USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Чому на розмітку доріг у Луцьку витратять мільйон

23 Січня 2015 18:35
Збільшення майже вдвічі суми коштів, передбачених у проекті міського бюджету на розмітку доріг, здивувало депутатів міської ради.

Про це йшлося під час розширеного засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 23 січня.

Свої запитання та зауваження щодо проекту бюджету Луцька на 2015 рік висловлювали присутні депутати Луцькради та представники громадськості.

Здивування декого з присутніх викликала сума, яку цьогоріч планують спрямувати на розмітку доріг. Так, на це передбачається витратити 1,1 мільйона гривень. Депутат міськради Роман Бондарук запитав у начальника управління фінансів та бюджету Лілії Єлової, чому торік на розмітку доріг витратили 580 тисяч гривень, а цьогоріч планують витратити майже вдвічі більше.

Та відповіла, що цього року використовуватимуть якісну фарбу, яка не стиратиметься тривалий час. Своєю чергою, директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Кубіцький повідомив, що торік фінансування поточного ремонту доріг відбувалося з двох видів бюджету, і на розмітку витратили загалом 620 тисяч гривень. З його слів, сума в 1,1 мільйона, передбачена у проекті бюджету, не покриє усієї необхідності. Розмітку, зокрема, планують наносити на дорожнє покриття по вулиці Гнідавській, ремонт якої завершать цьогоріч. Також він зауважив, що вартість фарби збільшилася приблизно у 2,5 рази.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дідо Показати IP 23 Січня 2015 18:40
Малюють таку розмітку.яку дощ змиває через місяць. Для чого взагалі викидати кошти.
ВОНО до дідо Показати IP 23 Січня 2015 18:48
ПАРАДОКС однако - доріг нема, а розмітка є і при тому дуже дорога
123 Показати IP 23 Січня 2015 18:52
тому хто робив, а тим більше приймав, вул. Гнідавську потрібно руки від.. ти, таке полотно витримає два роки, крім того, нового полотна в деяких місцях немає, а це яма на осінь. Аналогічно Соборності. ще на помалювали, а їдеш як по драбині. Знову ремонт, дармоїди? чому дороги не робити так як зробили набережну перед готелем Світязь?
миси Показати IP 23 Січня 2015 19:47
Ви там, що в міській раді взагалі з глузду зїхали? Зарплат немає, вони розмітки роблять, да ще за які кошти.Да Вас всіх нафіг на схід, разом з розміткою.
Як так? Показати IP 23 Січня 2015 20:04
РОзмітка необхідна. Але: вкажіть протяжність, ширину і розхід на 1 кв. м. Що вул. Гнідавська до Києва тягнеться? Ну й бардак
Шок Показати IP 23 Січня 2015 20:07
Да я за 500 тис. ручну роботу забацаю по всьому місті та ще й 2-а рази. Ото відмивання. Романюк тому що в останнє...
Анонім до Шок Показати IP 23 Січня 2015 21:48
А ты хорошенько подсчитай. Ведь тебе из этих 500 000 гривен если останется на руки 150 000, то это хорошо. Естественно, если ты не будешь отмывать денежки, а честно выплатишь все налоги. Пардон, я при этом не учел подоходный налог. Вот и получается, что 500 000 грн на год тебе не хватит на то, чтобы платить 10 рабочим в течении года зарплату по 3 000 грн в месяц.
Таня до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 16:43
Ви що з людей д*білів робите? Нехай назвуть площу,я за раз порахую, скільки на що треба. Інавіть з податками і продорожчанням вкладемось в 2-3 рази меншу суму!
Анатолій Показати IP 23 Січня 2015 22:13
Цікаво! Тепер вапно так дорого коштує? :)
Lutsanin Показати IP 23 Січня 2015 22:49
Просто хату декому у міськраді добудувати треба, а на розмітку реально тисяч 200 з лімона підє. совісті ніграма
Анонім Показати IP 23 Січня 2015 23:06
Бо більше хочуть замутити але розмітка потрібна в євросоюзі вона є просто там на мільйон зроблять 100000 кілометрів якісної розмітка а в Луцьку проспект соборності і то тільки то тих пір поки асфальт лежить новий
анна до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 00:47
всім депутатам міськради вирішили придбати планшети з метою економії паперу, а може ще й по мерсу, щоб у тролейбусах не їздили, трудяги.
Spectator Показати IP 24 Січня 2015 09:20
Краще б асфальт на дороги наносили!