USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Які дороги у Луцьку вже відремонтували

9 Червня 2015 18:45
Які вулиці встигли капітально відремонтувати протягом року та скільки коштів витрачено на роботи, повідомив директор департаменту ЖКГ.

Про це йшлося під час оперативної наради в Луцького міського голови 9 червня.

Зі слів директора департаменту житлово-комунального господарства Луцької міськради Івана Кубіцького, завершено роботи з капітального ремонту вулиць Гнідавської, В’ячеслава Чорновола, Кравчука (від вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів до вулиці Гордіюк), Станіславського (від вулиці Львівської до Гнідавської), Володимирської (з’їзд до річки Омелянівки), Карпенка-Карого, де стан дорожнього покриття був найгіршим (від мосту через Стир до перехрестя з вулицею Митрополита Шептицького, завершити роботи планують через місяць, адже їхній об’єм чималий).

Завершили капітальний ремонт вулиць Вахтангова (на ділянці від будинку №23 до будинку №45), Вересневої (що з’єднує село Липини з вулицею Теремнівською) та проспекту Президента Грушевського (заїд до стадіону «Авангард»).

Тривають роботи з капітального ремонту тротуарного покриття на вулиці Конякіна, наразі влаштовано 1591 метр квадратний асфальтобетонного покриття. Також здійснено капітальний ремонт тротуару по проспекту Соборності від Північного ринку до проспекту Молоді з улаштуванням велодоріжок. Зроблено капітальний ремонт заїзду до будинків № 1,3,5 з вулиці Гулака-Артемовського.

Загалом у міському бюджеті на 2015 рік передбачено 25 мільйонів гривень на капітальний ремонт вулиць та 10,5 мільйона – на поточний. Наразі виконано робіт з капітального ремонту вулиць на суму майже 12 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Правда Показати IP 9 Червня 2015 20:12
Вулиця Степова одна з найдовших вулиць Луцька ніколи не мала твердого покриття. З часів Кривицького стоїть в черзі на дорожні роботи. Тільки нашим міським чиновникам це до **пи!!! Бо видно ніхто з них в тому районі не мешкає.
правда не гріх Показати IP 9 Червня 2015 22:05
Кравчука - відремонтована , а біля " Слоненят " на повороті до виборчої дільниці - в корпусі СЄ університету . ЯМА глибиною в пояс . МОЖНА СПИСАТИ ПАРУ _ ДРУГУ мільйонів .
Роман до правда не гріх Показати IP 9 Червня 2015 22:19
По Кравчука зробили біля Санремо,а біля самих будинків номер 18-22 не зробили тіх паро ям!!!
Андрій до Роман Показати IP 9 Червня 2015 23:06
Там ця вуличка що йде від Санремо на Кравчука до 10 садочка взагалі шедевр. Яма на ямі, але правда дуже добре що не глибокі.
Андрій Показати IP 9 Червня 2015 23:01
Шановний Іване Кубіцький. Хочу попросити звернути увагу на Єршова і Карбишева. Пару великих страшних ям. Шкода машини бити. Кошти невеликі, і буде дуже приємно якщо залатаєте. Дякую.
Антон Показати IP 10 Червня 2015 01:56
А тротуарне покриття напроти Лучеська по вул.Вiдродження вже мiсяць,як почали та й забули ............Асфальт зняти,зняли та й засипали щебнем!!!!!!!!!!Чудненько,тiльки ноги можна повиламувати..........
луч Показати IP 10 Червня 2015 06:55
вибори вибори кандидати подари)
Вчителька Показати IP 10 Червня 2015 07:36
А по Молоді 17б що робиться? Там точно ноги люди поламають. Головне те, що де була якась хоч дорога, то її ще і латають , а де прірва, то там так і лишилося. Господарі ! ми навіть на вибори по такій дорозі не дійдем, а нас там багатенько живе...
прораб до Вчителька Показати IP 10 Червня 2015 08:25
Хоч-би хто подякував, що у такий скрутний час і щось роблять! От невдячна нація!!!:(
Розумний Показати IP 10 Червня 2015 10:37
Хто тут щось протiв властi виступа - всих в АТО, або вони педофiли.
Igorek Показати IP 10 Червня 2015 11:42
Погляньте на відремонтовану вул.Ветеранів біля архіву.... Танцювали, танцювали а вклонитись забули.... Якщо робите, то доводьте справу до логічного завершення!!!