USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Нападники, які зазіхали на сумку Лапіна, кажуть, що не мали при собі зброї. ВІДЕО

11 Серпня 2016 19:18
Чоловіки, які викрали барсетку у нардепа Ігоря Лапіна у Луцьку, переконують, що зброї у них не було і вони не нападали на чоловіка, а лише викрали його сумку.

Натомість, той почав стріляти в них з бойового пістолета. До слова, сам нардеп на слухання справи не з’явився, не повідомивши суду причин відсутності.

Зауважимо, у розпорядженні Інформаційного агентства Волинські Новини з'явилося попереднє відео допиту підозрюваних у нападі на Лапіна.

Увага! На відео присутня ненорматична лексика:


Під час суду адвокат Олександр Повх сказав, що стаття, яку інкримінують його підзахисному, не відповідає дійсності. Мовляв, сумку в Лапіна викрали без будь-яких насильницьких дій. Натомість, чоловіків хочуть судити за грабіж, за що передбачене більше покарання. Адвокат пояснив, що його підзахисний – грузин, який має посвідку на проживання в місті Одеса, до Луцька приїхав у гості.


ЧИТАТИ ЩЕ: НАРДЕП ІГОР ЛАПІН ЗЧИНИВ СТРІЛЯНИНУ: ЩО ГОВОРЯТЬ САМІ НАПАДНИКИ?

«Будь якого насильства не було, це елементарна крадіжка», – переконує адвокат та стверджує, що його підзахисний визнає, що скоїв крадіжку. Також зазначає, що нападаючі не знали, що потерпілий – депутат.

Також адвокати обвинувачених переконують, що надали суду відеозапис, на якому чітко видно момент крадіжки, а також те, що чоловіки не загрожували життю та здоров’ю депутата. Той, натомість, почав стріляти в них, як тільки вони відбігли від автівки марки BMW нардепа.

Прокурор Володимир Бущак зазначив, що обвинувачених раніше судили за крадіжки, а одного з них – за побиття.
В залі суду обвинувачені Дато Арахамія та Емір Харчілава категорично заявили журналістам, що зброї в них не було і по депутату Лапіну вони не стріляли.

