців бараку, повідомили у ГУ МНС у Волинській області.
Близько 22.30 18 лютого Марта Прощарук, яка мешкає у будинку барачного типу у місті Володимирі-Волинському, якраз збиралася спати, коли відчула нестерпний запах диму.
Жінка вийшла на вулицю і одразу ж крізь прочинені двері сусідської квартири побачила щільні клуби диму і язики полум’я. А ще – 65-річного господаря, який тупцяв навколо полум’я біля печі і намагався його загасити. Не вагаючись, жінка зателефонувала на «101» і повідомила про пожежу рятувальників.
За кілька хвилин на місце події прибули працівники чергової варти СДПЧ-7 міста Володимира-Волинського. Одягнувши апарати для захисту органів дихання, бійці МНС на чолі з начальником варти Володимиром Карпюком увійшли до задимленої квартири і евакуювали звідти господаря. Той, не втрачаючи надію самотужки приборкати полум’я, так і залишався практично в епіцентрі пожежі. Ще кілька хвилин у наповненій димом хаті могли б стати для чолов’яги фатальними.
Окрім того, із сусідньої задимленої квартири рятувальники евакуювали ще одну мешканку бараку – 76-річну пенсіонерку.
Як з’ясувалося, лихо трапилося внаслідок банальної недбалості: господар не зачинив дверцята у палаючій пічці. Жарина, що випала звідти, ледь не забрала два людських життя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Президент Угорщини припинив свої повноваження
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
Твердив про упередженість поліцейських: на Волині в лікаря забрали водійське посвідчення 
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У полі під Лондоном знайшли рідкісний римський скарб
Сьогодні 00:12
Сьогодні 00:12
Був у СЗЧ і їхав із дівчатами: на Волині водій не пройшов огляд на сп'яніння
18 Липня 2026 23:31
18 Липня 2026 23:31

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.