USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Чому часто стоять луцькі 15-ки

6 Серпня 2014 23:00
Нові тролейбуси витіснили з доріг міста маршрутні таксі 15 і 15А. Лучани мали б радіти, адже проїзд дещо подешевшав. Однак нарікань на транспортні послуги побільшало: тролейбуси ламаються і відстають від графіка руху.

Нагадаємо, що минулого місяця директор підприємства електротранспорту Анатолій Тимощук хвалився новопридбаними у Польщі тролейбусами.

«На ці тролейбуси претендувало чимало охочих з інших областей, але я - агресивний менеджер», - хизувався директор.
Зауважимо, що тролейбуси купили не нові, а ті, що були у користуванні. Один «рогатий» обійшовся міській казні у 100 тисяч гривень. Загальна пасажиромісткість презентованих тролейбусів - 111 осіб, місць для сидіння у кожному - 33.

Втім, перевагою екологічно чистого й дешевого транспорту лучани не встигли насолодитися: тролейбуси щодня ламаються.

Один із водіїв 15-ки зазначає, що через сильну спеку в польських «рогатих» перегрівається електроніка, тому доводиться ставати на вимушені зупинки.

У Луцькій міській раді запевняють, що ситуацію невдовзі виправлять.

«Зараз інтервал руху між тролейбусами - приблизно 15 хвилин. Курсує 6 машин. Дійсно, є проблема з їх поломками, але ви зрозумійте, що тролейбуси півроку стояли без руху. Постійно потрібно щось ремонтувати. Це така собі обкатка, в подальшому проблеми вирішать. Більше того, ми закупимо ще 6 тролейбусів, що збільшить регулярність руху. Кошти з міської казни вже виділили», - розповідає заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

Щодо старих автобусів 15-ток, то, каже чиновник, зараз вони стоять без діла і їх можуть віддати за лізингові борги, однак, це ще не остаточно, бо триває судова тяганина.

Доки лучани скаржаться на поломки старих польських тролейбусів, у Луцькому підприємстві електротранспорту радіють перемогам: збільшилася кількість перевезень пасажирів на сто тисяч в місяць. Порівняно з минулим роком, збитки підприємства зменшилися з 2 мільйонів 250 тисяч гривень до 303 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Тому що... Показати IP 6 Серпня 2014 23:45
...вони лайно
бобо Показати IP 7 Серпня 2014 07:34
агресивний менеджер купив металобрухт
Бiбiб Показати IP 7 Серпня 2014 08:15
Лайно буде користуватися новими тролейбусами, що за власний кошт купить бобо...
Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 08:27
Рогаті і справді лайно з лайна. Сидіння дубові, вікна подерті, мартизації ноль. Короче - лайно. Автобуси були краще!
Знайка Показати IP 7 Серпня 2014 08:40
На фото, певно, найкращий екземпляр, бо в інших їдеш і черед дермантинову спинку відчуваєш спину сусіда...
777 Показати IP 7 Серпня 2014 08:54
З таким інтервалом руху тролейбусів по маршрутах №№15, 15а та ще із не дотриманням існуючого графіка руху (як що такий графік є ?) ніхто ці тролейбуси чекати не буде, крім пенсіонерів та пільговиків, які не оплачують проїзд. І відповідно ніяких доходів ЛПЕ не отримує на відміну від того варіанту, коли по цих маршрутах ходили 16 автобусів з маленьким інтервалом руху. ЛПЕ, зі своїм жахливим фінансовим станом, величезними боргами, в тому числі і по зарплаті, необхідно думати не за популіські кроки, а як ефективно управляти майном та максимально отримувати дохід!!!
Джулія до 777 Показати IP 7 Серпня 2014 10:10
Графік не змінився, що означає 2-3 стоячих біля автозаводу рогатих машини у час пік (ввечері). І ламаються 15-ки справді часто.
пасажир Показати IP 7 Серпня 2014 09:12
Хоч вини і б/в,але кращі за старі які курсують містом з радянських часів,в яких після дощу всі сидіння мокрі,все проржавіло,можна з сидінням впасти на проїзжу частину.
Ірина до пасажир Показати IP 7 Серпня 2014 09:31
А хай спочатку ці прослужать стільки, скільки наші тролейбуси їздять, от тоді і побачимо
Катя Показати IP 7 Серпня 2014 09:21
Це напевно найкращий екземпляр на фото...я їхала разок...там дуже брудно, вікна напевно мили ще у Польщі... як можна у них їздити, псувати одяг?
Сашко Показати IP 7 Серпня 2014 09:45
Ну да, а смердючі Богдани 144 були еталоном чистоти і зручності :) В нас в Луцьку пусти Богдани і Соляріси з кондиціонерами, а люди все одно будуть сідати в маршрутки - це ж не "лахавоз".
Пенсіонерка Показати IP 7 Серпня 2014 10:46
А мені ці тролейбуси навіть дуже подобаються, побільше б таких. Звичайно тому, хто звик їздити на таксі, може, вони й не зовсім підходять.
Їздила Показати IP 7 Серпня 2014 10:52
Це ж як треба ненавидіти мешканців рідного міста, щоб придбати такі корита. Ніколи мене так не озлоблювала міська влада як тепер. Я навіть не беруся її характеризувати, нікчемна і все...
лучанин Показати IP 7 Серпня 2014 15:05
дуже хороші тролейбуси, вільно дихати, просторо, а швидкість, часом більша ніж у маршрутки.
лучанин 2 Показати IP 7 Серпня 2014 15:06
якби мати ще тролейбусів з 50.. то можна було б замінити усі маршрутки, там де є можливість їхати тролейбусом. 1 тролейбус вміщує як к-ка маршруток, екологічний + дешевий.
До Лучанина 2 Показати IP 7 Серпня 2014 18:49
Опустись на Землю. Де ти візьмеш 50 тролейбусів? Дурень думкою багатіє!
Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 22:30
...доїхати з Волі до Там-Таму неможливо...чекала №15 годину часу..не дочекалась..
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 10:04
Логіка наших дебільних керовників: "Ремонтувати металобрухт звичайно дешевше, ніж купити нові тролейбуси". А новіі, доречі, роблять в Луцьку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
барон Показати IP 16 Жовтня 2014 14:13
Люд добрі всім не догодиш !!!!!!!!!!!!Але маємо те що маємо.......... І це вже більше нвж нічого