USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині убивцю батьків засудили довічно

2 Листопада 2015 17:19
Прокурори відстояли в апеляційному суді міру покарання 34-річному мешканцю села Липини Луцького району, який з особливою жорстокістю убив своїх батьків.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

27 вересня минулого року, перебуваючи у їхньому будинку, він завдав 17 ударів ножем матері, а за деякий час, аби приховати злочин, - 7 ударами сокирою по голові зарубав батька, який повернувся додому.

Тіла рідних людей зловмисник вивіз та закопав у полі неподалік гіпермаркету "Епіцетр".

Вина його була повністю доведена зібраними під час досудового розслідування доказами.

Експерти визнали чоловіка повністю осудним.

Постраждалі - брати убивці - наполягали на якнайсуворішому покаранні для нього.

Відтак 20 травня 2015 року, Луцький міськрайонний суд призначив йому покарання у виді довічного ув’язнення. Окрім того, він мусить сплатити двом постраждалим від злочину братам по 500 тисяч гривень моральної шкоди.

Не погодившись із вироком суду, засуджений оскаржив його в апеляційному порядку. Проте сьогодні, за принципової позиції прокуратури області, апеляційний суд Волинської області залишив вирок Луцького міськрайонного суду в силі. Відтак злочинець таки сидітиме за ґратами довічно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Просто лучанин Показати IP 2 Листопада 2015 17:41
Ще й б яйц* розтовкти молотком. Щоб відчув біль фізичний,бо морального явно немає нічого в людини
справедливиЙ Показати IP 2 Листопада 2015 18:24
Тут треба дивитись які це ще батьки були бо є такі що одну дитину годують медом а іншу дьогтем а судді у нас відомо які вони в неблагополучних сімях не виростали як і медіатори також
123 до справедливиЙ Показати IP 2 Листопада 2015 22:29
які б не були батьки......вбивство є вбивство, та ще й таке жорстоке, і закопав як собак!!!!....
Анонім до справедливиЙ Показати IP 3 Листопада 2015 09:41
Там благополучна сім'я. Двоє його братів виросли нормальними людьми. І батьки хороші люди.
Анонім до Анонім Показати IP 5 Листопада 2015 19:04
А ти видно один з тих двох
Анонім до Анонім Показати IP 5 Листопада 2015 20:06
Ти один з тих двох??
Я Показати IP 2 Листопада 2015 18:59
Як то розуміти - принципова позиція прокурорів, коли Луцький суд дав довічне, а апеляцйний його залишив у силі. Вже не треба з прокурорів робити таких принципових.
Каям Показати IP 2 Листопада 2015 19:29
Батьки дали йому найдорожче і найцінніше-це життя, а хотів матеріальних благ.За вбивство батьків можна і ,,вишку,,Вже від його не буде людини.
Анонім до Каям Показати IP 2 Листопада 2015 20:30
житя ти отримаєш