USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Чому Гузь прийшов на сесію Луцькради?

27 Березня 2014 12:44
На сесію Луцької міськради приходив заступник голови Волинської обласної ради. Мета візиту - начебто, покращення співпраці між цими двома органами місцевого самоврядування.

Так, новий склад міськвиконкому затвердили учора, 26 березня, під час 57 чергової сесії міської ради.

Це питання депутати жваво обговорювали в сесійній залі і цікавилися, чим займатимуться нові члени міськвиконкому. З-поміж присутніх був і заступник голови обласної ради Ігор Гузь, який сидів у президії, поруч з міським головою Миколою Романюком.


Сам же очільник міста зауважив, що це може стати початком співпраці міськради та облради.

Втім до завершення сесії заступник голови облради не досидів. З сесійної зали він пішов після розгляду питання про склад виконкому.

На своїй сторінці у Фейсбук він одразу ж заявив, що найгарячішими питаннями будуть обрання секретаря і переформатування виконкому.

«Присутній на сесії Луцької міської ради. Вважаю таку практику правильною, адже є необхідність встановлення тіснішої взаємодії між органами місцевого самоврядування краю.На сесії зокрема мають розглянути і «гарячі» питання: обрання секретаря міськради та переформатування виконавчого комітету ради», - написав він.


Нагадаємо, до складу міськвиконкому громадські організації делегували своїх представників. З-поміж них - представники Волинської самооборони, Автомайдану та інші.



А згодом Ігор Гузь у коментарях з приводу цієї новини пояснював, що один з нових членів міськвиконкому, представник Волинської самооборони Богдан Климчук – не родич екс-голови ОДА Бориса Клімчука.



На цьому «встановлення тіснішої взаємодії між органами місцевого самоврядування краю» завершилося. Ігор Гузь пішов з сесійної зали міської ради. Коли перший заступник міського глови Святослав Кравчук зачитував звіт про роботу, заступника голови облради вже не було в кріслі.