Проте, розгляд справи так і не відбувся, оскільки до зали суду не з’явився потерпілий Ігор Лапін, не попередивши суд про причини. Також не з’явився і перекладач, адже обвинувачені погано розуміють українську мову.
Нагадаємо, 9 червня в Луцьку народний депутат Ігор Лапін відкрив стрілянину по грабіжниках, які намагались вкрасти у нього сумку. Згодом застосування зброї він пояснив тим, що буцімто оборонявся. Натомість зловмисники стверджували, що взагалі не мали при собі зброї, а сам Лапін на прес-конференції зізнався, що випустив у крадіїв усю обійму набоїв і про це не шкодує. В прокуратурі запевняють: досі проводять перевірку щодо цього інциденту. Натомість, згодом з’явилась інформація про те, що за стрілянину посеред вулиці Лапін може відбутися лише штрафом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Читач Показати IP 11 Серпня 2016 19:34
А чому немає прізвища чи псевдоніма автора, який викривив заголовок з метою зганьбити чи принизити Лапіна. Адже сумку вкрали. А от у Ігоря Палиці, бо в нього 6 тілоохоронців.
Ще один читач!! до Читач Показати IP 11 Серпня 2016 20:53
Краще б ти написав, що ти не "читач", а слуга - самооборони, чи собачка Лапіна. І тільки Ви можете чуть що згадувати за Палицю!! Тоже мені найшлись віруючі! В статті сказано, що Лапін не прийшов на суд, і пуляв, бо ковбоєм себе порахував!
Я до Ще один читач!! Показати IP 12 Серпня 2016 07:28
А ти чий собачка??!!
Ще один читач!! до Я Показати IP 12 Серпня 2016 09:26
Благо, мені не стидно сказати, що я не чий собачка)) я висловлюю свою думку наблюдаючи за вами!!!
Олександрович до Читач Показати IP 11 Серпня 2016 20:56
Лапін в цій ситуації сам себе обідив і наробив кіпішу більш чим потрібно, тоже мені принц!
Анонім до Читач Показати IP 12 Серпня 2016 07:16
Сумка в якій були гроші за бурштин, намагались викрасти.
Лучанин до Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 09:27
Хоть хтось розуміє в чому вся справа)
до читача до Читач Показати IP 12 Серпня 2016 10:00
Ти с**а знай, ще випливуть зловживання із бурштином лапіна- де цей пройдисвіт взявся на людьські голови?
Люмпен Показати IP 11 Серпня 2016 20:06
Менти сьогодні злили відео, завтра зільють країну
Адвокат не Лапін Показати IP 11 Серпня 2016 20:15
Приходьте на суд . Там все зрозуміло Лапін стріляв по машині яка тікала??????? Після цього поїхав до Шпиги розробляти версії позор поліції яка лягла під брехунів......
віто до Адвокат не Лапін Показати IP 12 Серпня 2016 16:07
Шпига зробить все, що скаже Лапін, адже саме той "порішав" йому генеральські лампаси.
петрович Показати IP 11 Серпня 2016 20:34
мені от цікаво,а поліція всі відео допитів надає інформаційним агентствам? чи у них є особлививй підхід?
Лучанин Показати IP 11 Серпня 2016 20:40
Злодії в ролі жертв - так котрі журналісти їздили в рашку на курси кісельовщини?
Петровичу Показати IP 11 Серпня 2016 20:48
Прийдіть на суд послухайте затриманих. Побачте вирок суду. Лапін ти боягуз який стріляє в спину.....
Я до Петровичу Показати IP 12 Серпня 2016 07:27
Цікаво якщо ті хороші грузини будуть грабувати твою дружину або твоїх дітей, що ти будеш робити? Ти не будеш стріляти, ти будеш тільки скиглити!
Ще один читач!! до Я Показати IP 12 Серпня 2016 09:31
Хватить Лапіна вигороджувати! ці грузини б точно не грабували дружину або дітей, не мели дурного!! скажи правду, що грабували Лапіна бо в той день він мав завезти касу за бурштин!
Я до Ще один читач!! Показати IP 12 Серпня 2016 18:37
Лапін може ще той гон,,,н , але я свою сімю буду захищати, будь-якими засобами!
Ще один читач!! до Я Показати IP 13 Серпня 2016 10:08
Це взаємно! так само як і я!
Адвокат Показати IP 11 Серпня 2016 20:50
А відразу говорили що це розбій??????хто розуміє
Юрій Показати IP 11 Серпня 2016 21:22
Нехай крадуть і далі???
сс до Юрій Показати IP 11 Серпня 2016 22:22
Крадуни в крадуна вкрали))) Включіть ж свій мозок, чого Лапін "жертва", бо не сумку з посвідченням крали більш всього!!
Серг Показати IP 11 Серпня 2016 22:08
Заїзжих злодюжок з Кавказу на па**шу років на п'ять
мешканка Арцеулова Показати IP 11 Серпня 2016 22:52
Ті хто вкрали сумку не стріляли в час пік серед житлових будинків, а робив це представник народу на бігбордах якого виставляли як захисника, уявіть як почували себе близькі тих людей, що проходили повз нього і всі в квартирах чули постріли, виселіть того захисника десь за межі міста і хай там стріляє по воронах, хоча ворон теж шкода, а Лапіна нє.
Серг до мешканка Арцеулова Показати IP 11 Серпня 2016 22:57
Як в анекдоті: - Что там за шум на улице, Бэрримор? - Это гей-парад, сэр. - И чего же они требуют, Бэрримор? - Однополой любви, сэр. - Им разве кто-то запрещает? - Нет, сэр. - Так почему же всё-таки они шумят? - Пи**расы, сэр.
мешканка Арцеулова Показати IP 11 Серпня 2016 23:27
Наш шановний депутат має купу квартир, нехай купить ще пососідству з вами і шмаляє вам під вуха, подивимось як вам і вашій сім"ї сподобається, а ми будемо дивитися в новинах що це шум на вулиці ...
Вас Показати IP 11 Серпня 2016 23:37
Граб награблене
КПП Показати IP 12 Серпня 2016 00:21
вор должен сидеть
жв Показати IP 12 Серпня 2016 00:35
українці, що ви захищаєте цих тупих хачів, які свідомо йшли на злочин?
Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 00:58
В цій ситуації люди як не дивно звучить, але на стороні злодіїв. Бо Лапін перейшов всі межі дозволеного, що свідчить не про великий розум.
громада Показати IP 12 Серпня 2016 06:53
А адвокат, бля... Колишній мент Підбирає собі клієнтуру, що й страшно глянути. Поважаючий себе адвокат і слухати не хотів би про цих грабіжників.
123 до громада Показати IP 12 Серпня 2016 11:44
Скоріше всього адвокатів обвинуваченим призначено центром безоплатної вторинної правової допомоги, так , що "громада" не п..ди, як не знаєш
мама Показати IP 12 Серпня 2016 07:21
Як по -моєму, то потрібно судити обидві сторонти, одного за носіння зброї і стрілянину серед білого дня. А ГРУЗИНІВ-РОЗВОДИЛІВ ЗА МОШЕННІЧЕСТВО.
Че до мама Показати IP 12 Серпня 2016 09:51
Ви б надали нам можливість проникнутися та назвало б конкретні склади злочинів
до мами до мама Показати IP 12 Серпня 2016 10:08
В даному випадку жертву з барсеткою мабудь вибрали не випадково, тому, що лапін носить фінанси не тільки бурштина, але за посади, бурштин подарки від інших людей і тому не дивно мабудь що люди на боці злодіїв.
Саня Показати IP 12 Серпня 2016 16:43
Судиити і Лапіна і х**иків.
Льоха Показати IP 12 Серпня 2016 16:53
Якого в них ще адвокати? Приїхали нас обкрадати нехах 3,14здують в свою Грузію!
Люмпен до Льоха Показати IP 13 Серпня 2016 13:45
Кожна особа має право на захист,ми ж не в Північній Кореї чи племені Набубу живемо.