USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Чотирьох волинських міліціонерів упіймали на хабарі

20 Січня 2015 16:51
Чотирьох працівників міліції на Волині 20 січня затримали на гарячому під час одержання хабара обсягом 3 тисячі гривень.

Цю інформацію в ексклюзивному коментарі IA ZIK підтвердив тимчасово виконувач обов’язків начальника УСБУ у Волинській області Олександр Карпенко.

Зі слів Карпенка, працівники СБУ спільно з представниками внутрішньої безпеки УМВС затримали чотирьох працівників одного з відділів міліції на отриманні хабара за покриття певних видів правопорушень.

«Там було багато епізодів. Сьогодні було отримано 3 тисячі гривень. Але таких епізодів було багато і тривають слідчі дії», – зазначив він. Також правоохоронець додав: «Зараз тривають слідчі дії. Затримання було буквально кілька годин тому, то я не можу поки розкрити вам всієї інформації», – додав Карпенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
полковник Зорін Показати IP 20 Січня 2015 16:55
Вирішили, напевно, Шпизі нагадити, або гроші на АТО збирали.
мисливець до полковник Зорін Показати IP 20 Січня 2015 19:41
Це затримали з дозвільної системи тьам все вирішується через рішалу. За якесь навчання за допуск до зброї, в Рівно беруть 500 гривень. А взагалі дозвіл на зброю обходиться 1100 гривень. Платиш дозвіл отримуєш через день не платиш ходиш довго. Перестроїлись козли.
02 Показати IP 20 Січня 2015 17:01
Працюють... Молодці. Може, нарешті, ТОТАЛЬНОГО хабарництва позбудемось... залишиться, звичайно, 10% із 99%...
Рожищанин до 02 Показати IP 20 Січня 2015 17:36
У м.Рожище не має чесного ГАЇшника - ВСІ БЕРУТЬ, не дають ВИМАГАЮТЬ. Напер навчив молодь аж самого чуть не взяли - втік на пенсію, зараз в.о. начальника Кропива дає всім зрозуміти що він Великий "кровосісь" але п'яненьких таксистів чомусь не бачить. Ах забув їх начальник Басалик кришує, СБУ придивіться до Рожищенських хабарників так бистро хати будують начальники вищеперелічених підрозділів з мізерними зарплатами що аж страшно за країну нашу.
азхахаха Показати IP 20 Січня 2015 17:12
Теж мені хабар)))
Про нашу державу Показати IP 20 Січня 2015 17:13
Буде все добре бо якщо самі не можемо то нам грузинка допоможе Ека Згуладзе посадила у Грузії біля 1700 хабарників то як у нас посадять 5000 тоді почнуть боятися тоді будуть вчитися у людей які вміють чесно заробляти гроші і вкладати іх у розвиток свого бізнесу і держави зі славною назвою Україна
міша Показати IP 20 Січня 2015 17:20
Було б добре якби ловили на більших сумах
я Показати IP 20 Січня 2015 18:04
То дайте тим міліціонерам достойну зарплату і забезпечте бумагою і тп. а то він ходить шукає де взяти паперу, заправити принтер і на свох 2500
добряк до я Показати IP 20 Січня 2015 18:36
немає нічого гіршого продажного мента
не пацик до добряк Показати IP 20 Січня 2015 19:53
тому нема і міліціі одні ш-ги і му-зи
АНТИБЮРОКРАТ до я Показати IP 21 Січня 2015 03:17
Не бумагою,а папером.Полішука рабський світогляд.Оправдовувати хабарників бідолашних.Бідують вони дуже.А решта народу розкошує ?Совкова психологія і виховання від таких биків велицьких при владі.
НІНА ЛОГІКА до я Показати IP 21 Січня 2015 10:30
Бідненькі,нещасненькі! А чого ж вас там так плодиться,якщо ЗП маленька? І чого там у вас стільки мажорчиків працює? Хріново працюєте- на Рівненськів в дворі наркоту продають і вживають,алкоголь і т.д., а вас там і не видно!
Волинятин до Я Показати IP 20 Січня 2015 18:16
