USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чому голови РДА на Волині тримаються за посади

26 Серпня 2014 15:10
Голова облдержадміністрації вважає, що президент має право вибудовувати свою владну вертикаль, а чиновники повинні скласти повноваження, а не чіплятися за владні крісла.

Про це він розповів під час брифінгу 26 серпня.

Володимир Гунчик зазначив, що виникла проблема, на яку він не очікував – оскільки до влади прийшов новий президент, він, мовляв, має право формувати свою вертикаль та команду. Це, зі слів голови ОДА, світова практика.

Натомість, в області пішла зворотна хвиля – замість того, щоб скласти повноваження та чекати на призначення нових керівників чи перепризначення, чиновники починають доводити, що вони відповідають посадам.

Володимир Гунчик зазначив, що, як голова ОДА, вноситиме кандидатури на посади голів РДА на громадське обговорення для того, щоб унеможливити спекуляції. У процесі обговорення підтверджуватимуть чи спростовуватимуть позитивні чи негативні сторони кандидатів, на основі чого прийматимуться рішення.

Наразі, з його слів, навпаки – представники громадських організацій намагаються внести йому кандидатури для того, щоб він їх обговорював, що забирає час.

«Багато людей з незрозумілих причин тримаються за крісла чиновників. Зарплата в чиновника невелика, робота ненормована, напевно, є якісь інші причини – можливо, це пов’язано з виборами, політичною ситуацією», - вважає голова облдержадміністрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
888 Показати IP 26 Серпня 2014 15:21
Любомльський голова так чіпляється за крісло, що аж смішно !!!!!!!
123 до 888 Показати IP 26 Серпня 2014 18:24
Ви просто "НАШОГО" Рожищенського ..... не знаєте...
Діагноз Показати IP 26 Серпня 2014 15:32
Тому, що вони дорвалися до крісел, а робити більше нічого не вміють.
Ось вам Показати IP 26 Серпня 2014 15:33
Вміють тільки красти.
Василь Показати IP 26 Серпня 2014 15:38
ОГО, сам прийшов в область по квоті ПАРТІЙНІЙ , і зарплата в пана зараз менша набагато ніж на заводі "Богдан", і роботи там менше було,то хто вчепився за крісло , в першу чергу?НЕ СМІШІТЬ ЛЮДЕЙ СВОЇМИ ГАНЕБГИМИ ВИСЛОВЛЮВАННЯМИ, всі все знають і бачать як ви підтягуєте команду регіоналів у владні крісла,ганьба вам
активіст до Василь Показати IP 26 Серпня 2014 18:21
Ну ти і тупий олень. Його навіть не питали....
знаю Показати IP 26 Серпня 2014 15:54
Голови РДА як і голови рад - бездельнікі і їх потрібно розігнати до лапи.
Лось до знаю Показати IP 26 Серпня 2014 22:37
А хто буде керувати? Чи анархію в маси?
віктор Показати IP 26 Серпня 2014 16:02
кому крісло.. кому яйця
888 Показати IP 26 Серпня 2014 16:35
Голови господарською діяльністю не займаються, а тільки своїми політичними партіями!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
чесно Показати IP 26 Серпня 2014 16:43
пiдтримую пана василя на 100 вiдсоткiв прийти на зарплату в десять раз меньшу може тiлькi справжнiй комсомоло комунiстичний вожак це треба мати стiлькi цинiзму наглостi щоб iнших звинувачувати це жах нiхто гунчика не вибирав i нiколи не вибере люстрацiя всiх комсомольцiв комуняк а то виходить парадокс скоро суд заборонить комуняк а у нас на волинi при владi однi комсомольцi альтруiсти та карабаси барабаси
справедливо Показати IP 26 Серпня 2014 17:19
пане гунчик якщо чогось не розумiєте то краще не висовуйтесь це ж вам не завод що всi мовчать не робiть силку на захiднi демократii там перемагають на чесних виборах i тодi формують бiльшiсть на основi перемоги ви з якоi партii взагалi вона у вас по рахунку яка четверта пята якщо голiв рай рад ви формуєте з солянки все зрозумiло будь ласка не посилайтесь на цивилiзованi держави не пересмикуйте i не перекручуйте хоча як для комсомольця я багато вимагаю
активіст до справедливо Показати IP 26 Серпня 2014 18:26
не тупи... губернатора не вибирають, а призначає президент, якого вибрав народ. тобто ви вибрали президента, а він вже без твого "справедливого" дозволу вирішить, кого призначати.
СПРАВЕДЛИВО ДО АКТИВ до активіст Показати IP 26 Серпня 2014 20:12
ЧИТАЙ УВАЖНО ЩО ДЕКЛАРУЄ ГУНЧИК ТИ ВИГРАЙ ВИБОРИ БIЛЬШIСТЮ I З НЕI ФОРМУЙ ВЕРТИКАЛЬ ВЛАДИ А ТО НЕ ПАРТII НЕ ПЕРЕМОГИ ВСЕ ПО КОМСОМОЛЬСКI
можливо (репост) Показати IP 26 Серпня 2014 17:46
Можливо, люди забашляли немалі бабки, думали, можливо, відіб'ють (відБЮТ)... А тут прийшов Гунчик і гонить від корит, натомість ставить інших. Можливо, теж незабездурно. І ще прикалується, що не розуміє, чого люди тримаються за посади. Можливо, просто не доганяє)))
Дулюк Показати IP 27 Серпня 2014 12:16
Моя мама і дружина кажуть, що я самий красівий голова РДА Рожищенського району, самий умний і самий незамєнімий.