Луцька міська рада продовжить роботу 31 березня. До відповіді на запитання, чи така «правильна практика» збережеться надалі, залишилося недовго.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
міша Показати IP 27 Березня 2014 12:46
корчить з себе великого начальника.
До Міша до міша Показати IP 27 Березня 2014 13:01
Ігор в настільки "легкий" час для області, як зам голови облради прийшов усім показати, що має планшетку, трошка посидів в ній погрався і далі з цими ж прогресивними ідеями зник у невідомому напрямку піднімати область. Я думаю області скоро ....ц
))) до До Міша Показати IP 27 Березня 2014 15:55
...ц, схоже, скоро всій країні.
коля до міша Показати IP 27 Березня 2014 14:47
а сам то полупокєр гузьок
хм Показати IP 27 Березня 2014 12:48
дірвалось до коритця чмо пархате
777 Показати IP 27 Березня 2014 12:55
Поклацав планшет п***дла і с...ався.
а хулі до 777 Показати IP 27 Березня 2014 12:57
таточко його-комуняка старовижівський теж так колись працював,дармоїд. яблучко від яблуні...
Ну ну Показати IP 27 Березня 2014 13:18
А чого на фото гість у президії ? Теж член виконкому ?
гузю Показати IP 27 Березня 2014 13:51
Долбодятел
мв Показати IP 27 Березня 2014 13:52
і де це тількт чмошне не гуляє....відпочив тиждень.. можна й далі працювати... Гузю в тебе трудова книжка хоч є???
О+О Показати IP 27 Березня 2014 14:16
Ще такого цирку не бачила. Це типу спустився "зверху", щоб побачити як тут "працюють"...
ЗМІ Показати IP 27 Березня 2014 15:10
Був присутній в якості весільного генерала. На якийсь час розлучився з мегафоном. Закинув його на горище. Він йому більше не знадобиться, бо люди більше не повірять.
не на тому місці Показати IP 27 Березня 2014 15:10
Хай в армію іде, косар-"патріот".
статистика Показати IP 27 Березня 2014 16:04
Дуже показовий момент - в коментах до 16.03 немає жодного комента зі знаком МІНУС!!! Ігарьоша - зверни увагу який в тебе рейтинг!!!:)))
Ангела Показати IP 27 Березня 2014 16:14
та вигоніть в шиї того використаного... то же мені керівник, його рівень-нижче плінтуса. таке зло бере за таке г.амно., люди давайте, того вискочку ігнорувати кругом, а то ще скаже що на нього готують замах і йому погрожують. ч.мошнику треба ж піар, а результатів роботи нуль, та і якої роботи. одне слово - сволота
Ангела до Ангела Показати IP 27 Березня 2014 16:17
О забула дописати, а мордяка вгодована, точніше ..бало - таке серйозне
підгузку до Ангела Показати IP 27 Березня 2014 18:25
бало как у ганибала халеное и откормленное
Василий Показати IP 27 Березня 2014 16:17
Не могу понять, что это тело с видом индюка делало на сессии. И хочу ему задать вопрос. Почему Ты не довел к логическому завершению дело 1-го зама УВД. Мне лично он импонирует, потому как "ложил " на Тебя лично. А вот Ты, который грезил его снятием, который кричал в мегафон, что придешь еще с народом, и вдруг такая тишина. Тебя "прибили" Игорек. .....? Скажу честно, когда такие как Ты будут рватся к власти, на Украине будет полный беспредел. И Тебе лично должно быть стыдно. Но я думаю, что следуещие выборы не за горами, и все исправят ....."підеш ти голубе коням хвости крутити"....Бери пример с Алексеева, и вроде бі на людях, и во власть не лезет, потому как копейка все равно капает......
знаючий до Василий Показати IP 27 Березня 2014 17:04
отакі щурі-пристосуванці і пожинають плоди тих,хто загинув на майдані
епрст Показати IP 27 Березня 2014 20:31
Ви ж подивіться скільки нормальних, думаючих людей, залишило тут коменти! То чому "цей" повинен бути у кріслі зама голови ради??? Це ж люди обирають, но також люди можуть і зняти! Чи будемо мовчки дивитись ще на той цирк, що Ігарьйк ще завтра влаштує - оглядини для журналістів свого помешкання?! Це вже взагалі клініка...
простий дядько Показати IP 28 Березня 2014 01:24
треба заборонити партІІ І вибирати безпартІйних за Іх справи ане за крики верески рІзноІ гузятини тодІ будуть у всІх радах чесні люди я ких знають у кожному регІонІ.таких дуже багато наприклад турак кравчук дІброва саганюк романюк микитюк притулюк дІвнІч шубка карпук мартиняк корольчук але не грицюк не гузь не слабенко І так далІ
333 Показати IP 28 Березня 2014 01:25
правильно
дядько Показати IP 28 Березня 2014 01:27
мудрІ слова пишІть ще
микола Показати IP 28 Березня 2014 01:30
пІдтримую язиком молоти дурнІ навчились а дай йому лопату І ти його взнаеш
до простого дядька Показати IP 28 Березня 2014 06:25
А я не згоден з твоім переліком, не всі там такі,як пишеш, в багатьох рило в пуху!!!
Забужан Показати IP 29 Березня 2014 03:23
Велика голова, низький лоб, постійно кричить,- щось ці прикмети дуже нагадують... ?! Ніхто не памятає?
Я пришол к тебе с пр Показати IP 2 Квітня 2014 18:02
Є кілька версій, чого припхався? 1. Створити "видемость" роботи. 2. Яка різниця в якій будівлі нічого не робити? 3. Ще не поняв в чому суть його посади і зайшов туди помилково. 4. Хотів носа всунути і пронюхати може тут хтось посади продає-купує. Це ж в нього основний заробіток тепер - продаж посад в ОДА разом з Пустовітом і Вітром.
Тамара Показати IP 3 Липня 2014 20:22
Він ще з унівєра прибитий з-за угла мішком. З нього пів потока гнали. Він щось було як ляпне,якзробить. А по п'яні яке дурне.
Нащо робити, можна м Показати IP 4 Липня 2014 09:26
Хтось взагалі знає чим він займається увесь цей час на своїй посаді? Він тільки свистить, а роботу він робити не звик. Та і нащо роботу робити, краще під когось рити, тоді друзі хюндая подарують. Він дорвпвся до влали, а що там робити не знає. Це з не з мегафоном бігати. За що тільки зарплату отримує?