Повністю згоден з тобою, папір і фарба це дрібниці, форму за свої гроші також приходиться їм купувати, зарплати залишились ті ж самі, а все довкола стало дорожщати, прожити звичайному працівнику міліції просто не можливо....і тим самим з кого їм там хабарі брати.....бомжів, наркоманів чи не працюючих, бо з більш багатших людей керівництво відразу собі забирає, а з цих хлопців просто зроблять цапів-відбувайлів....створять типову показуху...типу ось бачите як ми працюємо, які ми "класні", хоча і самі беруть не маленькі суми за вирішення питань....
Справедливість ДЕ до Волинятин до Я Показати IP 20 Січня 2015 19:06
А кому з простих працівників купили спецодяг, захистне взуття, окуляри. Може робітнику дали рукавиці щоб в мороз цеглу носити чи в когось з нас є посвідчення яке ви "крутете" перед маршрутчиком і робите морду що ви по службовому - в АТО ви на це вчились там Вам все дадуть...
НІНА ЛОГІКА до Волинятин до Я Показати IP 21 Січня 2015 10:31
Щоб ви собі розуміли - усі так зараз живуть.Всім стало важко.
Тарасику Показати IP 20 Січня 2015 18:33
Не знаєте,не кажіть.Ці дільничні вже давно всім відомі.Там було багато фактів побиття на дільниці і ця сьогоднішня сума да леко не перша.Ось побачите,фактів вилізе багато.Тоді і не будете говорити про цапа відбувайла.Час все розкаже.
лучанин Показати IP 20 Січня 2015 18:34
Кастр*в*ти цих парашників. Всіх мусорів відправити в ато
1111 до лучанин Показати IP 20 Січня 2015 18:41
сам пі......й! херой.
До Лучанина Показати IP 20 Січня 2015 18:44
Каструвати таких недолугих, які це пишуть, сам в АТО поїдь а тоді міліціонерів відправляй!!! Вони навідміно від тебе роботою займаються а не людей каструють.....
До всіх Показати IP 20 Січня 2015 18:52
Причепились до міліціонерів а коли вже візмуться за лікарів, так як від їх рішень залежить людське життя, викладачів, які н*х*я не учать а лише беруть гроші за оцінки та інших.....
Злий Показати IP 20 Січня 2015 19:27
Так і повинно бути!!! Ми маєм ламати цю долбану систему, і поки ми її не зламаємо, порядку в країні не буде! Треба виявляти порушення і хабарництво у всіх його сферах, заявляти про це, писати скарги, знімати на відео і т.д. А якщо буде кришування і прикривання всілякого лайна, тоді прийдеться об"єднатися і "возити на природу". Іншого виходу я не бачу. Просто наші люди настільки залякані, що навіть не думають десь когось "здати". Це процвітає в лікарнях, в пологовому будинку, прокуратурі, судівській системі, митниці і т.д. Давайте змінювати нашу країну разом і вчити правильно жити наших дітей! Все починається з малого.
КРУК Показати IP 20 Січня 2015 21:19
правдива приказка про те, що риба псуєтьсяч з голови, ну а чистять як правило,- з хвоста... так і в правоохоронній системі Волині - в усій без винятку (суд, дпа, дмс, дпс, мвс, сбу, прокуратура...), і не важливо яке керівництво - обране чи призначене. серйозний дзвоник для обраних пролунав, а у відповідь - тиша....домайданились !
вундер Показати IP 20 Січня 2015 22:27
СБУ крим прос..али , Донбас те ж саме і тільки щоб їх врешт не розігнали роблять показуху накштал бабка-самогонщиця дала хабар участковому ... всіх в тюрму
Марина Показати IP 23 Січня 2015 10:31
А які прізвища тих міліціонерів??????
Петро Показати IP 24 Січня 2015 00:13
та виж самі ці хабарі пропонуєте, привчіли що вам все бестріше зробить треба, або комусь пьяні морду набєте, а тут заява в міліцію хрясььььььь!!!!! і сразу 125 КК України. Не борзєйтє людииии, вам ніхто не мішав стати як і вони мєнтами. не всі такі, подумайте про себе ніж казати про інших.....