USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Серед нардепів, які літали у Москву, – Івахів

28 Лютого 2017 13:21
Народний депутат України Вікторія Сюмар опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук відповідь Держприкордонслужби на її запит зі списком народних обранців, які протягом останніх двох років через Мінськ літали в Москву. Серед них – народний депутат від Волині Степан Івахів.

«Прямого авіасполучення з Москвою в Україні немає. На Москву з Києва літають через Мінськ. Тут списки тих, хто за два минулі роки - роки війни з Росією - літали на Мінськ, і в більшості випадків далі на Москву. 59 народних депутатів України.

Частина літає реально в Мінськ, наприклад, Ірина Геращенко, Ганна Гопко, Андрій Іванчук(якого в Білорусі навіть затримували), Олексій Рядчин, Леонід Козаченко, SvitlanaZalishchuk (літала в Мінськ на похорони Павла Шеремета), Оксана Білозір (в 2015, коли не була народним депутатом)», - йдеться у дописі Сюмар.
Щодо інших нардепів і їхню «потребу» перельотів через Мінськ у країну агресора, нардеп припускає, що візити відбувалися згідно з «московським форматом» псевдоукраїнської політики.

«Наголошую - це перельоти на Мінськ. Зважаючи на те, що Мінськ далеко не головний вузол для пересадок, то, переважно, цей напрямок використовують для перельотів в РФ», - пише Сюмар.

Отже, в опублікованому списку тих, хто за останні два роки із нардепів літав у Москву, під номером 24 значиться прізвище народного депутата від Волині Степана Івахіва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
123 Показати IP 28 Лютого 2017 13:26
Ну и что из этого, это преступление?
хвілолог до 123 Показати IP 28 Лютого 2017 13:39
Нє, бути г\ндоном - це не злочин. Злочин - це коли ми обираємо г\ндонів...
Анонім до хвілолог Показати IP 28 Лютого 2017 14:06
100 відсотків!!!!!!!
Оля до 123 Показати IP 28 Лютого 2017 14:07
Не злочин? Та за таке вішати треба? Може Черчіль мав би теж їздити свого часу у гості до Гітлера?
Ратне до 123 Показати IP 28 Лютого 2017 14:10
Продажна путінська шлюха. Ганьба під*ра*у!
ВАся Показати IP 28 Лютого 2017 13:35
А що то наш Івахів там забув в Москві? Що за мутки тре в Москві Івахів ? І чим зараз івахів займаеться що так шикарно живе хто знае
Уточнення до ВАся Показати IP 1 Березня 2017 21:36
Івахів возить до Москви багатомільйонні хабарі за поставку сирів з Дубнівського сирзаводу, за російську нафту і нафтопродукти. На жаль, це так.
j Показати IP 28 Лютого 2017 13:39
і що з того?
уер Показати IP 28 Лютого 2017 13:39
А коли це стало порушенням літати в Мінськ? Не доведено чи літали вони в Москву, а тільки до Мінська
Анонім Показати IP 28 Лютого 2017 13:59
вас забув запитати !!!
Брати Показати IP 28 Лютого 2017 14:01
С*ку за яйця разом з рупорами Кремля і випитувати, хто дає цу, за чиє лаве фінансує зрадників і убл*дків Континіум, що обсіли його з усіх сторін
Саня Показати IP 28 Лютого 2017 14:05
Оце так новина. А чого барижний рупор зрадника ВП нічого не написав про це досі. Як воно утримувати зарплату від фсб / Путіна?
Антон Показати IP 28 Лютого 2017 14:13
Зверніться за коментарем до його ж*** кн*ра-помічника Пятигорця. Може цей *** розкаже свою якусь версію про Лукашенка і бульбу
Для чого до Антон Показати IP 28 Лютого 2017 14:14
До кн*ра, одразу в СБУ, може тоді пояснить
Барон Показати IP 28 Лютого 2017 14:15
А хіба не преступление? Він що возить гроші путіну?или що там в Москві забув в такі яаси як зараз? може на заробітки їздив? задекларував Івахів ого-го які статки то що робить в Москві ? Такий Івахів незамітний став чим він займаеться і хто там біля нього крутиться задекларував стільки ділянок земельних що він там картоплю чи буряк цукровий посадив?виживає може
Одумайтесь Показати IP 28 Лютого 2017 16:39
Пока не перестанете шановнi громадяни Украiiни думати тiльки до вечера а не що будет завтра. Тобто купитись за гречку, зупинку, штори, за пiдняття цiни молока на копiйку. Щоб зробити злочинний вибiр. НЕ ПРОДАВАЙТЕ НАШУ ДЕРДАВУ!!!